EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od BIHOLKU »

Co by jste byli schopní udělat pro svou hw, přítelkyni, manželku, Paní jen, aby jste si mohli vrznout? Nemyslím tím, domácí práce, kupování drahých dárků atd. mám na mysli jaká sexuální praktika je pro vás ještě přijatelná a kde už řekne NE.

Nejsem cuckold praktik, jsem jen teoretik zamčený v kleci. Mám dost rozšířený záběr sexuálních zálib, takže pro možnost se pomilovat se svojí Láskou si nechám seřezat zadek, nechám si udělat anál, budu posluhovat nahý, piss, lízat celé odpoledne a večer v naději, že večer něco bude. Různé hry v tom smyslu kolik závaží unesu na koulích nebo ballbusting. Asi bych byl schopný dělat i úchylnější věci (úchylnější jak pro koho, někdo to bere třeba normálně) lízat vlastní semeno, nucené bisexuální praktiky s jiným mužem, lízat semeno jejího milence a to třeba i z kondomu. Určitě bych, ale řekl ne u kaviáru.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od kandapraha »

Mam to docela stejne, jako ty. Kaviar je pro mne stopka, at jde o cokoliv. Stejne krvave praktiky. Snad mimo vetsiho vyprasku kdy se obcas kapka objevi, ale to nepovazuju za krvavou praktiku. Asi bych mel problem i s ochutnavanim pissu, na tele mi nevadi, semeno je pro mne taky prijatelnejsi.

Z vlastni zkusenosti vim, ze jak s tim zacnes, bude se ti ta hranice stale vice posouvat. Nikdy jsem nebyl na vyprask - nenavidel jsem ho, ba dokonce jsem byl schopny se oblect a odejit, kdyz mi zenska treba jen dala facku. Ale se soucasnou zenou jsem tomu propadnul. Ne doslova, ale kdyz jsem zamceny a absolutne submisivni, uz jsem se pristihnul pri tom, ze mne vzrusuje, kdyz mne surove bije pres zadek a ma z toho radost.

Nevzrusuje mne ani tak ta bolest, jako spise pohled na sebe sameho, kam jsem az klesnul pro par cakancu semene. Prijde mi uzasne, jak se da s chlapem manipulovat pomoci neceho tak srandovne primitivniho, jako je sexualni pud.
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od BIHOLKU »

Mě taky výprasky nic neříkali, naopak jsem byl spíš proti, ale při mém prvním s mojí současnou partnerkou, to jsem ještě neměl pás, jsem měl z toho výprasku solidní erekci. Bolelo to, šťípalo, pálelo, ale taky mě to vzrušilo.
To s tím posouváním hranic máš pravdu, taky to pozoruju.
Třeba se za třicet let posuneme až k tomu kaviáru :lol: :mrgreen:
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od kandapraha »

Ne, k tomu fakt ne :-) kdyz to vidim, zvedne se mi zaludek a mam po chuti na vse :-)
Hele, kdyz jsem dostal poprve, tak jsem si o to asi za dve hodiny rekl znovu. Byl jsem z toho tak odvarenej, ze jsem si normalne poprosil jeste o vyprask. Ona byla opravdu super, tvarila se u toho hodne namyslene a mohl jsem ji jen klecet u nohou. Tohle mne pri tom dost rozpaluje. A tesne predtim si v posteli psala s kamaradem z netu, to mne uplne dostalo.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od zvědavec »

A co kdyby vám nasadila manželka klícku a slíbila že ji sundá až jí milenec přivede do jiného stavu aby si byla jistá otcovstvím? Těšili by jste se na každý milencův výstřik že otěhotní aby jste mohli také stříkat?
BIHOLKU
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 28. srp 2014 22:27:38
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=62

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od BIHOLKU »

Tohle me nebere. Zaprve uz dite nechceme a za druhe kdyby ano, tak by melo byt moje. Tohle je neco jineho a ne sexualni hry a chtic.
Ale jelikoz jsem cuckold teoretik, tak bych si klidne nechal nasadit klicku s tim, ze mi bude sundana az neco, ted nevim co, by bylo podminene jejim milencem. Nevim, treba byt pritomen kazdemu jejich milovani a pocitat jeho vystriky s tim, ze az jich bude urcity pocet, dovoli striknout i me. Nebo, ze mi bude domu nosit pouzite kondomy a az jich zase bude nejaky pocet tak budu smet i ja. Neco takoveho, ale dite, oplodneni bych ja do toho netahal.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od kandapraha »

Ja si myslim, ze oplodneni a boj spermii o samicku je hlavni duvod toho, co vyvolava takove mohutne vzruseni u cuckoldu. Je to podle mne prirozeny pud, kdy kdyz vidi samec, jak jiny samec suka jeho samici, tak ma ohromnou chut sukat ji taky a nastrikat do ni vice semene, aby ji oplodnil on. Je to krasne zivocisne a prirozene.

Kdybych to mel brat z meho pohledu, dite je neco, co nemuze byt rukojmim neciho chtice a sexualniho povyrazeni, takze bych k tomu pristupoval urcite s rozumem. Ale kdyz jsem nadrzeny a cloumaji semnou plne koule a submisivni chute, pak mivam takove predstavy, jak moje panicka sousta s mladym, silnym, nadrzenym, dominantnim hrebcem, ktery ji udela dite a ja se budu starat.

Ohromne me to vzrusuje, ale jak rikam, real by se urcite mel ridit necim jinym, nez chticem, ale jsme tady ve fazi fantazii, takze proc ne. Navic, muze se taky dost dobre stat, ze se zenska zamiluje a to dite s milencem si proste dohodne a ptat se nebude.
Pokud ji cuckold opravdu miluje, je dost mozne, ze se bude muset prizpusobit prani sve panicky a jejiho milence a potom tedy pouze s klickou prihlizet, z rohu loznice, jak na jeho absolutnim ponizeni pilne pracuji.

Myslim, ze to je absolutni vyvrcholeni cuckold role, ze dale uz zajit nejde.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od dark »

Já bych navrhoval fér hru. Milenec naostro třikrát, já jednou. A takhle se střídat. Milenec má samozřejmě přednost. Myslím, že by to bylo maximálně ponižující, ještě milenci pokynout - "prosím, pane, až po vás".
zvědavec píše:A co kdyby vám nasadila manželka klícku a slíbila že ji sundá až jí milenec přivede do jiného stavu aby si byla jistá otcovstvím? Těšili by jste se na každý milencův výstřik že otěhotní aby jste mohli také stříkat?
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od zvědavec »

Vzrusuje te strcit curacka do kundy promazany semenem poradnyho samce a mit jeho semeno rozmazany az ke koreni curacka?
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Kam až by jste zašli?

Příspěvek od kandapraha »

Kdo to jednou zkusi, jake to je, strcit curaka do cerstve rozmrdane a promazane kundy, uz se mu o tom musi zdat porad :-) Roztahovat kundu je hezkej pocit, ale vklouznout do horke a mokre, to je neco uzasnyho.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fetisklukbrno, Google [Bot], Letife, Vincent Vega a 21 hostů