Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od slusnak »

(Bez předmětu
jsem submisivní čtyřicátník, hodně obdivuji bully, jejich průbojnost a schopnost brát si na co mají zrovna chuť. Mám takovou fantazii... na webu mě osloví bull, dáme řeč, on navrhne zajít někam na pivko. A tak se sejdeme, sedíme u stolu, on mi popisuje jak a kde sbalil jakou paničku a co s ním dělal a já s obdivem poslouchám, vyptávám se... On si dává pivko, já sedím na sucho, protože i když je přátelský, na rovinu mi řekl, že se subem u jednoho stolu nepije.. A když potřebuje jít na záchod, nabídne mi, že můžu jít s ním a držet mu ho při čůrání a já to beru jako poctu. A pak, při odchodu z hospody řekne, že to byl fajn pokec a jestli půjdu s ním domů, dovolí mi, abych ho vykouřil, protože je bi. Jasně že nadšeně souhlasím.. u něj pak klečím a snažím se kouřit nejlíp jak dovedu, jen aby byl spokojenej a najednou zjistím, že on celou tu doby co hulím drží v ruce mobil a dělá si video.. chci přestat, ale nedovolí mi.. ještě mi poručí abych se u toho díval do objektivu...já vyplašenej, ale neschopnej odporovat poslechnu. Za pár dnů mi zavolá, pozve k sobě večer, s podmínkou, že musím být dole vyholený a zamčený.. poslechnu a dorazím. K mému překvapení má u sebe milenku.. donutí mě, abych se ořed nimi svlékla pak si oba dělají legraci z mé postavy a z malého pindíka v klítce.. stydím se jako pes, bull si mě dokonce ještě vyfotí a já se bojím udělat cokoliv... On mě pak odvede do koupelny a tam příjde další rána-dostanu hadr a kýbl a rozkaz vyšúrovat koupelnu, záchod, předsíň, zatím co bull s milenkou si to v ložnici rozdávají... Když skončí, za odměnu že jsem dobře uklidil je smím oba do čista olízat. On mi pak na rovinu řekne, že potřebuje zmrda na úklid, protože pro něho je uklízení podřadná činnost.... a já vím, že se musím podvolit, protože jinak ty fotky a video půjdou na net....
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzel741 »

Krasna fantazia to by som chcel zazit aj ja.
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od poslusnymuz74 »

slusnak píše:(Bez předmětu
jsem submisivní čtyřicátník, hodně obdivuji bully, jejich průbojnost a schopnost brát si na co mají zrovna chuť. Mám takovou fantazii... na webu mě osloví bull, dáme řeč, on navrhne zajít někam na pivko. A tak se sejdeme, sedíme u stolu, on mi popisuje jak a kde sbalil jakou paničku a co s ním dělal a já s obdivem poslouchám, vyptávám se... On si dává pivko, já sedím na sucho, protože i když je přátelský, na rovinu mi řekl, že se subem u jednoho stolu nepije.. A když potřebuje jít na záchod, nabídne mi, že můžu jít s ním a držet mu ho při čůrání a já to beru jako poctu. A pak, při odchodu z hospody řekne, že to byl fajn pokec a jestli půjdu s ním domů, dovolí mi, abych ho vykouřil, protože je bi. Jasně že nadšeně souhlasím.. u něj pak klečím a snažím se kouřit nejlíp jak dovedu, jen aby byl spokojenej a najednou zjistím, že on celou tu doby co hulím drží v ruce mobil a dělá si video.. chci přestat, ale nedovolí mi.. ještě mi poručí abych se u toho díval do objektivu...já vyplašenej, ale neschopnej odporovat poslechnu. Za pár dnů mi zavolá, pozve k sobě večer, s podmínkou, že musím být dole vyholený a zamčený.. poslechnu a dorazím. K mému překvapení má u sebe milenku.. donutí mě, abych se ořed nimi svlékla pak si oba dělají legraci z mé postavy a z malého pindíka v klítce.. stydím se jako pes, bull si mě dokonce ještě vyfotí a já se bojím udělat cokoliv... On mě pak odvede do koupelny a tam příjde další rána-dostanu hadr a kýbl a rozkaz vyšúrovat koupelnu, záchod, předsíň, zatím co bull s milenkou si to v ložnici rozdávají... Když skončí, za odměnu že jsem dobře uklidil je smím oba do čista olízat. On mi pak na rovinu řekne, že potřebuje zmrda na úklid, protože pro něho je uklízení podřadná činnost.... a já vím, že se musím podvolit, protože jinak ty fotky a video půjdou na net....
krasna predstava
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzel741 »

kfantazie píše:
dr25 píše:To mě se líbí fantazie, kdy by moji manželku svedl nějaký namachrovany mladý cikán. Pěkně si s ní nakracel k nam domu. Tam ji vzal do postele, kde bych ležel a samozřejmě bych nedokázal odporovat nad dominantním boreckem. Ten by pěkně vše z manželky serval. Pak ji pěkně nastavil na všechny čtyři. Ja bych ležel pod manželkou a koukal na její vlhnouci kundicku. On by si plivl na pero a pěkně rázně zajel do manželky. Ta by ho jistě prosila o gumu, protože má obavy z nemoci a hlavně nic nebere. Jenže cikán by ničeho nedbal a pěkně by do ní busil hlava nehlava. Ja bych ze spoda sledoval jeho pero jak pravidelně zajíždí do nechráněny kundicky. A nakonec by s revem tygra zajelpo kořen a vše pustil do manželky.

Ahoj, tak podobné si minule při představě střihla manželka. Já a můj malý penis samozřejmě v klícce. Akorát ona měla ještě trochu
jinou představu v tom, že ten rom by byl starší, silnější postavy, s břichem, potetovanej, zkrátka takovej plešatej kriminálnickej typ,
s tlustým penisem s výrazným žaludem, takovej, co se mu postaví a stojí z každý pindy, nedělá rozdíly...pozvali bychom ho domů, manželka štíhlá, krásná, hodně světlý typ ženy, vzala by si jen černé minišaty a nic pod ně, sedli bychom v obýváku a ona by mě stáhla trenýrky a před ním
bych se objevil v klícce, pobavilo by ho to a přisedl by si k manželce a i přes její drobný odpor by si ji přitáhl a hned by ji vysvobodil prsa
a začal jí líbat a nacpal ji pracku mezi nohy a hrál si s frajtříkem. Kládu už by měl v pozoru venku. Už při této představě bylo vidět, jak
manželce ztvrdly a stojí bradavky a prcinka se jí rychle rosila a otevírala. Pokračovala tak, že by ji odnesl do kuchyně, posadil na stůl,
roztáhl ji nohy a tvrdě by ji začal prcat. Já bych měl zatím povoleno jen se dívat a odkapávat v klícce do kapesníku. Po chvíli by se s řevem
vysemenil pořádnou dávku bez ohledu na ní do její prciny. Manželka by ještě ale nebyla a po tomto by chtěla být udělaná za každou cenu.
Pokračovala tak, že by mne zavolala, ať lížu klitoris až ji přivedu k orgasmu. Kleknul bych k jejím roztaženým nožkám, z prciny by pomalu
vytékala velká dávka jeho semene, jak bych ji začal lízat klitoris (je tam velmi vzrušivá), tak by mi vzrušením nařídila, ať jí pořádně
vyčistím. Poslušně bych začal čistit její těsnou prcinku od romského semene. On, jak by to viděl, vzrušil by se znovu a pěkně si ho přetáhl
a ani by nemusel manželku pobízet, prý by ho začala sama důkladně kouřit. Takto by po chvíli on vysemenil do její pusy a ona by poslušně
pila jeho další dávku a u toho bych ji přivedl lízáním k orgasmu. Za odměnu by mne odemkla a směl bych se vyhonit před ním na její nárt.
Semeno bych si po sobě musel samozřejmě slízat. Tak u této představy se manželka fakt dobře udělala za asistence vibrátoru a mého
lízání.....
  • Super predstava moct to tak zaziť.
Uživatelský avatar
manzel741
Příspěvky: 268
Registrován: pon 26. led 2015 20:17:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Vzrušuje ma svoju manželku ukazovať iným mužom.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1667

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od manzel741 »

VINCAK77 píše:Moje zena uz dela 20 let kurvu, proto jsem si ji vybral. Mrda denne s x chlapy, vraci se nad ranem a miluji, kdyz je roztazena a kdyz me liba, voni ji pusa po gumach. Pise si s klienty i mimo arbeit a obcad mi rekne, ze si na hodku odskoci za prachy podržet. Mam to rad
  • Môj tajny sen.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Slušňák:
Hele, nechci ti kazit fantazie, ale nedokážu si představit, že někdo, kdo se považuje za "Bulla" by potřeboval chlápka, aby mu držel péro na hajzlu nebo poroučel chlapovi ať si oholí péro a zamkne si ho.
To by nebyl Bull, ale možná bi- spíš homozájemce, který je pro opravdového Bulla spíš póvlem ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od dark »

Proto se to jmenuje fantazie :-) Ve fantazii může mít bull klidně celý trs čuráků a k tomu křídla.
Navíc, naprosto v pohodě si dovedu představit chlapa, co rád šikanuje jiného. Na vojně bývalo takových plno. A ponižovat z jejich pohledu ubohou nulu před jejich manželkou by pro takové duševní mrzáky byla dobrá výživa pro jejich ego.
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Jo, kdyby měl bull trs čůráků a fantazií bylo, že jeho manželku bude jedním šukat do kundy, druhým do zadku, čůrákem na čele do pusy, další dva čůráky mu bude honit - to bych pochopil - prostě hodně zvláštní sen
Ale chtít chlapovi držet péro při chcaní, jít ho vykouřit, na jeho přání si péro oholit a zamknout (s malou heterosexuální odbočkou, že by tam byla milenka toho Bulla) - to prostě patří do homorubriky ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od dark »

Že zrovna na tomto webu tě homopraktiky budou pobuřovat, to bych nečekal :-) Proti většině fantazií zde prezentovaných je takové to klasické homo šukání vlastně úplně běžná a stravitelná věc :-D Ber to prostě jako fantazii, která se ti nelíbí,. no. Já když si představím bulla s pérem na čele, tak se mi taky zvedá žaludek.
Uživatelský avatar
blr2
Příspěvky: 55
Registrován: stř 18. dub 2018 22:35:19
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Normální kanda teoretik.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1422

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od blr2 »

dark píše:Že zrovna na tomto webu tě homopraktiky budou pobuřovat, to bych nečekal :-) Proti většině fantazií zde prezentovaných je takové to klasické homo šukání vlastně úplně běžná a stravitelná věc :-D Ber to prostě jako fantazii, která se ti nelíbí,. no. Já když si představím bulla s pérem na čele, tak se mi taky zvedá žaludek.
Hele a tady se shodnem 100% :-D
Rád ukazuju a stejně rád se koukám.
Obrázek
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] a 108 hostů