Co si myslite o KAJINKOVI?

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od pepe »

Ja si myslim, ze to neudelal :? A je to opravdu divna predstava, ze bych musel sedet tolik roku za neco co jsem neudelal, musi to byt pro toho cloveka strasne, takovy pocit krivdy.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od dark »

Najednou jako by Kajínek nebyl, že ? Pár dnů hysterie a pak se po něm slehla zem. Nesedí už zase? :-D
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od dark »

Co říkáte na ten film o něm, co teď běží? Přiznám se, že mě Kajínek začíná tím svým lítostivým tónem jakým obhajuje svoje kriminální činy docela srát. Ale co mě překvapilo a souvisí to i se zaměřením webu, kolik ženských mu prý psalo.
nik
Příspěvky: 133
Registrován: úte 12. srp 2014 14:42:23

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od nik »

Film je humus. Propagace kriminalnika. Co me ale nejvic zaujalo jak vylezl z kriminalu nabouchany. Bud tam nemaji tak spatne jidlo jak se tvrdi nebo nema jidlo az takovy vliv na postavu a rust svalu jako se rika. On je dukazem toho ze jde mit svaly a dobrou postavu i bez nejakych anabolik a jidelnicku od trenera
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Retistran »

nik píše:Film je humus. Propagace kriminalnika. Co me ale nejvic zaujalo jak vylezl z kriminalu nabouchany. Bud tam nemaji tak spatne jidlo jak se tvrdi nebo nema jidlo az takovy vliv na postavu a rust svalu jako se rika. On je dukazem toho ze jde mit svaly a dobrou postavu i bez nejakych anabolik a jidelnicku od trenera
Jsem z branže, diky ktere se pohybuji po věznicích.... (jsou casto nasimi klienty :D) V kriminale me to vubec neprekvapuje, busit posilku, zvedat zeleza a cist si literaturu tam dela kazdy, je to majoritní forma trávení volneho casu. ( vezni, pokud nejsou IQ tykve a fetky, maji prehled o nejnovejsi judikature a jsou schopni vam kafrat do obhajoby, at to a to nove rozhodnuti pouzijete podpurne, pravnicka literatura je tam nejvice cenena). Ve skutecnosti ve vezeni neni a priori tak zle, ani malym, ani velkym kriminalnikum. Jde spise o to, umet proklouznout v hierarchii a nestat se otrokem nebo otloukankem ostatnich. Znam dokonce x-nasobneho recidivistu, ktery se rad do vezeni vraci - umi oblbnout lidi venku, umi s nimi pracovat i ve vezeni a zije si tam vyborne, umi kazdeho oblbnout, bachare, cikany i dalsi kriminalniky. Vyjde ven a rekne vam, ze chce zpatky do vezeni, ze mel skoro zadarmo tri roky cigarety a horalky a venku neni zadarmo nic....
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Co si myslite o KAJINKOVI?

Příspěvek od Retistran »

I to jidlo ma a musi mit nejaky standart, prisny vezensky rezim poskytuje telu neproblemoveho vezne denne pravidelnou stravu, coz ma maloktery pracujici clovek :D predstava nejake rozbredle sacharidove slichty neni realna. Dostanou i bilkoviny, tuky... Nikdo nerika ze je to jak z restaurace, ale nutricita tam je.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů