Nejzvrhlejší fantazie

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
cocoa
Příspěvky: 12
Registrován: pát 15. led 2016 21:06:58
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od cocoa »

Líbí se mi představa, jak jde moje přitelkyně do společných sprch na koleji a někdo ji tam ošuká.

Představuju si, jak tam za ní někdo přijde, protože tam hučí voda, tak ho neslyší. Vejde za ní chytne jí za boky, přimáčke si jí ke zdi. Ona se vůbec nebraní. Myslí si, že jsem to já, už jsem jí tam takhle párkrát překvapil. Naopak se ještě trochu prohne a vyšpulí prdelku, abych jí ho tam zarazil. Cítí jen tvrdý péro, jak se dotýká její kundičky a dvě ruce, co jí pevně drží za prsa. Sama se začně hladit a roztahovat si kundičku, chce ho tam už vrazit… jen mu ho mezi nohama trochu přimáčkne, aby do ní už zajel.
Tvrdě jí pak šuká, rychle a hluboko přiráží a během chvíle do ní všechno nastříká. Než se stihne otočit, tak rychle odejde…

Pak mi už jen přítelkyně na pokoji poděkuje, že jsem si jí pěkně tvrdě vzal a můžu to zopakovat, ale měl bych vydržet trochu dýl… :)
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 359
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od sensualite »

lahkych zvrhlych fantazii manzela zhrnutych do 10 bodov:
1. poslat MMS ako ma przní jeden z ex v aute pred nasim domom
2. ist na pohovor do firmy az by to skoncilo sexom
3. mat vystriekane semeno milenca na tvar aj telo ale neumyť sa do rana
4. mat sex zo 6 muzmi za 3 dni
5. telefonicky si dohovarat s manzelom veceru a zatial milencov penis je hlboko vo mne
6. telefonovat so svokrovcami kym milencov penis do mna vnika zo zadu
7. urobit fajku nasemu kamaratovi pokial manzel debatuje s jeho manzelkou v druhej izbe
8. mat ranny sex s 3 roznymi muzmi pocas jedneho tyzdna
9. po skonceni vecernej party nechat manzela pockat v aute pred domom, pokial mam este sex s hostitelom v dome
10. fajcit manzelovho najlepsieho kamarata, zatial co on s nim bude hovorit na telephone

ani jedna sa z toho nestane!

dalsie desiatky mam zapisabe...ale zatial su tajne
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od poslusnymuz74 »

harddick1666 píše:
poslusnymuz74 píše:
harddick1666 píše: Ma ted milence? Jak dlouho jste spolu? chtela by byt milenkou originalniho inda?
Milence nema.jsme spolu pres 20let
Kolik chlapy uz ji osukali ve tve pritomnosti? Libilo se ti/ji? Hledate real?
Zkusenosti uz mame,myslim ze vse jen v me pritomnosti.Libilo se ji to a o real nam jde.
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

Rarach píše:Není to nic, po čem bych toužil, jde jen o fantazii.
Jak moje žena u mých rodičů přijde na snídani jen v tričku. Když si sedne, tak ji je vidět kundička a trčící bradavky. Což se už stalo, ale nikdo si toho (respektive té kundičky) kromě mě nevšiml.
Pak odjedu do města, ale musím se vrátit a načapám ji, jak ji můj táta hladí po kozičkách, ona ho pak začne kouřit a nakonec ji ošuká.
To je hodně pěkné. Takhle jí načapat s tvým otcem.=) Třeba si jen myslíš, že si toho nikdo nevšiml.=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

figu1 píše:
Tms0411 píše:Tak co? Nikdo nenapíše své představy? Jen pište, ať vidíme co ve vás je.=)
ahoj

rád by som moju stretol v spoločnosti s jej milencom. Choval by sa k nej majetnícky, chválil by sa, že je vydatá...
Obrázek
Super, že má milence. A jak by to mělo pokračovat dál?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

cocoa píše:Líbí se mi představa, jak jde moje přitelkyně do společných sprch na koleji a někdo ji tam ošuká.

Představuju si, jak tam za ní někdo přijde, protože tam hučí voda, tak ho neslyší. Vejde za ní chytne jí za boky, přimáčke si jí ke zdi. Ona se vůbec nebraní. Myslí si, že jsem to já, už jsem jí tam takhle párkrát překvapil. Naopak se ještě trochu prohne a vyšpulí prdelku, abych jí ho tam zarazil. Cítí jen tvrdý péro, jak se dotýká její kundičky a dvě ruce, co jí pevně drží za prsa. Sama se začně hladit a roztahovat si kundičku, chce ho tam už vrazit… jen mu ho mezi nohama trochu přimáčkne, aby do ní už zajel.
Tvrdě jí pak šuká, rychle a hluboko přiráží a během chvíle do ní všechno nastříká. Než se stihne otočit, tak rychle odejde…

Pak mi už jen přítelkyně na pokoji poděkuje, že jsem si jí pěkně tvrdě vzal a můžu to zopakovat, ale měl bych vydržet trochu dýl… :)
Tak tohle je vážně moc pěkné. Tahle představa se mi vážně hodně líbí.=) A přál by sis, aby to byl někdo konkrétní? Víš jistě, že se to ještě nestalo?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

sensualite píše:lahkych zvrhlych fantazii manzela zhrnutych do 10 bodov:
1. poslat MMS ako ma przní jeden z ex v aute pred nasim domom
2. ist na pohovor do firmy az by to skoncilo sexom
3. mat vystriekane semeno milenca na tvar aj telo ale neumyť sa do rana
4. mat sex zo 6 muzmi za 3 dni
5. telefonicky si dohovarat s manzelom veceru a zatial milencov penis je hlboko vo mne
6. telefonovat so svokrovcami kym milencov penis do mna vnika zo zadu
7. urobit fajku nasemu kamaratovi pokial manzel debatuje s jeho manzelkou v druhej izbe
8. mat ranny sex s 3 roznymi muzmi pocas jedneho tyzdna
9. po skonceni vecernej party nechat manzela pockat v aute pred domom, pokial mam este sex s hostitelom v dome
10. fajcit manzelovho najlepsieho kamarata, zatial co on s nim bude hovorit na telephone

ani jedna sa z toho nestane!

dalsie desiatky mam zapisabe...ale zatial su tajne
Tedy to je super seznam. Ale proč se ani jedna fantazie neuskuteční? Určitě by jste si to oba užili.=) Doufám, že časem přidáš i ty další tajné?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
mispulini
Příspěvky: 18
Registrován: pon 08. led 2018 13:19:53
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od mispulini »

sensualite píše:lahkych zvrhlych fantazii manzela zhrnutych do 10 bodov:
1. poslat MMS ako ma przní jeden z ex v aute pred nasim domom
2. ist na pohovor do firmy az by to skoncilo sexom
3. mat vystriekane semeno milenca na tvar aj telo ale neumyť sa do rana
4. mat sex zo 6 muzmi za 3 dni
5. telefonicky si dohovarat s manzelom veceru a zatial milencov penis je hlboko vo mne
6. telefonovat so svokrovcami kym milencov penis do mna vnika zo zadu
7. urobit fajku nasemu kamaratovi pokial manzel debatuje s jeho manzelkou v druhej izbe
8. mat ranny sex s 3 roznymi muzmi pocas jedneho tyzdna
9. po skonceni vecernej party nechat manzela pockat v aute pred domom, pokial mam este sex s hostitelom v dome
10. fajcit manzelovho najlepsieho kamarata, zatial co on s nim bude hovorit na telephone

ani jedna sa z toho nestane!

dalsie desiatky mam zapisabe...ale zatial su tajne
no krasny zoznam a preco nie?:)
bluemoon1
Příspěvky: 5
Registrován: úte 24. dub 2018 23:06:03
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: jsem dominantní a Jí to vyhovuje
Bydliště: České Budějovice

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od bluemoon1 »

Ahoj, mohu reagovat na některé body zvrhlé fantazie které jsem zažil se svojí no řekněme přítelkyní.
1. poslaná společná MMs manželovi že jsme dorazily na narozeniny jeho matky....to ovšem nevěděl že jeho žena sedí nabodnutá na mém péru.
2. vezl jsem jeho ženu na pracovní poradu, ale v autě jsem jí sundal kalhotky,,,tak šla v krátkých šatech na ostro...
3. běžně se vracela domu se semenem v kalhotkách
4..zatím nic
5. prožito několikrát.
přesně podle zadání
6.nejen telefon se tchýní, ale i rozhovor s ní, o jejím manželovi, z okna na ulici z mým pérem a zrovna jsem do ní pomalu stříkal.
7. její manžel šel uložit děti.. tak jsem jí alespoň vyprstoval
8. zatím nic
9. po návštěvě u známých šel manžel napřed pro auto na parkoviště, vyšukal jsem ji ve výtahu než jsme sjeli dolů z 12 patra.sice rychlovka ale platí...
10.kouřila mě na balkoně zatíco já mluvil s jejím manželem, který v garáži opravoval auto a říkal mu máme na stole kafe.....udělal jsem se jí do pusy než přišel nahoru...
11. na společné dovolené šukala s manželem ve stanu, když skončil řekla že se jde umýt, přišla k ohni a já ji znovu vystříkal ..teklo jí to po nohou ještě druhý den
12. když jsem ji poznal bylo jí 26 a má mladší setru, ta byla ještě v 18 pana, na jejích narozeninám ve společné posteli po nějakém tom víně my ji ona sama nabodla na penis..posadila ji obkročmo na mě a zatím co mě líbala a šeptala my do ucha abych byl na sestru něžný my sama navedla péro do její kundy...
a je toho asi víc.je hrozně nadržená a nejlepší je že je moc učenlivá..stačí se jen o něčem zmínit a chce to...a jak zjištuji čím více je to perverzní tím více jí to vzrušuje....
Uživatelský avatar
Tms0411
Příspěvky: 931
Registrován: stř 01. říj 2014 22:52:27
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Cuckold / Kandaulista a pisatel povídek!:)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejzvrhlejší fantazie

Příspěvek od Tms0411 »

bluemoon1 píše:Ahoj, mohu reagovat na některé body zvrhlé fantazie které jsem zažil se svojí no řekněme přítelkyní.
1. poslaná společná MMs manželovi že jsme dorazily na narozeniny jeho matky....to ovšem nevěděl že jeho žena sedí nabodnutá na mém péru.
2. vezl jsem jeho ženu na pracovní poradu, ale v autě jsem jí sundal kalhotky,,,tak šla v krátkých šatech na ostro...
3. běžně se vracela domu se semenem v kalhotkách
4..zatím nic
5. prožito několikrát.
přesně podle zadání
6.nejen telefon se tchýní, ale i rozhovor s ní, o jejím manželovi, z okna na ulici z mým pérem a zrovna jsem do ní pomalu stříkal.
7. její manžel šel uložit děti.. tak jsem jí alespoň vyprstoval
8. zatím nic
9. po návštěvě u známých šel manžel napřed pro auto na parkoviště, vyšukal jsem ji ve výtahu než jsme sjeli dolů z 12 patra.sice rychlovka ale platí...
10.kouřila mě na balkoně zatíco já mluvil s jejím manželem, který v garáži opravoval auto a říkal mu máme na stole kafe.....udělal jsem se jí do pusy než přišel nahoru...
11. na společné dovolené šukala s manželem ve stanu, když skončil řekla že se jde umýt, přišla k ohni a já ji znovu vystříkal ..teklo jí to po nohou ještě druhý den
12. když jsem ji poznal bylo jí 26 a má mladší setru, ta byla ještě v 18 pana, na jejích narozeninám ve společné posteli po nějakém tom víně my ji ona sama nabodla na penis..posadila ji obkročmo na mě a zatím co mě líbala a šeptala my do ucha abych byl na sestru něžný my sama navedla péro do její kundy...
a je toho asi víc.je hrozně nadržená a nejlepší je že je moc učenlivá..stačí se jen o něčem zmínit a chce to...a jak zjištuji čím více je to perverzní tím více jí to vzrušuje....
Parádní popis. A co nejperverznějšího si s ní už dělal? A nebo co máš v plánu dělat?=)
TmsCuck - profil na Amatérech!=)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, Bing [Bot], BULL_TT, Jogy111, Lemurx, petroOV, Pozeram69 a 95 hostů