EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dr25 »

Tak včera po nějaké době opět dorazil milenec. S manželkou ho již dlouho přesvědčujeme, aby zkusil jednou kundicku mé ženy naostro a vystrikal ji. On nechtěl nebere prášky, takže s toho měl strach.

Ovšem včera večer dorazil a šlo se nejprve ke kamarádovi na oslavu narozenin. Samozřejmě teklo dost alkoholu a domu se šlo lehce po půlnoci. Nastal tradiční rituál sprcha milenec pak manželka a nakonec ja.

Oni se mezitím již přesunuli do poste, kde ji pěkně prstil a manželka krásně hekala. Musel jsem ji prostě vylizat což jsem s chutí dělal a milence si nechal pěkně kouřit.

Když se manželka udělal, tak do sebe chtěla milence. Ten jako vždy vzal gumu nasadil a az pak do ní zajel. Mrdal ji po alkoholu o dost déle než normálně. To se samozřejmě líbilo jak mě tak manželce.

Pak to na něj konečně přišlo a začal plnit gumu jako vždy hluboko v ní. Chvilku zůstali zaklineny než konečně milenec vyjel. A zde se stalo něco nového. Jeho gumu totiž během sexu nějakým způsobem sjela. Tudíž to do ni pustil krásně naostro.

Ja si tak konečně splnil sen a lizal její plnou kundicku. Byla to nádhera. Prsty mi do ní klouzali jak nikdy. Vše z ní pomalu teklo :) a ja samozřejmě tekl taky.

Milenec naštěstí ted ráno měl o tomto incidentu okno tudíž neví, že ji včera krásně vystrikal. Tak uvidíme co s toho bude :)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

a co by z toho mělo být?
gumu jsi z ní vytáhnul?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dr25 »

Gumu vytáhl milenec celý překvapený, že není tam kde měla být :D
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

dr25 píše:ji včera krásně vystrikal. Tak uvidíme co s toho bude :)
a co by z toho mělo být?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dr25 »

Nebere prášky. Tudíž může být těhotná.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od subkanda »

Tohle se mi taky nedavno stalo :) tak jsem bezel pro postinor. Co manzelka? V pohode? Je na to pripravena, kdyby neco...? On videl, jak ji po nem lizes? Jak jste pak spali? Vsichni tri v posteli?

Mimochodem ja si myslim ze nejcasteji ta guma spadne po vystrikani, kdyz jsi dlouho uvnitr a zmekne. Pak zatahnes a je dole :) samozrejme jsou chlapi, kterym se to stat nemuze, ale ja mezi ne nepatrim
vlaji
Příspěvky: 544
Registrován: ned 27. lis 2016 14:43:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: jsme pár a mě začína moc lákat představa,že ji někdo svede
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1184

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od vlaji »

dr25 píše:Nebere prášky. Tudíž může být těhotná.
Ale s tím asi počítáte, když jste chtěli už delší dobu aby to dělal milenec bez gumy. Máte děti?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dr25 »

Tohle se mi taky nedavno stalo :) tak jsem bezel pro postinor. Co manzelka? V pohode? Je na to pripravena, kdyby neco...? On videl, jak ji po nem lizes? Jak jste pak spali? Vsichni tri v posteli?

Mimochodem ja si myslim ze nejcasteji ta guma spadne po vystrikani, kdyz jsi dlouho uvnitr a zmekne. Pak zatahnes a je dole :) samozrejme jsou chlapi, kterym se to stat nemuze, ale ja mezi ne nepatrim
Manželka postinor nemůže. A moc se jí líbilo, že to šlo do ní. Cítila to prý hned, takže guma už musela během striku být dole. A dokonce pak byla prázdná což taky nahrává tomu, že sjel kondom už během mrdani. Ležel vedle a koukal jak lizu. A on spí vždy vedle v místnosti, protože s nama nechce.
Ale s tím asi počítáte, když jste chtěli už delší dobu aby to dělal milenec bez gumy. Máte děti?
Ano počítali jsme s tím a oba jsme si to již dlouho přáli :) dítě máme zatím jedno.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od subkanda »

Nebojis se, nebo tvoje zena, ze budes to "cizi" mit mene rad? Probirali jste i tohle?
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dr25 »

Nebojím. Řešili jsme to dlouho a vše důkladně probrali.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: HOTwife Lucie, Majestic-12 [Bot] a 98 hostů