Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Infocus píše:Taky mě vzrušuje představa, že mi manželku mrdá cikán s velkým čůrákem...a ještě mě nutí se dívat - podívej, jak si to ta tvoje bílá kurva užívá, jak potřebovala mého čůpráka...ne tvoje malý péro. A manželka samozřejmě heká, přiráží, má kolena u hlavy, jen šeptá..mrdej, přitlač...ještě. Nevím, jestli bych jí ovšem vylízal kundu, jako jindy.
Jo určitě a ne jen po ale i v průběhu.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

YoungCuck píše:tak ta moje je taky dost zvrhlá
Chtěl bych být cuckold nějaké hodně dominatní slečny, byl zamčený v pásu a odemčen velmi málo a když už bych měl dovolený orgasmus, tak bych to po sobě vždy musel slízat. Samozřejmě bych nikdy nesměl mít sex s ní, od toho by měla jiné a oba (šlo-li by o gangbang, tak všchny)bych musel následně očistit jazykem po každém výstřiku. Po tom, až by všichni byli hotoví a uspokojení, tak by bylo na uvážení paní, zda mi dá pár minut na vyhonění na její nožky a opět následné očištění. Zkrátka, aby mi bylo neustále připomínáno, že jsem jen cuckold a na pravý orgasmus nárok nemám, to je jen pro opravdové muže. Takže bych častěji a častěji mohl mít jen "orgasmus" skrz masáž prostaty a tímto tempem dojít do fáze, kdy budu zamčený permanentně.
Otázka je jak by ti tu prostatu a kdo masíroval.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Lizatpicku píše:
Jentakjako píše:
mates1 píše:Nesměla by o tom samozřejmě vědět. Byl bych u toho, tak kdyby něco, tak bych musel mluvit, aby ji to nedošlo a šukat by se musela zezadu, aby neviděla, kdo je v ní. Problém je, jak to udělat, aby za sebe neviděla...
Já teda zastávám názor "každýmu to jeho", ale tohle je podle mě fakt dost blbej nápad. Já sice sám na manželku hraju to, že ji zavážu oči a pak třeba dělám hluk, jako že sem někoho pustil dovnitř, a že ho nechávám, aby ji ošukal. Udělat to ale doopravdy bez jejího svolení by mě ani nenapadlo (a to mám už částečné "svolení", protože v mojoupgrade zatrhla "if my partner is interested" na "watch her have sex with another person" - mimochodem nejakej takovejhe dotaznik je dobrej "icebreaker" pro stydlivky jako je ta moje). To si své ženy nevážíš? Kandaulismus / cuckolding je přece především o tom, že si užije tvá hotwife, ne o tom, že si ty užiješ jak ji necháváš ojet bez jejího vědomí někým, o koho by si třeba ani neopřela kolo...
To čo je za pičovina že si má v kandaulizme užit uit predovšetkým jeho žena? Ked jej to navrhne on a ona vživote nemala páru o kandaulizme a soraví to pre neho tak si hlavne uživa jej chlapona to robílen preto že ho miluje už vám z tej submisivity jebe na hlavu kludne može byt diminatný aj muž a submisívna žena ktorá hotak miluje že spraví pre neho všetko aj to že spk´ s cudzími mužmi lebo to chce on.
Souhlas kdyby z toho parohač neměl nic mít proč by to měl své hotwife tolerovat.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

RemusA4 píše:
rostak píše:
RemusA4 píše: Presne tak. Proc by si mela ona uzivat a ja nic? Ja byl ten dominantni ktery ji pujcil jako hracku cizimu a on byl taky dominantni a udelal si z ni jen hadr na utirani spermatu a to je to co me vzrusovalo a vzrusuje.kazdy to ma nejak jinak ale u nas to proste bylo takhle.ji tohle nikdy nenapadlo a kdyz jsem to poni chtel tak to nechapala.premlouval jsem ji pul rokuba pak mi to splnila k narozeninam a pak to trvalo jeste par mesicu co jsme to tak delali
A uz to nedelate? Skoncilo to, nebo jste se rozesli?
Uz to delat nechce. Splnila mi to nekolik krat a uz to nechce delat takze zatim konec.treba ji casem jeste premluvim ale fakt nevim
Časem to je otázka s přibývajícím věkem to bude méně pravděpodobné že do něčeho takového půjde.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
S tim souhlasím, take když jsem se ženil tak jsem si nedokázal ani představit ze na ni treba jen někdo sáhne a dnes se nedokážu vzrusit bez toho abych si alespoň nepředstavil ženu s cizím perem kdekoli.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

KarelK1968 píše:
Domkanda píše: 1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
S tim souhlasím, take když jsem se ženil tak jsem si nedokázal ani představit ze na ni treba jen někdo sáhne a dnes se nedokážu vzrusit bez toho abych si alespoň nepředstavil ženu s cizím perem kdekoli.
Člověče, já to jednu dobu takhle měl a až mě to začalo srát :roll:
Při sexu často mluvíme. Uvědomil jsem si, že i když začneme šukat ve dvou, tak buď o tom začne mluvit ona, nebo se neovládnu a začnu o tom mluvit já. Nemohl jsem si pomoci. Až jsem si dal závazek, přemohl se a jen jsem na to myslel v duchu :mrgreen:
Když jsem si uvědomil, že skoro při každém sexu (vyjma nějaké rychlovky) se bavíme o trojce a o tom jak ona s někým jiným, tak mi to až začalo vadit :roll: Ale nemohl jsem si pomoci
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Tms0411 píše:
Kajko801 píše: Mne by sa páčilo keby moju šukavajú cigáni...
To nás bude jistě víc.=) Je to super představa.
Hoši, tohle jsem nikdy nepochopil ... A co takhle jí místo řízku usmažit hovno?
Nebo jste se zrovna děsně pohádali a chcete se rozejít?
Ale raději snad ani neodpovídejte ...
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

rostak píše:
Když jsem si uvědomil, že skoro při každém sexu (vyjma nějaké rychlovky) se bavíme o trojce a o tom jak ona s někým jiným, tak mi to až začalo vadit :roll: Ale nemohl jsem si pomoci
Souhlasím, taky jsme to tak jednu dobu měli. Samozřejmě více mě těšilo, když začla ona :-) Ale častěji jsem to byl já a připadal jsem si potom jako pitomec, co nemyslí na nic jiného :-)

Taky je docela síla, když to třeba ráno nakousne. Píšeme si o něčem, já napíšu, že jsem vzrušený, nebo naznačím a ona kontruje něčím ve spojitosti s kapkou. To pak celý den nemyslím na nic jiného a často o tom píšu, mluvím a připadám si jako blbec.
Jo mám to dost podobné. Bavíme se o tom snad při každém sexu. Už dlouho jsme v posteli nebyli jen "sami dva"=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Domkanda píše:
Tms0411 píše:
Kajko801 píše: Mne by sa páčilo keby moju šukavajú cigáni...
To nás bude jistě víc.=) Je to super představa.
Hoši, tohle jsem nikdy nepochopil ... A co takhle jí místo řízku usmažit hovno?
Nebo jste se zrovna děsně pohádali a chcete se rozejít?
Ale raději snad ani neodpovídejte ...
Je to prostě jen jedna z mnoha fantazií.=) Každého láká něco jiného. A to je na tom super ne?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

rostak píše:
Když jsem si uvědomil, že skoro při každém sexu (vyjma nějaké rychlovky) se bavíme o trojce a o tom jak ona s někým jiným, tak mi to až začalo vadit :roll: Ale nemohl jsem si pomoci
Souhlasím, taky jsme to tak jednu dobu měli. Samozřejmě více mě těšilo, když začla ona :-) Ale častěji jsem to byl já a připadal jsem si potom jako pitomec, co nemyslí na nic jiného :-)
Jo, přesně! Mně nevadilo, že o tom začala ona, to bylo v pořádku. Mně vadilo, že když o tom nezačala ona, že jsem o tom MUSEL začít já. Jako kdybych si už nedokázal užít vlastní sex jen ve dvou :roll:
Tak jsem se to snažil omezit, aby to bylo opravdu jen občasné zpestření našeho sexu.
Ale byla doba, kdy jsem to fakt nedokázal. Byl jsem rozhodnutý o tom nemluvit, ale při sexu stouplo vzrušení a já se neovládnul a zase "Poslouchej, a minule, jak si s ním ....". Sám jsem si byl protivný, že to furt vytahuju. Když to vytáhla ona, to bylo v pořádku.
Pak jsem se zklidnil ;) Stejně se mi to často alespoň v hlavě mihne :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs BOT, BULL_TT, juras, Miky123456789, Pozeram69, revolver a 100 hostů