Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

RemusA4 píše:
Tms0411 píše:Zdravím. Nechtěl by se někdo podělit o inspiraci na co nejzvrhlejší povídku? Má někdo nějakou perverzní fantazii? Chtěl by někdo povídku na určité téma? Jen pište své nápady!=))) Díky.
To je tezke.kazdy ma jinou fantazii.nekdo ma predstavu neceho co je pro jine uz moc a ostatni to nebere a tak.takze kdyz ti neco takove poslou a ty to napises tak par lidi to pochvali a ostatni to nepochopi :)
Jo to chápu, ale právě ta rozmanitost je zajímavá ne?=))) Třeba se mi pak podaří zkombinovat více fantazií do jednoho příběhu a tím potěšit vícero zvrhlíků naráz!=))) Budu rád za jakýkoliv nápad, ať je sebezvrhlejší!=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

pups píše:Tak to neviem, možno aj áno.

Moja zvrhla predstava je, že by bola taká opitá, že by sa vôbec nebránila a každý by si ju užil, aspoň 6-7 chlapov. Potom by ju tam vystriekanú nechajú ležať nahú na gauči.
Tiež som si predstavoval ako si s ňou na chate užijem ona zaspí a ja nechám v izbe zapnuté svetlo, odrkyjem jej pičku a pôjdem dole k ostatným. Poslal by som jedného z chalanov aby mi niečo išiel zobrať na izbu. Ostatní by ma "zamestnávali" v spoločenskej miestnosti a iba by sa striedali v izbe.

Pochytali ste ju všade? Čo na to kamarát?
Škoda ze my na žádnou chatu nejezdíme.
Obrázek
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 456
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mywife11 »

KarelK1968 píše:
pups píše:Tak to neviem, možno aj áno.

Moja zvrhla predstava je, že by bola taká opitá, že by sa vôbec nebránila a každý by si ju užil, aspoň 6-7 chlapov. Potom by ju tam vystriekanú nechajú ležať nahú na gauči.
Tiež som si predstavoval ako si s ňou na chate užijem ona zaspí a ja nechám v izbe zapnuté svetlo, odrkyjem jej pičku a pôjdem dole k ostatným. Poslal by som jedného z chalanov aby mi niečo išiel zobrať na izbu. Ostatní by ma "zamestnávali" v spoločenskej miestnosti a iba by sa striedali v izbe.

Pochytali ste ju všade? Čo na to kamarát?
Škoda ze my na žádnou chatu nejezdíme.
Obrázek
Nádherná postava :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od KarelK1968 »

Děkuji.
petp
Příspěvky: 147
Registrován: pon 08. úno 2016 17:16:17
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem mírně BI a rád svoji ženu ukazuji jiným. Toužim, aby me podváděla s mnoha muži.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od petp »

Ja neco podobneho zazil. Manzelka se vecer opila a usnula na pokoji jen v pradle. Kdyz jsem to pak rekl dole ve spolecenske kamaradum, vzal me jedem z nich stranou a zeptal se, zda muze
Anonym8084
Příspěvky: 32
Registrován: pon 17. zář 2018 19:33:11
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Anonym8084 »

A?
antimusculus
Příspěvky: 399
Registrován: ned 09. dub 2017 17:27:41
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželka zatím dvakrát kouřila jiného. Jednou kamaráda a jedou úplně cizího.
Bydliště: Kyjov a okolí

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od antimusculus »

petp píše:Ja neco podobneho zazil. Manzelka se vecer opila a usnula na pokoji jen v pradle. Kdyz jsem to pak rekl dole ve spolecenske kamaradum, vzal me jedem z nich stranou a zeptal se, zda muze
No a dál? :D
mates1
Příspěvky: 390
Registrován: pon 02. říj 2017 13:14:27
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Milence ještě nemáme.

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mates1 »

rostak píše:Souhlas, reklama na hlad. Ani prdel, ani kozy.
Naprostý souhlas. Když mi bylo dvacet až třicetpět, také jsem koukal po hubených, dneska mě vzruší ženská, když je akorát, velký prsa, to je základ a akorát zadek. Nesmí mít vytahaný břicho. A taková ženská po čtyřicítce, to je luxus.....samozřejmě i mladší :)
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kohout50 »

mywife11 píše:
KarelK1968 píše:
pups píše:Tak to neviem, možno aj áno.

Moja zvrhla predstava je, že by bola taká opitá, že by sa vôbec nebránila a každý by si ju užil, aspoň 6-7 chlapov. Potom by ju tam vystriekanú nechajú ležať nahú na gauči.
Tiež som si predstavoval ako si s ňou na chate užijem ona zaspí a ja nechám v izbe zapnuté svetlo, odrkyjem jej pičku a pôjdem dole k ostatným. Poslal by som jedného z chalanov aby mi niečo išiel zobrať na izbu. Ostatní by ma "zamestnávali" v spoločenskej miestnosti a iba by sa striedali v izbe.

Pochytali ste ju všade? Čo na to kamarát?
Škoda ze my na žádnou chatu nejezdíme.
Obrázek
Nádherná postava :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nádherná žena k pomilování
kohout50
Příspěvky: 2611
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od kohout50 »

petp píše:Ja neco podobneho zazil. Manzelka se vecer opila a usnula na pokoji jen v pradle. Kdyz jsem to pak rekl dole ve spolecenske kamaradum, vzal me jedem z nich stranou a zeptal se, zda muze
A mohl?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: colecek000, Noster68, port, Social, Vincent Vega a 14 hostů