Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Takže přátelé, obracím se na vás s prosbou!=))) Jelikož opět sháním inspiraci na nové povídky, tak budu rád, za jakýkoliv nápad. A klidně to může být pořádná divočina a prasárnička!=))) Předem díky za inspiraci!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Redtiel »

Abych rek pravdu tak sem z toho trochu vypadnul. Co treba parecek kde je ona placena spolecnice? Prostitutka? Nebo ji pripadne k tomu donuti pro svoje uspokojeni predstav? Ona je mlada, krasna a placha ... A bohuzel pro ni poslusna.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Terdsa píše:Abych rek pravdu tak sem z toho trochu vypadnul. Co treba parecek kde je ona placena spolecnice? Prostitutka? Nebo ji pripadne k tomu donuti pro svoje uspokojeni predstav? Ona je mlada, krasna a placha ... A bohuzel pro ni poslusna.
Hezký nápad. To nezní špatně!=))) Díky.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
frtfrt
Příspěvky: 193
Registrován: stř 21. led 2015 18:21:18

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od frtfrt »

Dálkově ovládané vibrační vajíčka, nebo we-vibe.
Uživatelský avatar
silver33
Příspěvky: 10
Registrován: ned 19. bře 2017 16:06:59
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od silver33 »

A co povídka o páru, kde ona chce zkusit práci placené společnice a dostane se ke zvrhlému pasákovi, který ji na pohovoru ošuká a postupně z ní udělá dokonalou kurvičku?
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kanda77 »

A co povidka o tom jak na diskotece prepadne mladej rom vdanou na wc a chce ji znasilnit a ona jse prestane branit a jeste rekne at neprestava a nakonec zjisti ze zustala tehotna
dream2263
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 29. pro 2016 19:33:46
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem 44letý fakt normální chlap, který občas rád zajde na rande s vdanou "kamarádkou":)

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od dream2263 »

Dva páry (třeba na dovolené) kde 1. pár se postupně stává dominantní a pomalu si z ženy 2.páru udělá sexuální hračku a služku (ona se nechá). Její manžel to může tak akorát pozorovat ?
Sany_62
Příspěvky: 3
Registrován: sob 19. led 2019 19:16:50
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Sany_62 »

Jedna z mých představ na kterých "ujíždím" je tato: Volá mi manželka, že bude v práci o něco déle a po práci chce jít s kamoškama na 2dcl vinka. Žádný problém. Stalo se to už mockrát za našeho 20-ti letého manželství. Ptám se v kolik přijde a zda nechce odvoz. Odpovídá že ne, a že do cca půlnoci bude doma. Říkám O.K. a zavěsím. Nic netuším. Manželka opravdu přijde do půlnoci, po vínečku v dobré náladě ne však opilá, trochu rozpačitá, že mi musí něco říct. K něčemu se přiznat. Nikdy jsme si nelhali, nic nezamlčovali, tak "ven s tím". No a ona mi řekne, že se ji to ještě nikdy nestalo, ale že "ujela", že mi byla nevěrná a že si zašukala s nějakým chlapem kterej ji zbalil po cestě domů. Ať ji odpustím, že mi taky hned jak se osprchuje "podrží". No a já ji bez sprchy odtáhnu do ložnice, a řádně "nadrženej" "zanořím" do její vystříkané a vyšukané pičky "svého kámoše" a poprvé tak pociťuji slast "šukat ošukanou" .Manželka se mě ptá, jestli mi nevadí, že v její kundičce ještě před půl hodinou řádil cizí čurák. Já odpovídam že nikoli, že mě o naopak vzrušuje. Poté manželka aby ulevila svému svědomí mi při tom podrobně vypráví "jak se to stalo" a "jak to dělali" a "jak se jí to líbilo". Já bedlivě poslouchám a samozřejmě"odpouštím. Moje žena mě ujišťuje, že se to už nebude opakovat, ale že prý ji "mi být nevěrná" strašně vzrušuje. Ve svých tajných snech si vždycky přála být jako kurvička, a dneska se ji to splnilo. No a já ji za její upřímnost řeknu, že když se ji to příště stane, zas mi o tom musí říct a samozřejmě mi tu svou "použitou" kundičku musí po příchodu domů neprodleně "půjčit". Protože není nic krásnějšího jak píchat "použitou a vystřikanou křapku"
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Přátelé. Mohli by jste mi pomoci s novým příběhem. Normálně se mi pořád nedaří dát dohromady opravdu hodně zvrhlý a perverzní příběh o cuckold svatbě!=))) Chce to něco opravdu zvrhlého a ponižujícího pro ženicha. Aby nevěsta musela dělat opravdové nechutnosti. Nějak s tím nemohu hnout!=))) Budu rád, za jakoukoliv inspiraci!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Tuzexsex
Příspěvky: 882
Registrován: pon 21. kvě 2018 21:17:10
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tuzexsex »

Sany_62 píše:Jedna z mých představ na kterých "ujíždím" je tato: Volá mi manželka, že bude v práci o něco déle a po práci chce jít s kamoškama na 2dcl vinka. Žádný problém. Stalo se to už mockrát za našeho 20-ti letého manželství. Ptám se v kolik přijde a zda nechce odvoz. Odpovídá že ne, a že do cca půlnoci bude doma. Říkám O.K. a zavěsím. Nic netuším. Manželka opravdu přijde do půlnoci, po vínečku v dobré náladě ne však opilá, trochu rozpačitá, že mi musí něco říct. K něčemu se přiznat. Nikdy jsme si nelhali, nic nezamlčovali, tak "ven s tím". No a ona mi řekne, že se ji to ještě nikdy nestalo, ale že "ujela", že mi byla nevěrná a že si zašukala s nějakým chlapem kterej ji zbalil po cestě domů. Ať ji odpustím, že mi taky hned jak se osprchuje "podrží". No a já ji bez sprchy odtáhnu do ložnice, a řádně "nadrženej" "zanořím" do její vystříkané a vyšukané pičky "svého kámoše" a poprvé tak pociťuji slast "šukat ošukanou" .Manželka se mě ptá, jestli mi nevadí, že v její kundičce ještě před půl hodinou řádil cizí čurák. Já odpovídam že nikoli, že mě o naopak vzrušuje. Poté manželka aby ulevila svému svědomí mi při tom podrobně vypráví "jak se to stalo" a "jak to dělali" a "jak se jí to líbilo". Já bedlivě poslouchám a samozřejmě"odpouštím. Moje žena mě ujišťuje, že se to už nebude opakovat, ale že prý ji "mi být nevěrná" strašně vzrušuje. Ve svých tajných snech si vždycky přála být jako kurvička, a dneska se ji to splnilo. No a já ji za její upřímnost řeknu, že když se ji to příště stane, zas mi o tom musí říct a samozřejmě mi tu svou "použitou" kundičku musí po příchodu domů neprodleně "půjčit". Protože není nic krásnějšího jak píchat "použitou a vystřikanou křapku"

To je hezká fantazie
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Mispulin a 71 hostů