Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

TMS0411:
Jako až sa znova narodím? :mrgreen:

Záleželo by na tom, jaké předchozí zkušenosti by jsme měli v té době za sebou. Pokud by jsme v kandaulismu už jeli, asi by rozlučka se svobodou neměla nijak extrémní náboj, protože by jsme věděli, že v tom stejně budeme pokračovat.

Pro mě by mělo největší náboj, kdyby jsme v té době o kandaulismu ještě skoro vůbec nemluvili. Jakýkoliv sex s cizím by byla oficiálně jen nevěra. A ona by pojala rozlučku se svobodou naostro - buď by si úmyslně s někým zašukala - třeba trojku beze mě, s pocitem, že je to naposledy s jiným, nebo by to byla rozlučka s kamarádkami: alkohol a provokování, další alkohol a další provokování a kamarádky by jí vyhecovaly k sexu buď s přizvaným striptérem nebo s nějakým přítomným kamarádem. Klasika + orál, vystříkaná pička.
Dozvěděl bych se to buď že by to první popsala v mailu kamarádce nebo to druhé by jí kámošky natočily a já bych doma našel video. Pokud by jsme kandaulismus ještě nepraktikovali a ideálně o něm ještě skoro ani nemluvili, mělo by to pro mě fakt veliký náboj.

Přímo v den svatby - to by jsme museli kandaulismus praktikovat už dříve, protože do první akce bych ve svatební den nešel. Prostě trojka a fotky a video, jak jí ještě ve svatebních šatech šuká i někdo jiný. Velký náboj foto- a videomateriálu pro naše vzrušování do budoucna
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Domkanda píše:TMS0411:
Jako až sa znova narodím? :mrgreen:

Záleželo by na tom, jaké předchozí zkušenosti by jsme měli v té době za sebou. Pokud by jsme v kandaulismu už jeli, asi by rozlučka se svobodou neměla nijak extrémní náboj, protože by jsme věděli, že v tom stejně budeme pokračovat.

Pro mě by mělo největší náboj, kdyby jsme v té době o kandaulismu ještě skoro vůbec nemluvili. Jakýkoliv sex s cizím by byla oficiálně jen nevěra. A ona by pojala rozlučku se svobodou naostro - buď by si úmyslně s někým zašukala - třeba trojku beze mě, s pocitem, že je to naposledy s jiným, nebo by to byla rozlučka s kamarádkami: alkohol a provokování, další alkohol a další provokování a kamarádky by jí vyhecovaly k sexu buď s přizvaným striptérem nebo s nějakým přítomným kamarádem. Klasika + orál, vystříkaná pička.
Dozvěděl bych se to buď že by to první popsala v mailu kamarádce nebo to druhé by jí kámošky natočily a já bych doma našel video. Pokud by jsme kandaulismus ještě nepraktikovali a ideálně o něm ještě skoro ani nemluvili, mělo by to pro mě fakt veliký náboj.

Přímo v den svatby - to by jsme museli kandaulismus praktikovat už dříve, protože do první akce bych ve svatební den nešel. Prostě trojka a fotky a video, jak jí ještě ve svatebních šatech šuká i někdo jiný. Velký náboj foto- a videomateriálu pro naše vzrušování do budoucna
Ano přesně tak.=)))

Dobře promyšlené. Tohle téma cuckold svatby je hodně vzrušující.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
A co si tak po pár obnovit svatební slib a opaknot si svatebni den sice ne ve svatebnich šatech ale bílé být můžou. A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

KarelK1968 píše:
Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
A co si tak po pár obnovit svatební slib a opaknot si svatebni den sice ne ve svatebnich šatech ale bílé být můžou. A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu.
To není vůbec špatný nápad. To by se mi líbilo.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od j-dou »

" A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu. "

V některých případech by ta opakovačka po letech, mohla skončit bez hostů ;)
Kajko801
Příspěvky: 40
Registrován: sob 19. kvě 2018 21:33:50
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád ukazujem svoju polovičku...

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Kajko801 »

j-dou píše:" A hosté můžou být jen ti co chtějí šukat nevěstu. "

V některých případech by ta opakovačka po letech, mohla skončit bez hostů ;)
Prečo bez hostí?
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od martin »

Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
Myslím, že máme ve výstřednostech mezery, ale tohle jsme prožili obojí.
V době svatby měla žena dva stálé milence. Jeden z nich nám byl za svědka. Já jsem byl o svatební noci první a pak skončila na půl hoďky u něho na pokoji. To bylo ale ve vší tajnosti.
Ale v předsvatebním období si žena předsevzala rozloučit se šukem s co nejvíce bývalých. Za 6 týdnů jich zvládla 9. A to se trošku rozneslo.
Nutno ale říct, že mě bylo skoro 30 a byl jsem už řadu let praktikující kandaulista.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

martin píše:
Domkanda píše:
Tms0411 píše:Zdar. Komu by se zamlouvalo, kdyby z něho partnerka udělala cuckolda během svatby? Buď na rozlučce před obřadem nebo během obřadu a nebo o svatební noci? Kdo by si to přál zažít? Nebo snad dokonce zažil? Jak by to podle vás mělo probíhat?=)
1) o svatební noci?
Takový tvrďák nejsem. Přestože mě v té době kandaulismus už vzrušoval, v den svatby jsem na něj nepomyslel (myslím si to, už se nepamatuju).
Ale zpětným pohledem - rajcovalo by mě mít její fotky nebo video, jak si užívá s někým jiným ve svatebních šatech

2) Rozlučka se svobodou?
Tehdy nás to tedy také nenapadlo :( ale je to škoda, rozlučka se svobodou má velký potenciál. Tak snad až sa znova narodím :roll:

Jinak si myslím, že v den svatby (pokud se někdo nebere až ve 30-35 letech jako praktikující kandaulista), tak moc myšlenek na kandaulismus asi není a pokud se "něco" stane, tak spíš jen z přemíry alkoholu
Myslím, že máme ve výstřednostech mezery, ale tohle jsme prožili obojí.
V době svatby měla žena dva stálé milence. Jeden z nich nám byl za svědka. Já jsem byl o svatební noci první a pak skončila na půl hoďky u něho na pokoji. To bylo ale ve vší tajnosti.
Ale v předsvatebním období si žena předsevzala rozloučit se šukem s co nejvíce bývalých. Za 6 týdnů jich zvládla 9. A to se trošku rozneslo.
Nutno ale říct, že mě bylo skoro 30 a byl jsem už řadu let praktikující kandaulista.
Teda to jsi velmi šťastný kandaulista. Musím říct, že si tvá žena zvolila perfektní předsevzetí.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Domkanda
Příspěvky: 1566
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Martin:
Přesně potvrzuješ můj názor.
V době svatby jsem byl jen kandaulista teoretik a v den svatby jsem fakt na nic nepomyslel.
Ten fór se svědkem, je docela dobrý - byl to její svědek nebo tvůj svědek?
Rozlučka se svobodou ve vašem podání by mi vadila formulace "A to se trošku rozneslo" - my jsme to přeci jen tajili. Nějak jsem si nedokázal představit, že by to vědělo více lidí. Jak se to u vás projevilo, mělo to nějaké následky?

Kdyby jsme to v době svatby už dělali, tak by se to samozřejmě nějak vyvinout mohlo, protože jsme později šli do "akce" třeba i na výročí naší svatby nebo na něčí narozeniny. Ale přemýšlet, co by se dalo o svatbě je už jen "co by - kdyby".

Se strojem času by pro mě měla největší náboj asi rozlučka se svobodou a její sex se zapojením videa. Kandaulismus by jsme si zatím jen jemně naznačovali (nebo ani to ne), ale ještě nic neprovedli. Uskutečnění by mi žena neřekla, ale já bych našel její tajné video.

Druhým výletem do minulosti by byla svatební noc - já bych se opil a ona by si zasouložila - zase za přítomnosti videa. Má to ale dvě mouchy - já bych se jen tak neopil a ona by to poprvé určitě neudělala o svatební noci. Takže leda začít s kandaulismem tak rok před svatbou a pak by jsme něco mohli domluvit i o svatební noci.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
tom-pce
Příspěvky: 5
Registrován: pon 09. črc 2018 10:57:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Rád vymění zkušenosti.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od tom-pce »

Sex ve třech i ona predemnou i nějaké to provokovani, to máme již z bývalou za sebou...

Co mě ale za fantazii je scénář: přítelkyně si najde stálého milence, půjdeme spolu do restaurace a já s přítelkyní budeme tam působit spíše jako kamarádi a milenec ji tam bude osahavat pod stolem, případně ji dá třeba lehkou pusu či jí něco zašepta do ucha. Při čekání na desert si přítelkyně odskočí na záchod, milenec půjde za ní a na záchodě si to s ní rozdá, zatímco já budu na ně čekat u stolu...

Druhá fantazie: budu mít zakázáno týden přítelkyní sukat a ona pak bude s milencem sama a on si ji vezme pořádně jako devku, případně ji i prekeca aby šla do trojky s jeho kámošem a takhle ji zprzni, zatímco já budu v práci. Dozvím se to až z vyprávění od ni, a pak z videa, který tajné natočí milenec a ukáže mi.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Miky123456789, nunak95, tomidl a 108 hostů