Co si myslite o KAJINKOVI?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:Osvěžím ti paměť, jelikož jsi mistr demagogie. Naopak TY jsi nepředložil jediný argument, pouze svoje subjektivní pocity :-) Děláš tady ze sebe chytráka, přitom zapomínáš, co jsi napsal před půl hodinou.
Kirtap píše:
subway píše:Jestli to udelal nebo ne vi jen hrstka lidi. Kdo z nas tohle muze vedet? Ale byl odsouzen a propustit na doszivoti odsouzeneho vraha muze jen idiot. A tim Zeman je. Ta jeho popularita je taky hloupost postavena na hlavu. Opet jen idiot z nej muze delat celebritu. A to ze tady o nem nekdo zalozil vlakno taky o tvurci neco vypovida.
Souhlasím se vším, díky, že tu někdo takový je.
Kirtap píše:Je rozdíl pustit vězně odsouzené komunistickým soudnictvím a vězně odsouzeného soudnictvím ctící demokratické hodnoty.
Jaký je prosím pěkně rozdíl v tom, jestli propustíš vraha tehdy a dnes? Vysvětlíš mi to stejně, jako bys to vysvětloval třeba pozustalým?
No, víte, on Vám sice ubodal manželku, ale odsoudili ho komunisti, takže je nevinný? Znám případ člověka, jehož otec ubodal strýce. jako malé dítě stál vedle a díval se na to, jak do něj píchá nůž. Násilnické hovado, které mlátilo ženu i jeho, tehdy malé dítě. Zavřeli ho. Za dva roky ho Havel pustil a milý tatínek mlátil ženu a dítě dál.

Co mi k tomu povíš, ať se zasměju?
Ano, souhlasím se Subwayem ohledně obsahu, ale už ne s urážkou na Zemana. Jinak za komunistického soudnictví nebyla dodržována základní práva- práva na obhajobu a jiné, to je ten obrovský rozdíl. Jinak neříkám, že v rámci amnestie se nepustili skuteční kriminálníci, ale v rámci právního řádu nemohl Havel a jeho právníci postupovat jinak než generální amnestií. Já tady předložil argumentů dost, to že nejspíš neumíš pochopit obsah není můj problém. Emoce tady ukazuješ ty svými slovními útoky a příběhy, které taky mohou být smyšlené. ;)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

http://zpravy.idnes.cz/havel-rekl-byl-t ... -omyl-d3j-
Tak co mi povíš na tohle? To už jsme mimo éru komunismu... Havel totiž vesele pouštěl kriminálníky dál. Aby ne, když to sám byl zkušený kriminálník a měl tam jistě dost kamarádů.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:http://zpravy.idnes.cz/havel-rekl-byl-t ... -omyl-d3j-
Tak co mi povíš na tohle? To už jsme mimo éru komunismu... Havel totiž vesele pouštěl kriminálníky dál. Aby ne, když to sám byl zkušený kriminálník a měl tam jistě dost kamarádů.
Havel zkušený kriminálník? Tak už asi vím, na koho jsem narazil. Jinak jsem spis neviděl, hodnotit nějaké rozhodnutí na základě jednoho článku psaný novinářem, jehož obor právo není. To ti opravdu stačí, aby sis udělal jasný názor?
Naposledy upravil(a) Kirtap dne sob 27. kvě 2017 13:50:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... smrti.html

Pedofil který zabil malé dítě... Dostal 25 let.

Ale jistě, když ti z Havlovy prdele čouhají jen palce u nohou, je jakákoliv argumentace marná. Snad kdyby Kajínka propustil Havel, bylo by to v pořádku :lol:

Nejde o to, kdo ten článek napsal, jestli to ten vrah udělal, atp. Jde o to, že tvoje modla chtěla propustit odsouzeného VRAHA a bylo to v pořádku. Ale když to samé udělal prezident, kterému nefandíš, že to podle tebe špatně. To je to pokrytectví většiny Havlistů.
Já samozřejmě nepopírám, že akce Kajínek je vrchol Zemanova populismu, ale vzhledem k okolnostem toho případu to maximálně schvaluji a když už si potřebuje honit politické body, je fajn, že právě takhle, protože nikdy jiný by na to ty koule neměl. Je zajímavé, proč ho nepustil třeba právě Havel.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi ... smrti.html

Pedofil který zabil malé dítě... Dostal 25 let.

Ale jistě, když ti z Havlovy prdele čouhají jen palce u nohou, je jakákoliv argumentace marná. Snad kdyby Kajínka propustil Havel, bylo by to v pořádku :lol:

Nejde o to, kdo ten článek napsal, jestli to ten vrah udělal, atp. Jde o to, že tvoje modla chtěla propustit odsouzeného VRAHA a bylo to v pořádku. Ale když to samé udělal prezident, kterému nefandíš, že to podle tebe špatně. To je to pokrytectví většiny Havlistů.
Já samozřejmě nepopírám, že akce Kajínek je vrchol Zemanova populismu, ale vzhledem k okolnostem toho případu to maximálně schvaluji a když už si potřebuje honit politické body, je fajn, že právě takhle, protože nikdy jiný by na to ty koule neměl. Je zajímavé, proč ho nepustil třeba právě Havel.
Tak jsi se zase vyřádil, napsal pár bludů a vše je vcajku. :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Kirtap píše: Tak jsi se zase vyřádil, napsal pár bludů a vše je vcajku. :D
Ano. Došly ti argumenty, takže je to v cajku. Jsem spokojen ;)
Ono se těžko argumentuje když znáš jenom politická hesla a pár ošoupaných frází. Někdy je třeba nad věcmi přemýšlet v souvislostech, srovnávat a pak až si udělat vlastní názor. To většina lidí nedokáže, protože jsou líní přemýšlet a zjišťovat si, nebo jsou to hlupáci, kterým snadno každý nakuká co chce a oni to pak papouškují.
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:
Kirtap píše: Tak jsi se zase vyřádil, napsal pár bludů a vše je vcajku. :D
Ano. Došly ti argumenty, takže je to v cajku. Jsem spokojen ;)
Ne, nedošly. Jen diskutovat s tebou nemá žádný smysl, jelikož to ty neumíš. Předhazuješ mi tady mé údajné názory, které nejsou vůbec pravda. Kdyby Kájinka pustil Havel, budu kritizovat Havla. Rád bych od tebe slyšel definic pojmu "havlista," chtěl bych se pousmát. (mimochodem, líbí se mi, jak pořád upravuješ svůj komentář, aby po přečtení mé reakce vypadal o trochu lépe :roll: )
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Upravuju ho, protože nechci psát 3 komentáře za sebou, když chci něco dodat po odeslání. Taky si občas všimnu špatné formulace nebo překlepu, tak ho prostě opravím. Jestli s tím máš problém, stačí když si počkáš dvě minuty a zareaguješ až potom. Nebo ho jednoduše ocituj tak jak je, aby bylo každému jasné, na co přesně reaguješ.

Vyjádřil ses, nebo souhlasil jsi zcela s tím že Zeman je idiot protože pustil Kajínka. Proto jsem ti sem hodil x případů, kdy Havel pustil nebo chtěl propustit (ten jeden to nepřijal) kriminálníky mnohem hrubšího zrna. A ne jednoho, ale stovky, tisíce. Oháníš se demokracií. Tak jsem ti postnul verdikty demokratického soudnictví, kdy člověk co rozbodá nožem vlastní ženu dostane 20 let, apod. Přesto Havel je pro tebe prima pán, ale Zeman nemocný a neslušný člověk a sympatizuješ s názorem, že je idiot a neměl Kajínka pouštět.

Myslím, že už tohle bohatě stačí k titulu Havlista :-) Ty další tituly si nechám pro sebe, zbytečné se s tebou mazat.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od subkanda »

Pro srovnání je také výborný případ Kramný. Proč nedostal doživotí, jako Kajínek? Zavraždil ženu a dítě... To je něco méně, než mafián a jeho cikánský bodyguard?
Kirtap
Příspěvky: 33
Registrován: úte 13. pro 2016 23:28:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Kirtap »

subkanda píše:Upravuju ho, protože nechci psát 3 komentáře za sebou, když chci něco dodat po odeslání. Taky si občas všimnu špatné formulace nebo překlepu, tak ho prostě opravím. Jestli s tím máš problém, stačí když si počkáš dvě minuty a zareaguješ až potom. Nebo ho jednoduše ocituj tak jak je, aby bylo každému jasné, na co přesně reaguješ.

Vyjádřil ses, nebo souhlasil jsi zcela s tím že Zeman je idiot protože pustil Kajínka. Proto jsem ti sem hodil x případů, kdy Havel pustil nebo chtěl propustit (ten jeden to nepřijal) kriminálníky mnohem hrubšího zrna. A ne jednoho, ale stovky, tisíce. Oháníš se demokracií. Tak jsem ti postnul verdikty demokratického soudnictví, kdy člověk co rozbodá nožem vlastní ženu dostane 20 let, apod. Přesto Havel je pro tebe prima pán, ale Zeman nemocný a neslušný člověk a sympatizuješ s názorem, že je idiot a neměl Kajínka pouštět.

Myslím, že už tohle bohatě stačí k titulu Havlista :-) Ty další tituly si nechám pro sebe, zbytečné se s tebou mazat.
Vyjádřil jsem souhlas s obsahem, ne s urážkou. Nejsem jako ty, který si potřebuje léčit komplexy tím, že tady uráží. Kde jsem tvrdil, že je Havel prima pán? :D Řekl jsem, že z trojice Havel, Klaus a Zeman je nejslušnější, což není to, co zas píšeš ty. Jinak ano, několikanásobného vraha pouštět neměl. Mimochodem, nemáš problém s čtením psaného projevu? Občas krásně obracíš argumentaci druhého, nevím, zda účelově. ;)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů