EXTRÉMY hlavní téma

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od RemusA4 »

Dominantze píše:
RemusA4 píše:
Dominantze píše:Ahoj už 16 let se zabývam ponižovánim a týráni Čubek a paru se sub sklony. Chce toho někdo využít? Od lehkých věci až do extrémů. O co máš zajem nic není problém. Ozvěte se!!!
To by me zajimalo kolik si takovych mel za tu dobu.
Asi dvě desitky. Čubek a párů
To se divim, kazda subinka kterou jsem poznal uz mela pana a byla mu verna a nechtela dalsiho. Subinky maji vetsinou jen jednoho pana
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Dominantze »

RemusA4 píše:
Dominantze píše:
RemusA4 píše: To by me zajimalo kolik si takovych mel za tu dobu.
Asi dvě desitky. Čubek a párů
To se divim, kazda subinka kterou jsem poznal uz mela pana a byla mu verna a nechtela dalsiho. Subinky maji vetsinou jen jednoho pana
Ano to máš pravdu. Ale zeptej se všech subinek a každá ti povi že jeji bývalý pan se odstěhoval za prací do zahraničí. ☹ je to nemoc všech ddominantů když je čubka přestane bavit navykladají ji ten blabol. Ale větsinou to vyprchá taky vzdálenost je překáškou nebo manzel je proti. Parkrát těhotenství znamenalo konec ...
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Dominantze »

:D
rostak píše:Né každá subka má doma pána :-) je hodně párů, kde hledají dominanta.
Ano ale vice to v páru to dlouho nevydrží buď toho nechaji nebo se čubka zamiluje a co je nejčastěji je že on z toho vypadne a ona se pak kurví solo s dominantem
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od RemusA4 »

No prave.potkal jsem jen malo takovych paru a pokazde byli stovky km daleko
Dominantze
Příspěvky: 33
Registrován: úte 06. zář 2016 5:34:26
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Přísné nekompromisní perverzní prase

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Dominantze »

RemusA4 píše:No prave.potkal jsem jen malo takovych paru a pokazde byli stovky km daleko
Proto hledám zde
jojo
Příspěvky: 136
Registrován: ned 14. úno 2016 10:57:26
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: ona 45 madam on 39 otrok a cuckold
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1442

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od jojo »

Nejextrémnější mučení co do bolesti které na mne manželka praktikovala bylo prikládání žhavého drátu na genitálie (tělo penisu a varlata).

Tajně sním že někdy mi bude cejchovat přímo žalud a jeho okolí a pak mne bude tak dlouho bičovat kabelem až omdlím. Pak mi to potře solí a citronem a uváže mne ve sklepě na 2 dny do těžké pozice.

A po tom všem si nechá udělat ode mne masáž nožek.

Co se ponížení týče nejhorší bylo když si domu přinesla jeho semeno z večera a tu páchnoucí břečku mne nechala lízat a rukavicemi mi to mazala na obličej.

Z fantazie mne napadá jako nejhorší věc to že by se začala s milencem objevovat i před mými známými. Pak by mne donutili kouřit ho praseti nebo koňovi to by vyfotili a ukazovali ti lidem které znám mne před nosem. Pak by jim předvedli jak jim lížu boty a plivance z podlahy.

Tak to je za mne.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

Dominantze píše:Ahoj už 16 let se zabývam ponižovánim a týráni Čubek a paru se sub sklony. Chce toho někdo využít? Od lehkých věci až do extrémů. O co máš zajem nic není problém. Ozvěte se!!!
Jo ale jen v tom případě ze se ti pár přihlásí a chteji to oni. Už se ti někdy povedlo si nekoho podřídit bez toho aby te samy oslovili.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od KarelK1968 »

rostak píše:
KarelK1968 píše:
Dominantze píše:Ahoj už 16 let se zabývam ponižovánim a týráni Čubek a paru se sub sklony. Chce toho někdo využít? Od lehkých věci až do extrémů. O co máš zajem nic není problém. Ozvěte se!!!
Jo ale jen v tom případě ze se ti pár přihlásí a chteji to oni. Už se ti někdy povedlo si nekoho podřídit bez toho aby te samy oslovili.
Nenech se zmást, tenhle rádoby bull může týrat leda tak psa. Když si přečteš jeho psaný projev a chování tady na fóru, tak ti dojde, že toho by do latě postavila i uklízečka z jejich závodky.
:D :D :D no taky si myslim že nebude jediný když čtu některé příspěvky tak se až divím co vše se dá vydávat za zažité příhody. Ale to je na těchto fórech běžný. Ona většinou pravda je dost nudná a číst se moc nedá.
twotoy
Příspěvky: 33
Registrován: stř 07. srp 2019 21:07:52
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Zboznujem ked je zena vzrusena

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od twotoy »

Caute, fotku mi moja poslala ked isla za milencom
Obrázek
Manrides
Příspěvky: 267
Registrován: čtv 30. kvě 2019 14:15:34
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: EXTRÉMY hlavní téma

Příspěvek od Manrides »

twotoy píše: čtv 21. lis 2019 7:46:02 Caute, fotku mi moja poslala ked isla za milencom
Obrázek
Ahoj to je aktualna fotka? A kedy ti ju poslala?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Vincent Vega a 16 hostů