Stříkání do použitého kondomu

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Pria
Příspěvky: 392
Registrován: pon 17. říj 2016 19:23:11
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Cítím se asi jako STAG, netoužím po žádném ponižování, jsem spíše dominantní a chci dopřát ženě, aby poznala i další penisy a spermata ve své nádherné vagíně, její věrnost neocením a nestojím o ni.

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od Pria »

RemusA4 píše:
Pria píše:
ojedute81 píše:Jsme z Kralovehradecka . chtel bys aby tvoje semeno co melo patrit tvoji mlady byli napecho ano do te moji ? Propichnuti bych nechal na tobe bud udelas dirku nebo ne o to to je vic vzrusivejsi a poznam to az ho vytahnu z mlady
Vzhledem k tomu, že má žena je teď celkem nefunkční, tak se honím téměř každý den... Není problém si nasadit kondom a vystříkat se do něho... Pak ho mohu poskytnout případným cuckoldům...
Ahoj a odkud jsi?
Z Prahy
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

Pria píše:
RemusA4 píše:
Pria píše:
Vzhledem k tomu, že má žena je teď celkem nefunkční, tak se honím téměř každý den... Není problém si nasadit kondom a vystříkat se do něho... Pak ho mohu poskytnout případným cuckoldům...
Ahoj a odkud jsi?
Z Prahy
Skoda :)
piffiosso
Příspěvky: 27
Registrován: pon 24. srp 2015 6:27:24

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od piffiosso »

Ahoj, poptávám pravidelný odstřihl spermatu do kondomu, který si následně vyzvednu. Nabídněte prosím.
Milenec351
Příspěvky: 8
Registrován: stř 22. srp 2018 15:09:59
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Som dominant

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od Milenec351 »

Ak je tu niekto okolie TN a chce semeno v kondóme píšte spravu
forester
Příspěvky: 32
Registrován: stř 05. zář 2018 18:16:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od forester »

to mě hodně bere hofně vzrušujicí chci to
piffiosso
Příspěvky: 27
Registrován: pon 24. srp 2015 6:27:24

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od piffiosso »

Ahoj, ozvi se mi prosím, odkud jsi? Kdyby jsi mi poskytl sperma budu rád.

Díky
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

rostak píše:Můžu se na něco zeptat?
K čemu vám to sperma bude? Chápal bych ještě, kdyby to byl bull, který vám šuká manželku. OK, nějak si tím navodit pocit, že vylizuju z manželky jeho salko. Ale na co je vám kondom od cizího chlapa? Jenom se ptám, jestli mi to někdo popíše, co mu to dělá, nebo proč se mu to líbí, co si u toho představuje.
Díky :-)
Ja bych ho treba pouzil kdyz bude zena spat a ja dostanu rano chute jako kazde rano.tak bych ho nepadne vzal,udelal dirku a vypustil ji na telo, bricho,prso nebo treba na ruku. Udelal nejakou fotku a rozetiral ho a privonel a ona by netusila ze ma zrovna na sobe cizi sperma
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

rostak píše:A tobě nevadí že už to bude spíš voda než semeno? Já když jsem položil kondom vedle postele a usnuli jsme, tak ráno, když jsem to nesl do koše, byla to už spíš jenom taková studená zakalená, hustější voda. Přišlo mi dost nechutné, kdyby se to vylilo a já to měl na ruce. A to bylo moje.
Abych nebyl za rýpače, mě se taky moc líbí postříkané ženské tělo. Je to vzrušující. Ale kdybych to měl srovnat, je to jako čerstvě natočená zmrzlina. Kdyby mi tuhle zmrzlinu někdo strčil do hrnku, pak v tom pákrát zakvedlal lžičkou a vylil mi to na stůl, asi už by mi to zmrzlinu nepřipomínalo.

Chápeš jak to myslím? Že je něco jiného, když si milenec stáhne z péra kondom a hodí ho po tobě, nebo když se ti někdo vycáká do gumy a za dva dny to vyliješ na svoji ženu. Zkoušel jsi to někdy třeba se svojí gumou? Aby tě z toho nenatáhlo a nezjistil jsi, že jsi ten kodnom sháněl zbytečně :-)
Pocitam s tim ze to bude spis voda a nebude to takove jako kdyz ji nekdo cerstve postrika , ale budu vedet co to je a doufam ze to bude mit aspon tu vuni a to me vzrusi
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od RemusA4 »

rostak píše:
RemusA4 píše:
rostak píše:A tobě nevadí že už to bude spíš voda než semeno? Já když jsem položil kondom vedle postele a usnuli jsme, tak ráno, když jsem to nesl do koše, byla to už spíš jenom taková studená zakalená, hustější voda. Přišlo mi dost nechutné, kdyby se to vylilo a já to měl na ruce. A to bylo moje.
Abych nebyl za rýpače, mě se taky moc líbí postříkané ženské tělo. Je to vzrušující. Ale kdybych to měl srovnat, je to jako čerstvě natočená zmrzlina. Kdyby mi tuhle zmrzlinu někdo strčil do hrnku, pak v tom pákrát zakvedlal lžičkou a vylil mi to na stůl, asi už by mi to zmrzlinu nepřipomínalo.

Chápeš jak to myslím? Že je něco jiného, když si milenec stáhne z péra kondom a hodí ho po tobě, nebo když se ti někdo vycáká do gumy a za dva dny to vyliješ na svoji ženu. Zkoušel jsi to někdy třeba se svojí gumou? Aby tě z toho nenatáhlo a nezjistil jsi, že jsi ten kodnom sháněl zbytečně :-)
Pocitam s tim ze to bude spis voda a nebude to takove jako kdyz ji nekdo cerstve postrika , ale budu vedet co to je a doufam ze to bude mit aspon tu vuni a to me vzrusi
No hele, vůně. Čichal jsi někdy ke kondomu? Z kondomu čichem nepoznáš ani to, jestli byl použitý, nebo ne. Ten odér gumy přerazí snad i hovno ;)
Proto jsem právě úplně nechápal, na co to chcete. Protože používáme doma kondomy už spousty let, tak s nimi mám docela bohaté zkušenosti a fakt mi to nepřipadá jako něco WOW.
I s tim pocitam, nemusel by to byt kondom po sexu ,stacilo by po vyhoneni,ale chtel bych to vyzkouset.mozna jen jednou a priste to neudelam ale za pokus mi to stoji :)
Grif
Příspěvky: 59
Registrován: ned 12. srp 2018 10:26:00
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Stříkání do použitého kondomu

Příspěvek od Grif »

Taky me to laka.Aby ta moje prisla od milence z plnym kondomem a ja jsi ho nasadil a vysukal.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Aksil, Noem a 16 hostů