Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
cocoa
Příspěvky: 12
Registrován: pát 15. led 2016 21:06:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od cocoa »

Tms0411 píše:
cocoa píše:Líbí se mi představa, jak jde moje přitelkyně do společných sprch na koleji a někdo ji tam ošuká.

Představuju si, jak tam za ní někdo přijde, protože tam hučí voda, tak ho neslyší. Vejde za ní chytne jí za boky, přimáčke si jí ke zdi. Ona se vůbec nebraní. Myslí si, že jsem to já, už jsem jí tam takhle párkrát překvapil. Naopak se ještě trochu prohne a vyšpulí prdelku, abych jí ho tam zarazil. Cítí jen tvrdý péro, jak se dotýká její kundičky a dvě ruce, co jí pevně drží za prsa. Sama se začně hladit a roztahovat si kundičku, chce ho tam už vrazit… jen mu ho mezi nohama trochu přimáčkne, aby do ní už zajel.
Tvrdě jí pak šuká, rychle a hluboko přiráží a během chvíle do ní všechno nastříká. Než se stihne otočit, tak rychle odejde…

Pak mi už jen přítelkyně na pokoji poděkuje, že jsem si jí pěkně tvrdě vzal a můžu to zopakovat, ale měl bych vydržet trochu dýl… :)
Tak tohle je vážně moc pěkné. Tahle představa se mi vážně hodně líbí.=) A přál by sis, aby to byl někdo konkrétní? Víš jistě, že se to ještě nestalo?=)
Tak jistotu nemuzes mit nikdy :D
Nebo by to klidne mohla poznat, ale stejne by se nechala sukat dal a vystrikat si kundicku. Mne by na pokoji nic nepriznala a jen by poprosila, abych ji chvilku lizal, nez ji ho tam vrazim...
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

cocoa píše:
Tms0411 píše:
cocoa píše:Líbí se mi představa, jak jde moje přitelkyně do společných sprch na koleji a někdo ji tam ošuká.

Představuju si, jak tam za ní někdo přijde, protože tam hučí voda, tak ho neslyší. Vejde za ní chytne jí za boky, přimáčke si jí ke zdi. Ona se vůbec nebraní. Myslí si, že jsem to já, už jsem jí tam takhle párkrát překvapil. Naopak se ještě trochu prohne a vyšpulí prdelku, abych jí ho tam zarazil. Cítí jen tvrdý péro, jak se dotýká její kundičky a dvě ruce, co jí pevně drží za prsa. Sama se začně hladit a roztahovat si kundičku, chce ho tam už vrazit… jen mu ho mezi nohama trochu přimáčkne, aby do ní už zajel.
Tvrdě jí pak šuká, rychle a hluboko přiráží a během chvíle do ní všechno nastříká. Než se stihne otočit, tak rychle odejde…

Pak mi už jen přítelkyně na pokoji poděkuje, že jsem si jí pěkně tvrdě vzal a můžu to zopakovat, ale měl bych vydržet trochu dýl… :)
Tak tohle je vážně moc pěkné. Tahle představa se mi vážně hodně líbí.=) A přál by sis, aby to byl někdo konkrétní? Víš jistě, že se to ještě nestalo?=)
Tak jistotu nemuzes mit nikdy :D
Nebo by to klidne mohla poznat, ale stejne by se nechala sukat dal a vystrikat si kundicku. Mne by na pokoji nic nepriznala a jen by poprosila, abych ji chvilku lizal, nez ji ho tam vrazim...
Jo to je také dobrá varianta.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
bluemoon1
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. dub 2018 23:06:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantní a Jí to vyhovuje
Bydliště: České Budějovice

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od bluemoon1 »

No některé věci jsou perverzní až až, co jsem popsal, ale zatím nejvíc bylo asi bod 6. když se baví z okna se svojí tchýní, a cítí jak do ní stříkám, potom my povídala že ani neví o čem mluvily, že to pro ní bylo nejvíce vzrušující ten pocit vzrušení, prozrazení a strachu, ještě dneska se jí z toho klepou kolena.
Jednou jsme jeli s jejím manželem a dětma a z mími dětmy do chorvatska na dovču jejich autem, maji Multivana, ten má rozkládací postel vzadu, a když jsme uložily děti aby se za jízdy vyspaly nějak jsme se nemohly vejít a tak jsem seděl na sedadle za řidičem, je otočená zády k řidiči, kdo ta auta zná tak ví,, no a ona si sedla na múj klín, aby si mohla prolézt na přední sedačku spolujezdce, byla v letní sukni bez kalhotek, takhle chodí dost často, manžel řídil po dálnici, no prostě jsem ji vyšukal přímo za jejím manželem byla to rychlovka neříkám že ne, ale byla plná semene když si sedla jako spolujezdec,,později jsem usnul a když jsem se probral, její manžel ji prstoval za jízdy tu její vystříkanou pulinu a ještě jí lichotil jak je krásně vzrušená a mokrá..
Mám , nebo spíše máme oba v plánu že jí vyšukám přímo před jejím manželem, jí ta představa moc vzrušuje. Když jsme se s jeho manželem poznaly pár let před jejich svatbou tak jsem mu to na rovinu řek,, máš krásnou ženu a já ti jí svedu a budu jí šukat...to ale nevěděl že už spolu spíme,,On se jen zatvářil a řek že jeho věrná žena my nikdy nedá...ale nebylo to moc přesvědčivé....On je to takovej no jak to říct poslušnej trouba, a rád ji ukazuje, jak my říkala taky ho to vzrušuje ale nemá se k tomu aby to uskutečnil,, tak ho trochu navedem. Ted jedeme na prodloužený víkend na moravu no kempu..tak uvidíme
Uživatelský avatar
Rarach
Příspěvky: 244
Registrován: pon 07. srp 2017 18:21:29
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1210
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Rarach »

bluemoon1 píše:No některé věci jsou perverzní až až, co jsem popsal, ale zatím nejvíc bylo asi bod 6. když se baví z okna se svojí tchýní, a cítí jak do ní stříkám, potom my povídala že ani neví o čem mluvily, že to pro ní bylo nejvíce vzrušující ten pocit vzrušení, prozrazení a strachu, ještě dneska se jí z toho klepou kolena.
Jednou jsme jeli s jejím manželem a dětma a z mími dětmy do chorvatska na dovču jejich autem, maji Multivana, ten má rozkládací postel vzadu, a když jsme uložily děti aby se za jízdy vyspaly nějak jsme se nemohly vejít a tak jsem seděl na sedadle za řidičem, je otočená zády k řidiči, kdo ta auta zná tak ví,, no a ona si sedla na múj klín, aby si mohla prolézt na přední sedačku spolujezdce, byla v letní sukni bez kalhotek, takhle chodí dost často, manžel řídil po dálnici, no prostě jsem ji vyšukal přímo za jejím manželem byla to rychlovka neříkám že ne, ale byla plná semene když si sedla jako spolujezdec,,později jsem usnul a když jsem se probral, její manžel ji prstoval za jízdy tu její vystříkanou pulinu a ještě jí lichotil jak je krásně vzrušená a mokrá..
Mám , nebo spíše máme oba v plánu že jí vyšukám přímo před jejím manželem, jí ta představa moc vzrušuje. Když jsme se s jeho manželem poznaly pár let před jejich svatbou tak jsem mu to na rovinu řek,, máš krásnou ženu a já ti jí svedu a budu jí šukat...to ale nevěděl že už spolu spíme,,On se jen zatvářil a řek že jeho věrná žena my nikdy nedá...ale nebylo to moc přesvědčivé....On je to takovej no jak to říct poslušnej trouba, a rád ji ukazuje, jak my říkala taky ho to vzrušuje ale nemá se k tomu aby to uskutečnil,, tak ho trochu navedem. Ted jedeme na prodloužený víkend na moravu no kempu..tak uvidíme
A on ví, že spolu takhle dovádíte?
harddick1666
Příspěvky: 60
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od harddick1666 »

poslusnymuz74 píše:
harddick1666 píše:
poslusnymuz74 píše: Milence nema.jsme spolu pres 20let
Kolik chlapy uz ji osukali ve tve pritomnosti? Libilo se ti/ji? Hledate real?
Zkusenosti uz mame,myslim ze vse jen v me pritomnosti.Libilo se ji to a o real nam jde.
Vi manzelka ze pises se mnou? Chtela by mrdat s originalnim indem?
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 359
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od sensualite »

bluemoon1 píše:Ahoj, mohu reagovat na některé body zvrhlé fantazie které jsem zažil se svojí no řekněme přítelkyní.
1. poslaná společná MMs manželovi že jsme dorazily na narozeniny jeho matky....to ovšem nevěděl že jeho žena sedí nabodnutá na mém péru.
2. vezl jsem jeho ženu na pracovní poradu, ale v autě jsem jí sundal kalhotky,,,tak šla v krátkých šatech na ostro...
3. běžně se vracela domu se semenem v kalhotkách
4..zatím nic
5. prožito několikrát.
přesně podle zadání
6.nejen telefon se tchýní, ale i rozhovor s ní, o jejím manželovi, z okna na ulici z mým pérem a zrovna jsem do ní pomalu stříkal.
7. její manžel šel uložit děti.. tak jsem jí alespoň vyprstoval
8. zatím nic
9. po návštěvě u známých šel manžel napřed pro auto na parkoviště, vyšukal jsem ji ve výtahu než jsme sjeli dolů z 12 patra.sice rychlovka ale platí...
10.kouřila mě na balkoně zatíco já mluvil s jejím manželem, který v garáži opravoval auto a říkal mu máme na stole kafe.....udělal jsem se jí do pusy než přišel nahoru...
11. na společné dovolené šukala s manželem ve stanu, když skončil řekla že se jde umýt, přišla k ohni a já ji znovu vystříkal ..teklo jí to po nohou ještě druhý den
12. když jsem ji poznal bylo jí 26 a má mladší setru, ta byla ještě v 18 pana, na jejích narozeninám ve společné posteli po nějakém tom víně my ji ona sama nabodla na penis..posadila ji obkročmo na mě a zatím co mě líbala a šeptala my do ucha abych byl na sestru něžný my sama navedla péro do její kundy...
a je toho asi víc.je hrozně nadržená a nejlepší je že je moc učenlivá..stačí se jen o něčem zmínit a chce to...a jak zjištuji čím více je to perverzní tím více jí to vzrušuje....
Aky vztah mas k ich rodine ked chodis na oslavi narodenin jeho mamy s jeho zenou a on nechodi?
Ak mu len sukas zenu a ona sa necha osukat, to nie je taka sexualna energia ked to par robi zamerne. Vlastne ho ponizujes, ale to je vasa vec. Ak by on sukal tvoju zenu rovnako, vzrusovalo by ta to rovnako? Tu ide o to ze si ten eroticky naboj spolu uzit a nechat to vsetko urobt s vedomim manzela. Inak je to obycajne podvadzanie. Ak to vsetko nechas urobi svoji pani, az potom to bude to prave orechove.
Uživatelský avatar
diner22
Příspěvky: 191
Registrován: pon 22. srp 2016 20:43:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sex je náš koníček
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1141

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od diner22 »

Který SUB. mi pošle do pošty fotky tý jeho čubky ? Když se mi bude líbit , dám ti nějaké úkoly a napíšu ti jak bych ti jí zprznil.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

bluemoon1 píše:No některé věci jsou perverzní až až, co jsem popsal, ale zatím nejvíc bylo asi bod 6. když se baví z okna se svojí tchýní, a cítí jak do ní stříkám, potom my povídala že ani neví o čem mluvily, že to pro ní bylo nejvíce vzrušující ten pocit vzrušení, prozrazení a strachu, ještě dneska se jí z toho klepou kolena.
Jednou jsme jeli s jejím manželem a dětma a z mími dětmy do chorvatska na dovču jejich autem, maji Multivana, ten má rozkládací postel vzadu, a když jsme uložily děti aby se za jízdy vyspaly nějak jsme se nemohly vejít a tak jsem seděl na sedadle za řidičem, je otočená zády k řidiči, kdo ta auta zná tak ví,, no a ona si sedla na múj klín, aby si mohla prolézt na přední sedačku spolujezdce, byla v letní sukni bez kalhotek, takhle chodí dost často, manžel řídil po dálnici, no prostě jsem ji vyšukal přímo za jejím manželem byla to rychlovka neříkám že ne, ale byla plná semene když si sedla jako spolujezdec,,později jsem usnul a když jsem se probral, její manžel ji prstoval za jízdy tu její vystříkanou pulinu a ještě jí lichotil jak je krásně vzrušená a mokrá..
Mám , nebo spíše máme oba v plánu že jí vyšukám přímo před jejím manželem, jí ta představa moc vzrušuje. Když jsme se s jeho manželem poznaly pár let před jejich svatbou tak jsem mu to na rovinu řek,, máš krásnou ženu a já ti jí svedu a budu jí šukat...to ale nevěděl že už spolu spíme,,On se jen zatvářil a řek že jeho věrná žena my nikdy nedá...ale nebylo to moc přesvědčivé....On je to takovej no jak to říct poslušnej trouba, a rád ji ukazuje, jak my říkala taky ho to vzrušuje ale nemá se k tomu aby to uskutečnil,, tak ho trochu navedem. Ted jedeme na prodloužený víkend na moravu no kempu..tak uvidíme
Teda to je hodně divoké.=) Tak to o víkendu, budu držet palce aby to vyšlo.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
bluemoon1
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. dub 2018 23:06:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantní a Jí to vyhovuje
Bydliště: České Budějovice

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od bluemoon1 »

odpovím ti na Tvoje otázky: Jí a Její rodinu znám už dávno, dalo by se říct že jsme spolu jako děti vyrůstaly, i když je mnohem mladší, stejně tak znají její rodiče mě. Ano šukám mu ženu, protože jeho to vzrušuje,vím to od ní on se jí svěřil,jen nemá odvahu to celé dotáhnout do konce,a chce po ní aby mu při sexu vyprávěla jak to dělá s jinými, to ho vzrušuje...... takhle si Ona nemusí vymýšlet, jen vymění jména.
Kdyby on nebo někdo jiný šukal mojí ženu možná by mě to vzrušovalo, ale v téhle rodině jsem Bull já.
no a poslední, ještě pár dnů a bude o tom vědět i On,dozví se že všechny jeho sny se změnili ve skutečnost,,potom jí budu šukat s jeho svolením a když se nám bude chtít, necháme ho se i dívat.když ne tak se to dozví jen z vyprávění jeho ženy.
A ted Já, otázka na tebe.co jsi zač Bull, cuckold , moralista a nebo snílek který o tom má jen představy. Podle nicku jsi kanda a tvoje žena se ráda ukazuje... kde ji ukazuješ, komu a jak??
bluemoon1
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. dub 2018 23:06:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantní a Jí to vyhovuje
Bydliště: České Budějovice

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od bluemoon1 »

Ještě ne ale pracujeme na tom a bude to pro něho krásné překvapení, až se ho dojdu zeptat jestli jí můžu šukat, když řekne že ano, necháme ho za odměnu se dívat, a když řekne ne,, tak řeknu jí, aby ho hezky poprosila, aby\ si mohla se mnou zašukat,,jí to nedokáže odmítnout..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: juni, nrparnr1, R4wiel, sampo82 a 86 hostů