EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

eLy píše:Zdravím všechny,
chtěl bych se vás zeptat na vaše NEJzvrhlejší a NEJperverznější fantazie nebo zkušenosti se svojí manželkou či přítelkyní. Mám doma 24 letou submisivní přítelkyni, která je schopná všeho - nebrání se ničemu. Obávám se, že jí v perverznostech nemohu konkurovat, a proto jsem se sem přišel zeptat vás.

Mám v hlavě pár fantazií, které nejsou (podle mě) úplně moc reálné, ale kdo ví..
eLy:
Jako že na extrém nejsem, tak tohle je zajímavá výzva.
To by si zasloužilo skoro extra vlákno.
Zamyslím se 8-)
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Parohacik84 píše:Má to tú pointu, že mnohí tu preberáte psychologické dopady na vašu osobu. Nechajte manželky nech prinášajú deti na svet i keď to nemusí byt vaše. To len trápne mužské ego a lá patriarchát to nedokáže prehrýzť. V matriarchálnych spoločenstvách sa muži zle nemajú a detí je kopec.
Nejen ego - jde i o předání genů, dítě stojí klidně přes milion a není třeba cpát to do kukačky ....
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od eLy »

Domkanda píše:
eLy píše:Zdravím všechny,
chtěl bych se vás zeptat na vaše NEJzvrhlejší a NEJperverznější fantazie nebo zkušenosti se svojí manželkou či přítelkyní. Mám doma 24 letou submisivní přítelkyni, která je schopná všeho - nebrání se ničemu. Obávám se, že jí v perverznostech nemohu konkurovat, a proto jsem se sem přišel zeptat vás.

Mám v hlavě pár fantazií, které nejsou (podle mě) úplně moc reálné, ale kdo ví..
eLy:
Jako že na extrém nejsem, tak tohle je zajímavá výzva.
To by si zasloužilo skoro extra vlákno.
Zamyslím se 8-)
Pro představu:
Asi před rokem jsem jí půjčil třem kolegům z práce, během toho jsem seděl v obýváku na gauči a sledoval fotbal. Již při vstupu jsem jim říkal, že je jen jejich a že si s ní můžou zacházet jak chtějí, že nebude vzdorovat. To se opravdu stalo a asi po dvou hodinách vyšla z ložnice naplněná semenem s oholenou hlavou a obočím a po celém těle měla nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od j-dou »

Na toto fórum jsem se přihlásil, abych se více seznámil s myšlením a celkovým jednáním párů se zaměřením kanda a cuckold. Jsem v kontaktu s několika páry s tímto zaměřením a v určitých fázích vývoje vztahu. Nemohu posoudit jak moc tady kdo ve svých příspěvcích přehání nebo ne, protože tu vystupuje anonymně, ale velmi často je tu zřejmá naprostá neúcta mezi páry. Je to ve velkém rozporu s dojmem, jak na mě působí, mě známé páry a řadou zdejších přispěvovatelů. Je samozřejmě věcí každého páru jak se k sobě chová a pokud jim to vyhovuje, tak je to v pohodě. Asi bych tento příspěvek nenapsal, ale rozsekal mě příspěvek od eLy.

Pokud by mi chtěl zase někdo napsat, že když nejedu na stejné vlně, tak tomu nemůžu rozumět, tak se trochu plete.

Vím, že jsem asi píchl do vosího hnízda a, že se jich na mě asi pár, hlavně těch potrefených vrhne, ale co, život půjde dál.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

J-dou:
Kdyby jsi se snažil být konkrétní, tak by to asi bylo velké píchnutí do vosího hnízda, takhle by to zhaslo. Ale já tvůj příspěvek rozvířím.
V uvozovkách cituji J-Dou:

Pokud tě dobře chápu, chtěl jsi napsat, že písemně se tady setkáváš s šílenými extrémy "velmi často je tu zřejmá naprostá neúcta mezi páry".
Připadá ti to neuvěřitelné "Nemohu posoudit jak moc tady kdo ve svých příspěvcích přehání nebo ne"
Protože to nekoresponduje s realitou "Jsem v kontaktu s několika páry s tímto zaměřením"
Kdy páry, s kterými jsi v kontaktu sice jsou kandaulistické nebo cuckoldí, ale chovají se v zásadě normálně "Je to ve velkém rozporu s dojmem, jak na mě působí, mě známé páry"
Asi nemůžeš uvěřit příspěvku od eLy "Asi bych tento příspěvek nenapsal, ale rozsekal mě příspěvek od eLy"
Máš pocit, že přestože jde něco mimo tvé zaměření, tak dokážeš posoudit reálnost - zvlášť ve srovnání s páry, s kterými jsi v kontaktu "Pokud by mi chtěl zase někdo napsat, že když nejedu na stejné vlně, tak tomu nemůžu rozumět, tak se trochu plete"

Chápu tě dobře?
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Nápad eLyho napsat sem extrémy mi připadal zajímavý, ale následující příspěvek vše rozsekal - jak píše J-Dou
eLy píše: Asi před rokem jsem jí půjčil třem kolegům z práce, během toho jsem seděl v obýváku na gauči a sledoval fotbal. Již při vstupu jsem jim říkal, že je jen jejich a že si s ní můžou zacházet jak chtějí, že nebude vzdorovat. To se opravdu stalo a asi po dvou hodinách vyšla z ložnice naplněná semenem s oholenou hlavou a obočím a po celém těle měla nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně.
Půjčil třem kolegům z práce - o.k., může být a začíná to zajímavě.
Sledoval fotbal - ano, to má náboj
Ale ty nápisy po těle ....... kdyby tam měla jeden, dobrá ...
Ale napůl oholené hlavě nevěřím. To je už extrémní psychický sadismus - kde je nějaká fotka?
Prvních jeden a půl řádku je zajímavých, zbytek to zabil a znechutil mi to (vím "Extrémy - hlavní téma") a vyvolal extrémní pochybnosti o serióznosti eLyho.
Tedy ..... souhlasím s J-dou. V "oboru" mám za sebou přes 20 let. Sešel jsem se s kolegy, psal jsem si a píšu si s reálnými kolegy, ale nikdy jsem se nesetkal v praxi s tak "zřejmou naprostou neúctou mezi páry", jak eufemisticky píše J-Dou
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od seedLover »

Neúcta mezi páry? To je hloupost, nemělo tam být spíše uvnitř páru, nebo mezi partnery?
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od j-dou »

seedLover :

mohl jsem to napsat šikovněji, ale měl jsem na mysli více párů. Nemá cenu se přetahovat o slovíčka.

Donkanda:

myslím, že jsi mě pochopil celkem dobře. Nechci se pozastavovat nad tím, zda to, co eLy napsal je vše pravda nebo to přibarvil, pro některé zdejší slintali. Zde se jen v plné kráse ukázala bezohlednost a neúcta k ženě jako takové. Pokud muž někomu půjčí ( raději ani nepíši "Bull") ženu a ten ji vnímá jen jako futrál na své péro, vysype to do ní jako pytel brambor a řekne , tady ji máš, tak to svědčí o tom, že minimálně dva, dali sbohem rozumu, i když, někomu to může stačit. Mé dosavadní zkušenosti jsou prozatím jiné --lepší než to, s čím se setkávám tady.

Škoda, že eLy nepíše jak se zachoval k těm pánům, ale předpokládám, že jim slušně poděkoval za provedenou práci. :?

Tohle je kratší verze, než jsem dopsal tu první tak mě to odhlásilo.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

j-dou píše:seedLover :

Tohle je kratší verze, než jsem dopsal tu první tak mě to odhlásilo.
Škoda, že jsme přišli o plnou verzi.
Také se mi to stalo - a to jsem toho měl sakra hodně napsaného :twisted:
Od té doby vím, že když píšu něco příliš dlouhého, dám nejdříve ctrl+C abych to případně mohl zkopírovat. Samozřejmě než odejdu od PC, dám do ctrl+C něco jiného, aby si to nepřečetl někdo nepovolaný :mrgreen:

Jsem rád, že máme stejný/podobný názor

Je fakt, že ten příběh nebo fantazie začínal jako kandaulismus - moje žena si to jde užívat s jinými, ale končil jako dost silný sadismus
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dark »

IMHO samotné prosazování si kandaulismu pokud to té ženě nevoní je projevem toho, že si jí chlap neváží. Jedině to, že se jedná o úchylku a tedy svým způsobem něco zvráceného a nenormálního nás omlouvá. Co když to ti, co jednají takhle sadisticky mají stejně? Jen mají tu úchylku ještě trochu jinak hozenou?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 100 hostů