Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Jentakjako
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 03. bře 2016 14:58:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Jentakjako »

mates1 píše:Ta moje se nechce pořád nechat od cizího ošukat. Také mě už napadlo to nějak udělat, aby neviděla za sebe, začal bych ji šukat a pak ji předal jinýmu, aby ji pořadně vymrdal kundu a ona by si při tom myslela, že jí šukám já. Jen nevím, jak to udělat, aby neviděla kdo ji šuká...
To je možná hezký jako představa, ale udělat tohle v reálu (zvlášť, když "se nechce pořád nechat od cizího ošukat") si koleduje o rozchod...
mates1
Příspěvky: 382
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mates1 »

Jentakjako píše:
mates1 píše:Ta moje se nechce pořád nechat od cizího ošukat. Také mě už napadlo to nějak udělat, aby neviděla za sebe, začal bych ji šukat a pak ji předal jinýmu, aby ji pořadně vymrdal kundu a ona by si při tom myslela, že jí šukám já. Jen nevím, jak to udělat, aby neviděla kdo ji šuká...
To je možná hezký jako představa, ale udělat tohle v reálu (zvlášť, když "se nechce pořád nechat od cizího ošukat") si koleduje o rozchod...
Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Jentakjako
Příspěvky: 36
Registrován: čtv 03. bře 2016 14:58:18
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Jentakjako »

mates1 píše:Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Já teda zastávám názor "každýmu to jeho", ale tohle je podle mě fakt dost blbej nápad. Já sice sám na manželku hraju to, že ji zavážu oči a pak třeba dělám hluk, jako že sem někoho pustil dovnitř, a že ho nechávám, aby ji ošukal. Udělat to ale doopravdy bez jejího svolení by mě ani nenapadlo (a to mám už částečné "svolení", protože v mojoupgrade zatrhla "if my partner is interested" na "watch her have sex with another person" - mimochodem nejakej takovejhe dotaznik je dobrej "icebreaker" pro stydlivky jako je ta moje). To si své ženy nevážíš? Kandaulismus / cuckolding je přece především o tom, že si užije tvá hotwife, ne o tom, že si ty užiješ jak ji necháváš ojet bez jejího vědomí někým, o koho by si třeba ani neopřela kolo...
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Retistran »

Jentakjako píše:
mates1 píše:Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Já teda zastávám názor "každýmu to jeho", ale tohle je podle mě fakt dost blbej nápad. Já sice sám na manželku hraju to, že ji zavážu oči a pak třeba dělám hluk, jako že sem někoho pustil dovnitř, a že ho nechávám, aby ji ošukal. Udělat to ale doopravdy bez jejího svolení by mě ani nenapadlo (a to mám už částečné "svolení", protože v mojoupgrade zatrhla "if my partner is interested" na "watch her have sex with another person" - mimochodem nejakej takovejhe dotaznik je dobrej "icebreaker" pro stydlivky jako je ta moje). To si své ženy nevážíš? Kandaulismus / cuckolding je přece především o tom, že si užije tvá hotwife, ne o tom, že si ty užiješ jak ji necháváš ojet bez jejího vědomí někým, o koho by si třeba ani neopřela kolo...
Mimo jiné to splňuje pojmové znaky trestného činu znásilnění. Znásilnění nemá ohlašovací povinnost, ale pokud by žena chtěla, může jít i bručet. I pokud by na to přišla a chtěla úspěšný rozchod/rozvod, právník by jí určitě doporučil to vytáhnout. Znásilnění je mj. každý pohlavní styk ke kterému žena nedala souhlas. Po velké party ve spánku, stejně jako obelstěná se zavázanýma očima.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od j-dou »

Možná by se mohl muž bránit tím, že když měla žena zavázané oči, tak se zakopla a náhodou mu padla na " ferdu ", když se mu díval na kravatu, což byla neskutečná náhoda, protože jinak mu prý neustále čumí na boty. ;)
Maravilloso
Příspěvky: 11
Registrován: pon 21. kvě 2018 14:36:00
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem Bull, ktereho jiz omrzeli A(a)materi ...

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Maravilloso »

Ačkoliv slušně vypadající člověk mám jisté ostřejší zkušenosti a stále nenaplněné představy. Zřejmě nejzvrhlejší, přesto realizovatelná, představa je setkání s párem, kde žena bude skutečně pohledná a navíc takový ten koketní typ. Její muž by byl oproti ní starší a podstatně bohatší. Navíc by to byl od pohledu nesportovec s malým … .
Moje představa tkví ve skutečně živočišném sexu s ní a zároveň v jeho ponižování. Které by začalo slovně. Ona by mu říkala, že je s ním jen pro prachy apod. Následně by nás musel uspokojovat. Mne by musel pro paní připravovat až by to vyvrcholilo rimjobem a ass massage z jeho strany ke mně. Ke konci bychom jej nefalšovaně znásilnili (ona připínákem a já standardně).
Nevím, čím to je, muži mne nepřitahují, ale takovouto představu bych rád zrealizoval. Samozřejmě v mé hlavě je mnoho detailů, které by tomu přidaly grády nebo naopak učinily text nečitelným.
Picus
Příspěvky: 236
Registrován: stř 05. črc 2017 1:20:19
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Picus »

Moje představa je, že jedeme na dovolenou do nudistického resortu. Najdeme si klidnější místo u pláže v dunach. Rozehřati ze sluníčka se začneme mazlit. Moje žena mě začne kouřit. To už přichází první čumil blíž k nám. Ležím na zádech a ona mě v kleče políka skoro celýho. Přicházejí další. Rozhledne se kolem sebe a pohled jí spočine na pěkně rostlim černochovi. Má krásně žilnaty pero. Ani moc velký ani moc malý, prostě tak akorát. Podívá se na mě a zeptá se, můžu? Krátce odpovím, posluš si. Otočí se o 90°,takže klečí vedle mojeho boku, dívám se jí do tváře. Mávnutím ruky si přivolá černocha blíž. Obejme její drobnou rukou to žilnaty pero. Chvilku si s ním hraje a potom ho strčí do pusy. Pomalu ho zasouva hluboko do krku. Ostatní přišli blíž a obstoupili nás. Všichni si nepokrytě honí. Moje žena ho chytne za zadek obouma rukama a přinutí ho k pohybu. Začne jí přirazet do pusy. Sem tam si ho podrží hluboko v krku. Po 10 minutách se vypne zastrci jí ho do pusy po kořen a začne stříkat. Ona si ho pritlaci co nejhloubjeji a polyká. Zespodu vidím jak se jí hýbe hrdlo. Špička jeho penisu jí tam vytlačuje malou bouli. Při každém polknuti sebou černoch škubne. Podlamuji se mu kolena. Vytáhne jí ho z pusy a ona se zhluboka nadechne. Usměje se na mě a dá mi pořádného francouzská. Cítím jeho semeno na jazyku. Jsem na ni hrdej. Podívá se na ostatní honiče a znovu si klesne. Už k ní automaticky přistoupí, protože ví co bude následovat. Dva začne honit a třetího kouří. Je vidět že toho má moc. Zastaví pohyby hlavy. Starší mírně pupkaty pan začne hnedka přirazet do její pusy. Pár chlapíku se už udělalo. Snaží se procpat co nejblíž k mojí ženě. Někteří ji stříkají na prsa, na rameno, protože se blíž nedostali. Několik stříkancu dopadá i na mě. Vstanu abych udělal více místa. Všichni se tiskneme co nejblíž k její hlavě. Každý kdo se vystříkal uvolní místo dalšímu. Stříkají ji do pusy, na tvář na záda prostě všude. Za půl hodiny na ni křiknu, že už budu otočí se ke mě chytne mě za zadek a zástrči si ho hluboko do krku a polyká. Shroutim se k ní. Je celá ulepena od semene, roztírám jí to po prsou. Vůbec neví kolik per vykouřila a kolik chlapů se vystříkalo. Vstaneme a jdeme ruku v ruce přes celou pláž do moře. Lidi se na nás dívají a já jsem hrdý na svoji ženu, jde vidět že se jí to taky líbilo.
Kajko801
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. kvě 2018 21:33:50
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád ukazujem svoju polovičku...

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kajko801 »

Ja mám dosť zvrhlú fantáziu,napíšem pár viet a som zvedavý čo mi nato poviete...
Páčilo by sa mi keby som bol celý víkend doma len s mojou mamou,otec by bol odcestovaný...pozval by som knám úplne cudzieho chlapa.prišiel by knám a moja mama by mu bez slov dala,bez slov by roztiahla stehná.jasné že by ju trtkal bez kondómu a výstrek by pustil pekne hlboko donej.ja by som sa nato pozeral...ďalší deň by som priviedol ďalšieho cudzieho chlapa atď atď...
Lizatpicku
Příspěvky: 37
Registrován: pát 10. čer 2016 16:11:01
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Sme par
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1333

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Lizatpicku »

Jentakjako píše:
mates1 píše:Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Já teda zastávám názor "každýmu to jeho", ale tohle je podle mě fakt dost blbej nápad. Já sice sám na manželku hraju to, že ji zavážu oči a pak třeba dělám hluk, jako že sem někoho pustil dovnitř, a že ho nechávám, aby ji ošukal. Udělat to ale doopravdy bez jejího svolení by mě ani nenapadlo (a to mám už částečné "svolení", protože v mojoupgrade zatrhla "if my partner is interested" na "watch her have sex with another person" - mimochodem nejakej takovejhe dotaznik je dobrej "icebreaker" pro stydlivky jako je ta moje). To si své ženy nevážíš? Kandaulismus / cuckolding je přece především o tom, že si užije tvá hotwife, ne o tom, že si ty užiješ jak ji necháváš ojet bez jejího vědomí někým, o koho by si třeba ani neopřela kolo...
To čo je za pičovina že si má v kandaulizme užit uit predovšetkým jeho žena? Ked jej to navrhne on a ona vživote nemala páru o kandaulizme a soraví to pre neho tak si hlavne uživa jej chlapona to robílen preto že ho miluje už vám z tej submisivity jebe na hlavu kludne može byt diminatný aj muž a submisívna žena ktorá hotak miluje že spraví pre neho všetko aj to že spk´ s cudzími mužmi lebo to chce on.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Lizatpicku píše:
Jentakjako píše:
mates1 píše:Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Já teda zastávám názor "každýmu to jeho", ale tohle je podle mě fakt dost blbej nápad. Já sice sám na manželku hraju to, že ji zavážu oči a pak třeba dělám hluk, jako že sem někoho pustil dovnitř, a že ho nechávám, aby ji ošukal. Udělat to ale doopravdy bez jejího svolení by mě ani nenapadlo (a to mám už částečné "svolení", protože v mojoupgrade zatrhla "if my partner is interested" na "watch her have sex with another person" - mimochodem nejakej takovejhe dotaznik je dobrej "icebreaker" pro stydlivky jako je ta moje). To si své ženy nevážíš? Kandaulismus / cuckolding je přece především o tom, že si užije tvá hotwife, ne o tom, že si ty užiješ jak ji necháváš ojet bez jejího vědomí někým, o koho by si třeba ani neopřela kolo...
To čo je za pičovina že si má v kandaulizme užit uit predovšetkým jeho žena? Ked jej to navrhne on a ona vživote nemala páru o kandaulizme a soraví to pre neho tak si hlavne uživa jej chlapona to robílen preto že ho miluje už vám z tej submisivity jebe na hlavu kludne može byt diminatný aj muž a submisívna žena ktorá hotak miluje že spraví pre neho všetko aj to že spk´ s cudzími mužmi lebo to chce on.
Presne tak. Proc by si mela ona uzivat a ja nic? Ja byl ten dominantni ktery ji pujcil jako hracku cizimu a on byl taky dominantni a udelal si z ni jen hadr na utirani spermatu a to je to co me vzrusovalo a vzrusuje.kazdy to ma nejak jinak ale u nas to proste bylo takhle.ji tohle nikdy nenapadlo a kdyz jsem to poni chtel tak to nechapala.premlouval jsem ji pul rokuba pak mi to splnila k narozeninam a pak to trvalo jeste par mesicu co jsme to tak delali
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: gurko, Lojzikperko, R4wiel a 108 hostů