EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dark »

Připadá mi trochu pokrytecké půjčovat ženu skoro každému, co si řekne a manipulovat s ní, aby šukala s kde kým, ale netvářit se na to, že si někdo pozval domů partu kamarádů. Kdyby nebylo toho holení hlavy, myslím, že to probíhalo jako cuckold schůzka většiny praktiků tady. Neosobní, laciné, žena jako kus masa na splnění mých erotických představ.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

Právě to holení hlavy a "nápisy po těle" to hodily někam úplně jinam
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od dark »

V čem jsou prosím pěkně špatné nápisy na těle? Já to považuju za normální hrátky i jinak normálních párů. Napsat něco fixou na kozy, nebo záda. Komu to ubližuje? Ten nápis smažeš, ale tu nálepku, že je tvoje žena špinka, co tě podvedla s půlkou města, na to líh nepomáhá. Leda vnitřně.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Domkanda »

dark píše:V čem jsou prosím pěkně špatné nápisy na těle? Já to považuju za normální hrátky i jinak normálních párů. Napsat něco fixou na kozy, nebo záda. Komu to ubližuje? Ten nápis smažeš, ale tu nálepku, že je tvoje žena špinka, co tě podvedla s půlkou města, na to líh nepomáhá. Leda vnitřně.
Tobě by nevadilo, kdyby na tvou ženu někdo napsal "nápisy, že je to kurva, hnusná špinavá čubka, násada na cizí péra, ubohá děvka, nádoba na sperma a podobně"?? :mrgreen: :mrgreen:
Každej druhej tady píše něco o princezně a královně a tohle? :roll:
Pokud ti vadí, že žena souložila nejen se svým manželem - asi jsi na špatném webu
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od eLy »

Nenapadlo mě, že když to napíšu do vlákna EXTRÉMY, které jsou mimochodem ještě velkým písmem, tak že tu pohorším tolik lidí. Vše, co se stalo, se opravdu stalo a není to vymyšlené a ani přikreslené. V tu dobu nás ještě ani nenapadlo něco takového dokumentovat, takže žádné fotky ani videa nejsou, ale při dalších takových nebo podobných akcích není problém, pokud někdo ze zdejších čtenářů pochybuje.
To, že holdujeme kandaulismu je jedna věc, to, že přítelkyně holduje i dalším věcem je věc druhá. Kandaulismus provozujeme už nějakou chvilku a víme, co to obnáší a toto fórum mám přečtené snad celé a přijde mi, že to tu je celé na jedno brdo - což je pochopitelné a nestěžuji si, a proto jsem se jen snažil ,,lehce" odbočit od samotného kandaulismu trošku jinam, jestli se tu setkám s dalšími lidmi a nebo se setkám jen s nepochopením.
Přítelkyni do ničeho (absolutně do ničeho) nenutím, vše je její vlastní iniciativa a chuť, takže pokud jste se v mém příspěvku dočetli něco, co vás pohoršilo, tak to nebylo z mojí hlavy ani mým nátlakem. Nechávám jí úplně volnou ruku. Do čeho chce jít, do toho jde, co si chce vyzkoušet, to si vyzkouší a v ničem jí nebráním.
Bo-hu-žel se její nápady a návrhy poslední dobou radikálně stupňují a ano, je dost velká šance, že jsme měli stejný výraz. Já, když ona vylezla plešatá z ložnice a vy, když jste si přečetli můj příspěvek. Tak či onak si myslím, že jsme v tématu EXTRÉMY, což mluví samo o sobě, ne?
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Lux »

Si zvikni su tu proste ludia co sj myslia ze su mudrejsi nez vsetci ostatny a zacnu pisat chujovyni co sem nepatria. Kedy to uz pochopia ze ak nemam co dodat nrbudem pisat nic. Ak sa mi dany extrem nepaci nebudem navstevovat temu extremy.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od j-dou »

eLy,

jak jsem psal, je mi jedno , zda jsi to přibarvil nebo ne. Jsem zvyklý, že každý vztah má nějaká pravidla a hranice, které všichni z té trojice respektují a dodržují. Vše se dělá pro potěšení ženy a jak napsal Domkanda (ne vždy s ním souhlasím, ale tady musím) žena se musí cítit minimálně jako " královna ". Pokud ji někdo popíše hnusnými výrazy, já to prostě obdivovat nebudu. Nicméně věřím, že řadě zdejších členů se to může líbit a vzrušovat je to. Pokud to oba dělají dobrovolně a vyhovuje jim to, tak ať si to dělají.

Lux

nemyslím si, že jsem moudřejší než ostatní a ani jsem to nepsal. Jen jsem napsal, že mám jiné zkušenosti, žen si vážím a moje chování k nim je jiné, než o jakém se zde občas dočítám. To, že se ti můj názor nelíbí je tvoje věc. Možná ti manželku také vrací takhle hnusně popsanou, tak jsi na to zvyklý a nevadí ti to.
Lux
Příspěvky: 318
Registrován: úte 04. říj 2016 13:38:51
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rad sluzim svojej drahej.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1868

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Lux »

j-dou píše:eLy,

jak jsem psal, je mi jedno , zda jsi to přibarvil nebo ne. Jsem zvyklý, že každý vztah má nějaká pravidla a hranice, které všichni z té trojice respektují a dodržují. Vše se dělá pro potěšení ženy a jak napsal Domkanda (ne vždy s ním souhlasím, ale tady musím) žena se musí cítit minimálně jako " královna ". Pokud ji někdo popíše hnusnými výrazy, já to prostě obdivovat nebudu. Nicméně věřím, že řadě zdejších členů se to může líbit a vzrušovat je to. Pokud to oba dělají dobrovolně a vyhovuje jim to, tak ať si to dělají.

Lux

nemyslím si, že jsem moudřejší než ostatní a ani jsem to nepsal. Jen jsem napsal, že mám jiné zkušenosti, žen si vážím a moje chování k nim je jiné, než o jakém se zde občas dočítám. To, že se ti můj názor nelíbí je tvoje věc. Možná ti manželku také vrací takhle hnusně popsanou, tak jsi na to zvyklý a nevadí ti to.
Ahoj nemyslel som v mojom prispevku na teba, ty naozaj len zdielas svoj nazor nesnazis sa poucat a mudrovta... Myslel som na inych
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od j-dou »

Měl být jsi být konkrétní a já si mohl ušetřit část datlování na klávesnici. :)
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od eLy »

j-dou píše:eLy,

jak jsem psal, je mi jedno , zda jsi to přibarvil nebo ne. Jsem zvyklý, že každý vztah má nějaká pravidla a hranice, které všichni z té trojice respektují a dodržují. Vše se dělá pro potěšení ženy a jak napsal Domkanda (ne vždy s ním souhlasím, ale tady musím) žena se musí cítit minimálně jako " královna ". Pokud ji někdo popíše hnusnými výrazy, já to prostě obdivovat nebudu. Nicméně věřím, že řadě zdejších členů se to může líbit a vzrušovat je to. Pokud to oba dělají dobrovolně a vyhovuje jim to, tak ať si to dělají.
Přesně tak to je. Ona si dělá co chce a já jí v tom nebráním. Spíše jde o to, že její nároky a představy mi přerůstají přes hlavu a ona po mně chce, abych jí vymýšlel nějaké úkoly, které by mohla plnit - samozřejmě čím zvrácenější a perverznější tím lepší pro ní.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Cuckold87, Marciono22 a 116 hostů