EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od j-dou »

Kup si tetovací fixy a můžeš si u těch parohů měnit i barvy ;)
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od zalar »

No je fakt, že jsou dneska různé tetovací metody a myslím, že je možnost že to za 5 let vymizí...tak to by byl asi rozumný kompromis...
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od zalar »

a můžeš tomu nasadit korunu a domluvit se s tatérem, že po úkonu ti ji před tebou pěkně vyšuká...
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od bibeo »

zalar píše:a můžeš tomu nasadit korunu a domluvit se s tatérem, že po úkonu ti ji před tebou pěkně vyšuká...

:D :D :D :twisted:
Uživatelský avatar
eLy
Příspěvky: 49
Registrován: úte 25. črc 2017 13:41:19
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od eLy »

Jaké jsou vaše nejzvrhlejší a nejperverznější fantazie? Něco, co se vymyká všemožným normálnostem. Co si představujete v naprosté hloubi své zvrhlé mysli ať už z pohledu kandaulisty nebo kohokoliv jiného? Pokud by se to někdo bál napsat ,,veřejně" sem do tohoto vlákna, může mi klidně napsat a můžeme prohodit pár slov.
Algore
Příspěvky: 52
Registrován: pon 12. úno 2018 10:29:19
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme pár, som dominantný Kanda.

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Algore »

eLy píše:Jaké jsou vaše nejzvrhlejší a nejperverznější fantazie? Něco, co se vymyká všemožným normálnostem. Co si představujete v naprosté hloubi své zvrhlé mysli ať už z pohledu kandaulisty nebo kohokoliv jiného? Pokud by se to někdo bál napsat ,,veřejně" sem do tohoto vlákna, může mi klidně napsat a můžeme prohodit pár slov.
Jeden čas má pri mojich fantáziách napadlo, že by ma skutočne vzrušovalo keby sa tá moja sučka dala na 4...a nechala by sa vytrtkat väčším psom. Nie som zoofil a osobné by som to asi nikdy nespravil...proste som videl takéto videá na farmách a v hlave má to napadlo že by to pre ňu bolo celkom ponižujúce ako by bola trebárs priviazaná a pes by si ju bral ako by chcel a striekal do nej, zasekol sa v nej. Asi takto by na to čakala...(ona)...Berte to ako čistú fantáziu (:
Obrázek
solar100
Příspěvky: 61
Registrován: ned 01. lis 2015 15:56:19
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od solar100 »

Algore píše:
eLy píše:Jaké jsou vaše nejzvrhlejší a nejperverznější fantazie? Něco, co se vymyká všemožným normálnostem. Co si představujete v naprosté hloubi své zvrhlé mysli ať už z pohledu kandaulisty nebo kohokoliv jiného? Pokud by se to někdo bál napsat ,,veřejně" sem do tohoto vlákna, může mi klidně napsat a můžeme prohodit pár slov.
Jeden čas má pri mojich fantáziách napadlo, že by ma skutočne vzrušovalo keby sa tá moja sučka dala na 4...a nechala by sa vytrtkat väčším psom. Nie som zoofil a osobné by som to asi nikdy nespravil...proste som videl takéto videá na farmách a v hlave má to napadlo že by to pre ňu bolo celkom ponižujúce ako by bola trebárs priviazaná a pes by si ju bral ako by chcel a striekal do nej, zasekol sa v nej. Asi takto by na to čakala...(ona)...Berte to ako čistú fantáziu (:
Obrázek
Super. mam. podobne. predstavy a aj sa s mojou o nich rozprávame je vždy vzrušená pozeráme videa takého zamerania staviame domček a kupujeme psíka veľmi sa teší moja priateľka
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od brm »

Algore píše:
eLy píše:Jaké jsou vaše nejzvrhlejší a nejperverznější fantazie? Něco, co se vymyká všemožným normálnostem. Co si představujete v naprosté hloubi své zvrhlé mysli ať už z pohledu kandaulisty nebo kohokoliv jiného? Pokud by se to někdo bál napsat ,,veřejně" sem do tohoto vlákna, může mi klidně napsat a můžeme prohodit pár slov.
Jeden čas má pri mojich fantáziách napadlo, že by ma skutočne vzrušovalo keby sa tá moja sučka dala na 4...a nechala by sa vytrtkat väčším psom. Nie som zoofil a osobné by som to asi nikdy nespravil...proste som videl takéto videá na farmách a v hlave má to napadlo že by to pre ňu bolo celkom ponižujúce ako by bola trebárs priviazaná a pes by si ju bral ako by chcel a striekal do nej, zasekol sa v nej. Asi takto by na to čakala...(ona)...Berte to ako čistú fantáziu (:
Obrázek
Kurva špinavá, však už ve psím pelechu leží. Jenom tu čubku obskočit. Mohla by ti u toho hulit péro, ale aby REX nežárlil ;)
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od brm »

Teď mi přistála v poště fotka koz jednoho paroháče. Takové kozy, že se mi z toho postavilo péro. Co byste s nimi dělali? Ukazuje mi ji a předvádí, kurvu jednu. Chtěl bych ji chytit pod krkem a kousat do bradavek. Najdou se tady další dva až tři, kteří by mi s tou jeho kurvou pomohli? Rozmrdáme té štětce všechny díry!

Posílám fotku veřejně... Tohle jsou cecky té kurvy

Obrázek

A ty paroháči, jestli je tady vidíš, tak drž hubu a napiš mi do zpráv. Nechci, aby věděli, čí jsou to cecky.
mrgev
Příspěvky: 35
Registrován: stř 24. led 2018 11:46:37
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od mrgev »

No pekny kozy. Ja bych byl pro jejich podvazani at se pekne nalejou na bradavky svorky a pekne je vytahnout. V tomhle stavu je oprit o stul a pak bych asi zkousel ruzne nastroje. Od bice pres dutky atd
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, BULL_TT, Jogy111, Lemurx, Pozeram69 a 97 hostů