POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

OFFTOPIC a témata mimo kandaulismus a sex
Pravidla fóra
Bavte se o čem chcete, ale buďte slušní a dodržujte pravidla.
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od dark »

160kg160kg píše:
master píše:
160kg160kg píše:Ale já už ho podal a musím říct že se fakt nikdo na státním zastupitelství nesmál.
Krmíš nás svými fantaziemi, protože jsi na SZ nikdy nebyl :-)
No když myslíš.hadat se nebudu.
Hádat se nemusíš. Slušný člověk argumentuje, případně dokazuje.
Ale ty bys tím vlastně dokázal jediné. Že nejsi jenom hlupák, ale i udavač :lol:

Na tvém místě bych byl radši za toho hlupáka ;)
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od dark »

160kg : Jsem si prošel tvoje příspěvky a tak si říkám, proč tady vůbec jsi? Všichni jsou debilové a onuce, jejich ženy fejky a příběhy vymyšlené, nebo za hranicí legality. Proč se tak mučíš a pořád sem lezeš?
BullOlomouc
Příspěvky: 109
Registrován: ned 02. říj 2016 16:10:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: V současné době se vyskytuju kolem Žamberka.

Re: Seznamka extrémy a prasárny

Příspěvek od BullOlomouc »

Dáda64 píše:Hledáme muže na oplodnění mé manželky. Jsme z Rychnovska. I delší vstah možný
Ahoj, můžu vidět foto? Vyskytuju se nedaleko Žamberka, tak bych někdy mohl jít vypomoci. Jakou máte přesně představu?
160kg160kg
Příspěvky: 77
Registrován: pon 11. dub 2016 9:57:15
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: POPELNICE - offtopic, hadky a jiny bordel

Příspěvek od 160kg160kg »

dark píše:160kg : Jsem si prošel tvoje příspěvky a tak si říkám, proč tady vůbec jsi? Všichni jsou debilové a onuce, jejich ženy fejky a příběhy vymyšlené, nebo za hranicí legality. Proč se tak mučíš a pořád sem lezeš?
Abys mi mohl napsat.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od dark »

arazim007 píše:Hledam zenu k vaznemu seznameni... nejlepe hotwife. Je mi 40 190 cm, spotr.postavy.
Na to že jsi VŠ máš inzerát jako debil se základkou. Ani já, poměrně inteligentní člověk nemající kříšťtalovou kouli si nedokáže představit, co s tou hotwife chceš dělat. Jestli kurvit, nebo půjčovat. A teď si vem, že by projevila zájem nějaká blondýna.

Inzeráty tady mají čím dál horší úroveň, mělo by se s tím něco udělat, než začnou někteří debilové dávat inzeráty ve formě tří teček.
Saigin1977
Příspěvky: 26
Registrován: ned 25. úno 2018 6:04:42
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Rozkoukávám se

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od Saigin1977 »

Souhlasím s uživatelem dark.
Po zveřejnění mého pravdivého příběhu, povídky , co jsem zažil mi začalo chodit ve zprávách několik nabídek na "úžasného bulla". Samozřejmě všichni VŠ, perfektní samci atd.
Přitom jsem v jiném vláknu psal, že tu nikoho nehledám. A je fakt, že úroveň některých inzerátů je dost tragická.
arazim007
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. úno 2016 22:14:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od arazim007 »

dark píše:
arazim007 píše:Hledam zenu k vaznemu seznameni... nejlepe hotwife. Je mi 40 190 cm, spotr.postavy.
Na to že jsi VŠ máš inzerát jako debil se základkou. Ani já, poměrně inteligentní člověk nemající kříšťtalovou kouli si nedokáže představit, co s tou hotwife chceš dělat. Jestli kurvit, nebo půjčovat. A teď si vem, že by projevila zájem nějaká blondýna.

Inzeráty tady mají čím dál horší úroveň, mělo by se s tím něco udělat, než začnou někteří debilové dávat inzeráty ve formě tří teček.
arazim007
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. úno 2016 22:14:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od arazim007 »

A jak jsi poznal nebo dosel na to, ze jsi "pomerne inteligentni clovek". Dle tve reakce soudim, ze jsi zamindrakovany clovek - muzu s malym prirozenim, ktery je osklivy a ma nedokoncene stredoskolske vzdelanim, cemuz nasvedcuje uzity vyraz debil... ja ho vuci tobe nepouzil...
arazim007
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. úno 2016 22:14:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od arazim007 »

A jak jsi poznal nebo dosel na to, ze jsi "pomerne inteligentni clovek". Dle tve reakce soudim, ze jsi zamindrakovany clovek - muzu s malym prirozenim, ktery je osklivy a ma nedokoncene stredoskolske vzdelanim, cemuz nasvedcuje uzity vyraz debil... ja ho vuci tobe nepouzil...
arazim007
Příspěvky: 9
Registrován: pát 19. úno 2016 22:14:43
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Seznamka reálná

Příspěvek od arazim007 »

dark píše:
arazim007 píše:Hledam zenu k vaznemu seznameni... nejlepe hotwife. Je mi 40 190 cm, spotr.postavy.
Na to že jsi VŠ máš inzerát jako debil se základkou. Ani já, poměrně inteligentní člověk nemající kříšťtalovou kouli si nedokáže představit, co s tou hotwife chceš dělat. Jestli kurvit, nebo půjčovat. A teď si vem, že by projevila zájem nějaká blondýna.

Inzeráty tady mají čím dál horší úroveň, mělo by se s tím něco udělat, než začnou někteří debilové dávat inzeráty ve formě tří teček.
A jak jsi poznal nebo dosel na to, ze jsi "pomerne inteligentni clovek". Dle tve reakce soudim, ze jsi zamindrakovany clovek - muzu s malym prirozenim, ktery je osklivy a ma nedokoncene stredoskolske vzdelanim, cemuz nasvedcuje uzity vyraz debil... ja ho vuci tobe nepouzil...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů