Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od pups »

Nuž ja keď som mal v mladosti vypité tak sa moje hranice posúvali raz dokonca nad hranicu 85kg.

Manželka má 162cm a 52-53kg 85C... Nie som si istý či na tej chate boli až tak vyberaví chlapi. A čo sa týka toho, že som im ju priamo neponúkol tak keby pri mne chclap povedal svojej žene aby predviedla svoje prsia a potom opitý odišiel preč tak mi inú "pozvánku" netreba. Lial by som jej pohárik za pohárikom kým by sa sama nevyzliekla.

Pre predstavu:

Obrázek
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od nasabi »

Čudujem sa, že Ti ju niekto nevyklepal.Raz som bol na chate, kde chalanovi opilá frajerka zaspala celkom holá. On ju len zakryl a šiel dole za nami. Keď nám povedal o čo ide, na striedačku sme si ju chodili obzerať a on zatiaľ dole popíjal :P
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od pups »

Toto by som aj ja chcel zažiť.
Iba ste pozerali či bolo aj niečo viac?
nasabi
Příspěvky: 412
Registrován: sob 30. pro 2017 15:11:04
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od nasabi »

No popozerali sme, pomágali, pochytali, ale viac nič.
Veľmi sme si neboli istý, či by to chcela.
Tvoj prípad bol presne opačný, dávala im vlastne pozvánku a nikto nič.
Bola by aj podržala, keby sa niektorý z nich pochlapil?
Uživatelský avatar
pups
Příspěvky: 184
Registrován: pát 28. zář 2018 19:14:05
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od pups »

Tak to neviem, možno aj áno.

Moja zvrhla predstava je, že by bola taká opitá, že by sa vôbec nebránila a každý by si ju užil, aspoň 6-7 chlapov. Potom by ju tam vystriekanú nechajú ležať nahú na gauči.
Tiež som si predstavoval ako si s ňou na chate užijem ona zaspí a ja nechám v izbe zapnuté svetlo, odrkyjem jej pičku a pôjdem dole k ostatným. Poslal by som jedného z chalanov aby mi niečo išiel zobrať na izbu. Ostatní by ma "zamestnávali" v spoločenskej miestnosti a iba by sa striedali v izbe.

Pochytali ste ju všade? Čo na to kamarát?
Aevictus325
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. črc 2018 14:56:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Aevictus325 »

rostak píše:
Aevictus325 píše:
rostak píše: Tak ono to není o osobních preferencích, ale zaznělo tady, že standart je štíhlá (hubená) postava a oplácaná holka je fuj a skoro nikoho dnes nevzruší. Což si myslím, že je totální kravina, jinak by nemohly být sex symboly Kim Kardashian, nebo třeba Nicky Minaj. A to nemluvím o Coco Austin :lol:
Obrázek

Já osobně mám radši prdel ála kynuté buchty, než osahávat kosti :lol: Ale nikomu to nenutím a nedovolil bych si proklamovat, že ženská co nemá prdel jako valach je nepřitažlivá.
Dekuji ze me vzdelavas :D ja myslel ze Kim Kardashian zalozila karieru na tom, ze je bizarni a ma neprirozene velkou prdel. Ze to
mel byt sex symbol jsem netusil :D
Spise bizar symbol.
Ok. Jak rikam. Moje zamereni na vriskot je mozna stejne ujete, jako na skutecne tluste holky. Nic nediktuji. A nemam co rikat :D
https://www.ctvnews.ca/kardashian-doesn ... l-1.592106
The 30-year-old beauty admits she doesn't understand why people view her as a sex symbol and says she sometimes struggles to like what she sees in the mirror.
Já jsem si to nevymyslel :-) Na mě to blijí média takřka denně. Ale upřímně, mnohem radši uvítám takový rádoby sex symbol, než tlouct mladým holkám do hlavy, že když budou mít deset deka nadváhy, nebudou sexy. To je pěkně nebezpečná pičovina, která už zničila zdraví a život spoustě krásných holek.
souhlas. Ale mainstream take podporoval az extremne stihle holky. Ja mam proste, rostaku, ale hubene rad. Ne ty v podvyzive, jak prezentuje mainstream. Ale porad hubene. Soude podle toho mala co jde na tvych fotkach videt, zadnou Kardashianku doma take nemas :D Proste holka 170 cm a 58, 60kg je rozumna. Ne zas tech 45 kg jak prezentuji v mode.
Aevictus325
Příspěvky: 12
Registrován: ned 29. črc 2018 14:56:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Aevictus325 »

Jinak samozrejme dulezitejsi nez vaha je zpevnene telo. Kdyz se zenska po praci jen povaluje, jde to videt. I hubena zenska ma povyslou prdel a povysle bricho. To pak tezsi vaha, ktera cvici, vypada lip. Protoze ten zadek a bricho jsou pevne.
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Domkanda »

Retistran píše:
Domkanda píše:Nemyslím si, že většina populace má ráda štíhlé dívky
Vím to.
Bud si vyrazne mimo, nebo jsi uplne jina (zrejme starsi, jestli ti neni 22-) vekova kategorie. Asi vyjimecna 2% lidi do 25 co znam, nepreferuji stihle.
Asi mi to málo zapaluje .... nepochopil jsem, co tím vůbec chceš říct .... ani jsem nepochopil, čím bych měl být mimo :?:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Zdravím. Nechtěl by se někdo podělit o inspiraci na co nejzvrhlejší povídku? Má někdo nějakou perverzní fantazii? Chtěl by někdo povídku na určité téma? Jen pište své nápady!=))) Díky.
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Tms0411 píše:Zdravím. Nechtěl by se někdo podělit o inspiraci na co nejzvrhlejší povídku? Má někdo nějakou perverzní fantazii? Chtěl by někdo povídku na určité téma? Jen pište své nápady!=))) Díky.
To je tezke.kazdy ma jinou fantazii.nekdo ma predstavu neceho co je pro jine uz moc a ostatni to nebere a tak.takze kdyz ti neco takove poslou a ty to napises tak par lidi to pochvali a ostatni to nepochopi :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: bucky_z_kentucky, encore1, fetisklukbrno, Letife, MILI Veliky a 19 hostů