Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

tom-pce píše: milenec půjde za ní a na záchodě si to s ní rozdá, .
I když uznám, že kvalita toalet v restauracích se za posledních 30 let dost zlepšila, přestože jsem byl i v hodně luxusních restauracích .... tak představa sexu někde vedle záchodové mísy se mi hnusí od chvíle, kdy jsem o podobném četl nebo slyšel
Tohle fakt nechápu :roll:
I když vím, že mnohem víc lidí nechápe kandaulismus ....
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

tom-pce píše:Sex ve třech i ona predemnou i nějaké to provokovani, to máme již z bývalou za sebou...

Co mě ale za fantazii je scénář: přítelkyně si najde stálého milence, půjdeme spolu do restaurace a já s přítelkyní budeme tam působit spíše jako kamarádi a milenec ji tam bude osahavat pod stolem, případně ji dá třeba lehkou pusu či jí něco zašepta do ucha. Při čekání na desert si přítelkyně odskočí na záchod, milenec půjde za ní a na záchodě si to s ní rozdá, zatímco já budu na ně čekat u stolu...

Druhá fantazie: budu mít zakázáno týden přítelkyní sukat a ona pak bude s milencem sama a on si ji vezme pořádně jako devku, případně ji i prekeca aby šla do trojky s jeho kámošem a takhle ji zprzni, zatímco já budu v práci. Dozvím se to až z vyprávění od ni, a pak z videa, který tajné natočí milenec a ukáže mi.
To jsou dobré scénáře. Hezky ponižující a zároveň lehce zvrhlé. Fantazii se meze nekladou.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Kajko801
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. kvě 2018 21:33:50
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád ukazujem svoju polovičku...

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kajko801 »

rostak píše:
Kajko801 píše:
j-dou píše:" A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu. "

V některých případech by ta opakovačka po letech, mohla skončit bez hostů ;)
Prečo bez hostí?
Protoze manzelku po 40ti letech a 40kg navic uz by treby nikdo sukat nechtel ;-)
Ja by som chcel!
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od j-dou »

od Kajko801
" Ja by som chcel!"

Tak až budeš mít příležitost, tak si to užij :) Můžeš přidat jedno kolo za mě a druhé za " rostaka ". ;)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od martin »

Domkanda píše: Ten fór se svědkem, je docela dobrý - byl to její svědek nebo tvůj svědek?
Rozlučka se svobodou ve vašem podání by mi vadila formulace "A to se trošku rozneslo" - my jsme to přeci jen tajili. Nějak jsem si nedokázal představit, že by to vědělo více lidí. Jak se to u vás projevilo, mělo to nějaké následky?
Oba svědci (on a ona) byli naši kamarádí, takže jsme neřešili, kdo je čí. No a trošku se povalilo, že mě moje drahá nasadila parohy. Ne, že jsem kandaulista (a to slovo jsem ani neznal). Následky nebyly prakticky žádné. Jeden "kamarád" mě radil, abych si ji více hlídal. Pak mě žena řekla, že chtěl tady a ona mu nedala. A jí jedna známá vyčetla, že mě ubližuje. Jó, kdyby věděla! Že občas někdo někomu "zahne" bylo už tenkrát vlastně normální a kromě drben to nikoho moc nezajímalo. Ale že mě to vzrušuje, to jsem úzkostlivě tajil.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Kajko801 píše:
j-dou píše:" A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu. "

V některých případech by ta opakovačka po letech, mohla skončit bez hostů ;)
Prečo bez hostí?
Psal v některých pripadech. Třeba u diamantové svatby sice hosté co by chteli dorazí ale zůstane to uz jen u toho přání :lol:
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

martin píše:
Domkanda píše: Ten fór se svědkem, je docela dobrý - byl to její svědek nebo tvůj svědek?
Rozlučka se svobodou ve vašem podání by mi vadila formulace "A to se trošku rozneslo" - my jsme to přeci jen tajili. Nějak jsem si nedokázal představit, že by to vědělo více lidí. Jak se to u vás projevilo, mělo to nějaké následky?
Oba svědci (on a ona) byli naši kamarádí, takže jsme neřešili, kdo je čí. No a trošku se povalilo, že mě moje drahá nasadila parohy. Ne, že jsem kandaulista (a to slovo jsem ani neznal). Následky nebyly prakticky žádné. Jeden "kamarád" mě radil, abych si ji více hlídal. Pak mě žena řekla, že chtěl tady a ona mu nedala. A jí jedna známá vyčetla, že mě ubližuje. Jó, kdyby věděla! Že občas někdo někomu "zahne" bylo už tenkrát vlastně normální a kromě drben to nikoho moc nezajímalo. Ale že mě to vzrušuje, to jsem úzkostlivě tajil.
Těžko říct, jak bych podobnou záležitost prožíval, třeba by na tom něco bylo 8-)
Ale my to tajili - tedy nejen že mě to vzrušuje, ale i to že se to děje
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Pixar »

Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
No taky by se mi líbilo přefiknout nevěstu o svatební den a z novomanžela hned udělat paroháče :D :D :D
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Pixar píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
No taky by se mi líbilo přefiknout nevěstu o svatební den a z novomanžela hned udělat paroháče :D :D :D
To věřím!=) A jak by to podle tvé fantazie mělo proběhnout?
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od martin »

Pixar píše: No taky by se mi líbilo přefiknout nevěstu o svatební den a z novomanžela hned udělat paroháče :D :D :D
Já jako kanda jsem to tenkrát moc neprožíval. Ten svatební den je fakt náročnej. Ale náš přítel říkal, že to pro něho bylo něco mimořádného. I když to moji šukal tehdy už 2 roky. Inu, ošukat cizí nevěstu je pro bulla asi zážitek.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Flyman, getto, Kanda1111, lemur87, Lemurx a 112 hostů