Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od harddick1666 »

poslusnymuz74 píše:
harddick1666 píše:
poslusnymuz74 píše: ne,nevi.A myslim,ze by nemela odvahu na cizokrajneho.
Je lepsi proverit nez myslet.
To ano,ale nejsme takhle hrrr na setkavani.
Nenavrhoval jsem setkani. Ale mohl jsi se ji zeptat zda by nechtela zkusit se cizincem?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od poslusnymuz74 »

harddick1666 píše:
poslusnymuz74 píše:
harddick1666 píše: Je lepsi proverit nez myslet.
To ano,ale nejsme takhle hrrr na setkavani.
Nenavrhoval jsem setkani. Ale mohl jsi se ji zeptat zda by nechtela zkusit se cizincem?
Pry tohle dulezite neni
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Kanda Cuckold píše:Moje mladá přítelkyně má sen že privede dva mlade kolouchy treba 17 nebo 18 tilete a zacne je drazdit a svadet ja jsem u toho vezme si jednoho a zacne se s nim laskat kourit mu on ji lizat a ja to same delam s tim druhym ja tomu druhemu kourim perko a on me a vedle nas moje pritelkyne uz suka s tim jednim kolouchem ja jak to vidim zacnu toho druheho sukat do zadecku a vedle me suka moje s tim druhym az se moje pritelkyne udela vezme si toho meho ktereho sukam a zacne sukat s nim az se udela i s tim druhym je plna mrdky a me poruci at si lehnu na 69 lizu ji picku a vsta mrdka s obou mladiku me tece do pusy a ja to musim lizat a u toho me ona vyhoni to si predstavuje ta moje :)
Tak to gratuluji k tak úžasné mladé přítelkyni.=) A co vám brání tento sen zrealizovat? Určitě by jste si to užili.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od nasabi »

Manzelka prehra stavku a musi ist poupratovat susedovi dom nahata. Potom sa musi od neho nechat poosahavat a fajcit mu vtaka.Ak sa mu postavi, musi mu podrzat a nechat si od starca vystriekat vaginu.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od dr25 »

To mě se líbí fantazie, kdy by moji manželku svedl nějaký namachrovany mladý cikán. Pěkně si s ní nakracel k nam domu. Tam ji vzal do postele, kde bych ležel a samozřejmě bych nedokázal odporovat nad dominantním boreckem. Ten by pěkně vše z manželky serval. Pak ji pěkně nastavil na všechny čtyři. Ja bych ležel pod manželkou a koukal na její vlhnouci kundicku. On by si plivl na pero a pěkně rázně zajel do manželky. Ta by ho jistě prosila o gumu, protože má obavy z nemoci a hlavně nic nebere. Jenže cikán by ničeho nedbal a pěkně by do ní busil hlava nehlava. Ja bych ze spoda sledoval jeho pero jak pravidelně zajíždí do nechráněny kundicky. A nakonec by s revem tygra zajelpo kořen a vše pustil do manželky.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

nasabi píše:Manzelka prehra stavku a musi ist poupratovat susedovi dom nahata. Potom sa musi od neho nechat poosahavat a fajcit mu vtaka.Ak sa mu postavi, musi mu podrzat a nechat si od starca vystriekat vaginu.
Super. Líbí se mi takové sázky.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

dr25 píše:To mě se líbí fantazie, kdy by moji manželku svedl nějaký namachrovany mladý cikán. Pěkně si s ní nakracel k nam domu. Tam ji vzal do postele, kde bych ležel a samozřejmě bych nedokázal odporovat nad dominantním boreckem. Ten by pěkně vše z manželky serval. Pak ji pěkně nastavil na všechny čtyři. Ja bych ležel pod manželkou a koukal na její vlhnouci kundicku. On by si plivl na pero a pěkně rázně zajel do manželky. Ta by ho jistě prosila o gumu, protože má obavy z nemoci a hlavně nic nebere. Jenže cikán by ničeho nedbal a pěkně by do ní busil hlava nehlava. Ja bych ze spoda sledoval jeho pero jak pravidelně zajíždí do nechráněny kundicky. A nakonec by s revem tygra zajelpo kořen a vše pustil do manželky.
Jo tak tohle je sen většiny cuckoldů. Moc fajn fantazie.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od malep »

Mě velmi vzrušuje představa, že si beru za manželku mladou ženu, sám jsem zamčený v PC a ona si užívá o svatební noci s jinými muži.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

malep píše:Mě velmi vzrušuje představa, že si beru za manželku mladou ženu, sám jsem zamčený v PC a ona si užívá o svatební noci s jinými muži.
Přesně tak by měla probíhat každá cuckold svatba.=))) To je i můj sen.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Icnilu
Příspěvky: 32
Registrován: pon 09. dub 2018 21:27:07
Role ženy: ženu nemám
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1401

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Icnilu »

Moje fantazie se týká pozdější fáze vztahu, který bychom chtěli navázat (jak jsme psali v našem blogu, tak bychom rádi polyandrický vtah, tzn. já, moje žena, a ještě jeden muž). Týká se to samozřejmě práce na dítěti. Líbí se mi představa, že společně s druhým mužem spolupracujeme na oplodnění ženy. Jeden ji druhému vždy podrží v náručí a pokaždé jdeme hned po sobě, aby dítě bylo prostě „naše“.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: HOTwife Lucie, Majestic-12 [Bot] a 95 hostů