EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od brm »

mrgev píše:No hlavne to chce si svoji hracku oznacit takze nejke to cejchovani by to chtelo taky.
Bylo by dobré, kdyby si tu kurvu musel u toho držet on sám. Aby se moc necukala 8-)
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od brm »

Ale to by pak byla nějakou dobu nepoužitelná... To se mi nelíbí. Chci mít kurvu zdravou a vitální.
mrgev
Příspěvky: 36
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od mrgev »

No nevim jak si to predstavjes ty ale to co myslim ja by ji urcite neodstavilo. Je to rychly snadny a kdyz se to provede na rozumne misto tak ji to neodstavi k pouziti
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od brm »

mrgev píše:No nevim jak si to predstavjes ty ale to co myslim ja by ji urcite neodstavilo. Je to rychly snadny a kdyz se to provede na rozumne misto tak ji to neodstavi k pouziti
Vždycky je to spálenina, čili rána, ne? A ta se může zanítit, je bolestivá, atd. Když už, tak bych si ji označkoval až nakonec. V neděli, před odjezdem. Na památku.
mrgev
Příspěvky: 36
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od mrgev »

No neco mensiho si myslim problem neni. Ale jsem pro klidne znacovat az pred odjezdem
Kandaulista531
Příspěvky: 597
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Kandaulista531 »

solar100 píše:
Algore píše:
eLy píše:Jaké jsou vaše nejzvrhlejší a nejperverznější fantazie? Něco, co se vymyká všemožným normálnostem. Co si představujete v naprosté hloubi své zvrhlé mysli ať už z pohledu kandaulisty nebo kohokoliv jiného? Pokud by se to někdo bál napsat ,,veřejně" sem do tohoto vlákna, může mi klidně napsat a můžeme prohodit pár slov.
Jeden čas má pri mojich fantáziách napadlo, že by ma skutočne vzrušovalo keby sa tá moja sučka dala na 4...a nechala by sa vytrtkat väčším psom. Nie som zoofil a osobné by som to asi nikdy nespravil...proste som videl takéto videá na farmách a v hlave má to napadlo že by to pre ňu bolo celkom ponižujúce ako by bola trebárs priviazaná a pes by si ju bral ako by chcel a striekal do nej, zasekol sa v nej. Asi takto by na to čakala...(ona)...Berte to ako čistú fantáziu (:
Obrázek
Super. mam. podobne. predstavy a aj sa s mojou o nich rozprávame je vždy vzrušená pozeráme videa takého zamerania staviame domček a kupujeme psíka veľmi sa teší moja priateľka
Tak ty si to napísal tak ako keby si to čítal v mojej mysli. Presne! Super.toto sa páči aj mne... nádherná
mrgev
Příspěvky: 36
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od mrgev »

Hmmm peknw nastavena
paroháčKarel
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. úno 2016 14:20:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od paroháčKarel »

U nás to začalo pomalu na mé přání. Později si zamilovala když jsem jí vylizoval po milenci tvrdila že nikdy nezažije větší orgasmus. Potom přešla k slovnímu ponižování a musel jsem kouřit ocas jejího milence, což nezapomenula vykecat kámošce. Nakonec to došlo tak daleko, že si mne dobírala že jsem teplej a když jí chtěl šukat do zadku odmítla že ho má moc velkýho, ale že jsem buznička tak mu podržím já.
vape232
Příspěvky: 28
Registrován: úte 09. srp 2016 18:02:01
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od vape232 »

A ako to dopadlo. Podrzal si.
jojo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od jojo »

Být trestán v zimě tak že budu připoután pevně na zahradě v malé kleci a paní mi za to že se třesu nejprve ocejchuje žaluda nažhaveným drátkem a pak mne polije studenou vodou. Pak mne pomočí její milenec do obličeje. Pak se budou milovat v teple za oknem a já je matně uvidím. Pak zavolají bandu hnusných gay chlapů s pupkama a ti si mne podají ve sklepě. Za to dostanu za odměnu plnou pusu spermatu který budu muset udržet v puse 24 hodin nebo mne bull zbije tak že pojedu do špitálu. Po tom všem mi paní dovolí olizivat jí podrážky lodiček a zmrská koule kabelem.

Pak mi oznámí že další 3 měsíce budu žít přikurtovaý v díře v podlaze a za jakýkoliv zvuk a projev budu zneužíván hnusným smraslavým bezďákem!

Po třech měsících mne omije ledovou vodou a během jejich milování budu pomalu uškrcen smičkou kterou přes kladku utáhne ona během orgasmu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bikerboy18, encore1, Jiale, thenotorious a 15 hostů