Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Zdar. Mám dotaz na místní cuckoldy, kandaulisty, paroháče a případně i hotwife.=)
Máte nějakou opravdu temnou, zvrhlou nebo perverzní fantazii, kterou by jste si přáli zažít,
ale bojíte se, že už je to moc přes čáru a proč?
Nebo už jste svou představu prožili? Jaké to bylo? Pište.=) Uvidíme co se ve vás ukrývá.=)))
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od RemusA4 »

Tms0411 píše:Zdar. Mám dotaz na místní cuckoldy, kandaulisty, paroháče a případně i hotwife.=)
Máte nějakou opravdu temnou, zvrhlou nebo perverzní fantazii, kterou by jste si přáli zažít,
ale bojíte se, že už je to moc přes čáru a proč?
Nebo už jste svou představu prožili? Jaké to bylo? Pište.=) Uvidíme co se ve vás ukrývá.=)))
Myslim ze ji ma kazdy z nas
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

RemusA4 píše:
Tms0411 píše:Zdar. Mám dotaz na místní cuckoldy, kandaulisty, paroháče a případně i hotwife.=)
Máte nějakou opravdu temnou, zvrhlou nebo perverzní fantazii, kterou by jste si přáli zažít,
ale bojíte se, že už je to moc přes čáru a proč?
Nebo už jste svou představu prožili? Jaké to bylo? Pište.=) Uvidíme co se ve vás ukrývá.=)))
Myslim ze ji ma kazdy z nas
V to doufám. Proto se ptám jakou? Klidně jí tu napiš.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Tak co? Nikdo nenapíše své představy? Jen pište, ať vidíme co ve vás je.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
francikopus
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 18. kvě 2017 9:59:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od francikopus »

Ja si predstavujem, že moja priateľka ma zamkne do pásu a už mi nikdy nedovolí striekať. Budem jej odovzdávať celú výplatu, kmitať v domácnosti, ona si bude užívať s milencom, budem ich musieť oboch uspokojovať ústami, vylizovať z nej jeho semeno, budú si zo mňa robiť svoje WC a čúrať mi do úst obaja. Samozrejme že ma budú ekonomicky zneužívať, za neposlušnosť budem dostávať tresty ako že mi napríklad jej milenec pretiahne prdel. Nakoniec ona s ním otehotnie a o dieťa sa budem starať ja. Doživotne nebudem môcť prežiť orgazmus mimo polúciu. Takéto fantázie mám dosť často.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

francikopus píše:Ja si predstavujem, že moja priateľka ma zamkne do pásu a už mi nikdy nedovolí striekať. Budem jej odovzdávať celú výplatu, kmitať v domácnosti, ona si bude užívať s milencom, budem ich musieť oboch uspokojovať ústami, vylizovať z nej jeho semeno, budú si zo mňa robiť svoje WC a čúrať mi do úst obaja. Samozrejme že ma budú ekonomicky zneužívať, za neposlušnosť budem dostávať tresty ako že mi napríklad jej milenec pretiahne prdel. Nakoniec ona s ním otehotnie a o dieťa sa budem starať ja. Doživotne nebudem môcť prežiť orgazmus mimo polúciu. Takéto fantázie mám dosť často.
Páni to je super. Hodně zvrhlé a rajcovní.=) Díky za sdílení tvé fantazie. Klidně pokračuj dál. Určitě to tu ocením nejen já a třeba někoho inspirujeme.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
francikopus
Příspěvky: 78
Registrován: čtv 18. kvě 2017 9:59:15
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Chodím sa sem iba inšpirovať. Rád čítam poviedky a tvorím vlastné CAPTIONS
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1308

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od francikopus »

Tms0411 píše:Páni to je super. Hodně zvrhlé a rajcovní.=) Díky za sdílení tvé fantazie. Klidně pokračuj dál. Určitě to tu ocením nejen já a třeba někoho inspirujeme.=)
Ďakujem :) Škoda len, že sa až do takejto miery moja predstava asi nikdy nenaplní. A aká je tvoja predstava?
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

francikopus píše:
Tms0411 píše:Páni to je super. Hodně zvrhlé a rajcovní.=) Díky za sdílení tvé fantazie. Klidně pokračuj dál. Určitě to tu ocením nejen já a třeba někoho inspirujeme.=)
Ďakujem :) Škoda len, že sa až do takejto miery moja predstava asi nikdy nenaplní. A aká je tvoja predstava?
Třeba tě ta tvá překvapí a splní to tvůj sen.=)

No já vlastně všechny trošku reálné představy popsal ve svých povídkách, no ale pokud jde o tu zvrhlou tak mám silnou touhu být ponížen tím že má láska mě podvede ve svatební den před obřadem. Naši svědci jí vystříkají kundičku semenem a postříkají jí obličej, abych pak při novomanželském polibku viděl jaká je coura a olizoval jejich semeno z jejího obličeje. Pak po obřadu bych musel sledovat jak každý muž co byl na svatbě tvrdě opíchá mou nevěstu ve svatebních šatech přímo přede mnou a vrcholem by pak bylo, že bych dostal pás cudnosti a na svatební cestě by má žena každý den mrdala s jiným chlapem.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od poslusnymuz74 »

Muj nesplnitelny sen je abychom nasli Bulla, ktery by byl bez problemu a respektoval dohodnuta pravidla.Mohl by k nam kdykoli a mel by od nas klice Za to bych mu nabizel manzelku, on by mohl vse. Kdyby nebyl u nas, meli bychom dana pravidla jak se chovat.Bull byel pristup k nam kdykoli a moznost nas kontolovat. Pozdeji by urcil s kym a s kolika a kdy ma manzelka mit sex a nakonec bych ho zadal o jeji vystrikani. Bull by mohl rozhodnout, zda otehotni se mnou nebo s nim.
harddick1666
Příspěvky: 73
Registrován: úte 27. pro 2016 20:35:51
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: je velka slast mrdat zenu pred ocima manzela

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od harddick1666 »

poslusnymuz74 píše:Muj nesplnitelny sen je abychom nasli Bulla, ktery by byl bez problemu a respektoval dohodnuta pravidla.Mohl by k nam kdykoli a mel by od nas klice Za to bych mu nabizel manzelku, on by mohl vse. Kdyby nebyl u nas, meli bychom dana pravidla jak se chovat.Bull byel pristup k nam kdykoli a moznost nas kontolovat. Pozdeji by urcil s kym a s kolika a kdy ma manzelka mit sex a nakonec bych ho zadal o jeji vystrikani. Bull by mohl rozhodnout, zda otehotni se mnou nebo s nim.
Ahoj cuckolde, uz mas zkusenosti v role cukolda? Co na to vse manzelka? Souhlasi? Kolik je ji a jake ma miry? Jsem zkuseny bull, jeden mi vozil svou milovanou manzelku na poradne mrdani.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bikerboy18, Jiale, thenotorious a 15 hostů