Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Mispulin
Příspěvky: 1364
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Mispulin »

Myslíš WM? Ten byl jen poloviční.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Takže, už mám hotový i třetí závěrečný díl povídky Hlídání. Kdo má tedy opět zájem, ať se mi ozve přes SZ.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od lubo »

Moja predstava je jasná. Silvester, u jednej sexi kamošky. Ja, ona, moja manželka, Martin a Dávid. Párty sa začína o 18:00. Maťo a Dávid sú o 10 rokov mladší sexi chlapci s mladým hustým semenom a tvrdými penismi. Baby sú z nich hotové, nadržané, mokré. Ja, piate kolo u voza, s malým penisom. O chvíľku sme nahý a pripití. Baby sa smejú z môjho údu. Kamoška mi založí putá, ruky za chrbat a postaví do kúta. Musim sa prizerať ako šukajú bez ochrany. Divoká jazda, semeno vzdychanie. Sledujem, ako mi oplodňuju sexi chalani manželku i kamošku. Môj penis visí. Využívam príležitosť a ochutnávam semeno skutočných chalanov z rozkroku mojej manželky. Baby sa smejú, aký som hlupáčik. Majú výdrž. Nad ránom sa lúčime a odchadzam so svojou krasne a zdravo oplodnenou manželkou domov, ktorá náš odchod okomentuje s rukou na mojom razporku so slovami "toto nám chýbať nebude však Ľubko!? A rozosmejú sa vsetci.
Párty sa opakuje, samozrejme už bezomňa, mojej manželke krásne rastie bruško. Ráno mi manželka rozpráva, ako bolo super a zea všetci pozdravuju.
A potom mi skontrolujte klietku na penise. Poľutuje ma, ako dlho som zamknutý a tak.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Heh no tak jak bych to řekl. Byl jsem místními zvrhlíky ukecán, ať napíši ještě čtvrtý díl. Ten už je tedy ale opravdu poslední.=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tuzexsex »

Tms0411 píše:
Tuzexsex píše:
Tms0411 píše:
Naplněnou a pořádně použitou. A ne jen jednou.=)
To záleží, kolik lidí by ji uneslo ;-)
Tak určitě.=) Jak by sis to tedy představoval ty? Jak by to mělo proběhnout? Co vše by musela nevěsta provádět? A s kým?=)
Nedávno jsem viděl na Amatérech na chatu, psal tam jeden chlápek, že jeho snoubenku vzrušuje, že by ji na svatbě ošukal néjaky dominantní muž...
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Tuzexsex píše:
Tms0411 píše:
Tuzexsex píše:
To záleží, kolik lidí by ji uneslo ;-)
Tak určitě.=) Jak by sis to tedy představoval ty? Jak by to mělo proběhnout? Co vše by musela nevěsta provádět? A s kým?=)
Nedávno jsem viděl na Amatérech na chatu, psal tam jeden chlápek, že jeho snoubenku vzrušuje, že by ji na svatbě ošukal néjaky dominantní muž...
No tak tomu říkám šťastný pár. Doufám, že to dotáhnou do konce.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Tms0411 píše:
Tuzexsex píše:
Tms0411 píše:
Tak určitě.=) Jak by sis to tedy představoval ty? Jak by to mělo proběhnout? Co vše by musela nevěsta provádět? A s kým?=)
Nedávno jsem viděl na Amatérech na chatu, psal tam jeden chlápek, že jeho snoubenku vzrušuje, že by ji na svatbě ošukal néjaky dominantní muž...
No tak tomu říkám šťastný pár. Doufám, že to dotáhnou do konce.=)
Má tu ještě někdo fajn svatební fantazii? Něco hodně divokého?=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Cuck4
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 18. led 2018 20:09:33
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Cuck4 »

Jak jsem psal, žijeme v triolistickem vztahu. Mám teď problém donutit ženu k sexu s jinými muži, pokud jí to milenec nedovolí. Dříve šukala ráda při dovolených s kýmkoli, nejraději s černochy pro jejich kvalitní výbavu a výdrž, ale od té doby, co má svého pravidelného milence, tak bez jeho svolení nechce šukat jinde. Nedávno, když byl milenec na měsíc na dovolené v zahraničí, šukala na srazu z gymplu po mém naléhání s několika bývalými spolužáky na chalupě jednoho z nich před většinou spolužáků a já byl nadšený. Jinak ale bohužel píchá pravidelně jen s milencem a ostatní odmítá. Máte někdo podobné zkušenosti?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Fotka k povídkam

Příspěvek od Tms0411 »

Zdravím. Mám dotaz, zda by měl někdo zájem o to, abych jako podklad k mým povídkám, použil fotku jeho ženy či přítelkyně? Jinak v povídkách bude vždy vystupovat mladá slečna a podle toho také budu vybírat vhodné fotky! Odpovědi s případnými fotkami prosím jen přes SZ!=) Díky moc.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
KandaPavel
Příspěvky: 23
Registrován: úte 24. črc 2018 20:14:59
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KandaPavel »

Mladé slečny jsou sice pěkné na pohled, často i náruživé, ale, a tím se nechci žádné dotknout, ve většině případů jsou to taková střívka která často chtějí, ale při tom pořádně ani neví jak chytit ocas do ruky :-) to pravé začíná řekl bych tak po třicítce, když už žena ví co chce :-) u mužů je to podobné, jen s tím rozdílem, že když má zajíček starší partnerku, tak to tolik nevadí, ona ví co a jak a jemu stojí pořád, takže výhoda pro oba :-)
Odpovědět

Zpět na „Fórum extrémy a prasárny“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 105 hostů