Bisexualita cuckold+BULL

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
slusnak
Příspěvky: 70
Registrován: pon 10. lis 2014 21:34:10
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Submisiv obdivující bully
Bydliště: Praha

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od slusnak »

Kouřit/lízat bulla považuji za poctu. Ke skutečným bullům vzhlížím, cítím k nim respekt a velkou podřizenost vůči nim.
Bull je v mých očích nadsamec. Jít s ním na pivo, či posloužit mu (třeba uklízet mu byt) je výsada, jeho pochvala je pak vyznamenání
lada1
Příspěvky: 19
Registrován: sob 05. kvě 2018 14:19:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od lada1 »

petrhall píše:Přestože cuckold vztah praktikujeme již spoustu let tak dominantniho bi bulla jsem zažil jen jednou Většina manželčiných milenců se chtěla scházet jen v soukromí bez mé přitomnosti Ti kterým má přítomnost nevadila pouze tolerovaly mou pasivní přitomnost kdy jsem směl klečet u postele a dívat se jak si berou mou ženu
Tento mě však plně zapojoval při mrdaní mé manželky Musel jsem při tom lízat kundičku Jemu jsem musel lízat koule když ji píchal Pak došlo na mé první kouřeni Pro čistě heteroseuxuálního člověka to byl silně ponižující zážitek Když jsem před ním klečel a koukal se zblízka na jeho stojícího čuraka a na povel manželky si ho vzal poprvé do pusy a začal ho kouřit Vůbec si nebral servítky Tvrdě mi mrdal pusu Rval mi ho až do krku a držel mi hlavu abych nemohl cuknout Bavily se oba tím jak jsem se dávil Jak mi tekly sliny z pusy když mě nechal vydechnout To bylo poprvé co jsem ucítil jak tepe čurák před výstřikem Následovala dávka semene do mé pusy Byl jsem v té době zvyklý lízat semeno po sobě a i po milencích ale tohle bylo uplně jiné
A když mu mě manželka poprvé nabídla jako mužskou děvku se slovy kdy se mu zase povede mít pannu ponížení dosáhlo vrcholu Klečel jsem na čtyřech a čekal až ho do mě narve Manželka seděla na postely přede mnou a dívala se na mě jak mě mrdá a já poslušně držím Vystřikal mi díru jako tý nejposlednějši děvce Ten vztah jim vydržel asi tři měsíce
Ale od té doby jsem od manželky stále terčem posměšků a dost často mi připomíná jaká jsem její nadržená kurvička
A já vím že kdyby si zase manželka přivedla někoho kdo by to po mě vyžadoval, poslušně bych manželce vyhověl
Ahoj pročetl jsem si pěkně. Taky jsem bisexualni.
Social
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20. čer 2018 12:46:10
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem tmavší a dominantní...
Bydliště: Praha

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Social »

lada1 píše:
petrhall píše:Přestože cuckold vztah praktikujeme již spoustu let tak dominantniho bi bulla jsem zažil jen jednou Většina manželčiných milenců se chtěla scházet jen v soukromí bez mé přitomnosti Ti kterým má přítomnost nevadila pouze tolerovaly mou pasivní přitomnost kdy jsem směl klečet u postele a dívat se jak si berou mou ženu
Tento mě však plně zapojoval při mrdaní mé manželky Musel jsem při tom lízat kundičku Jemu jsem musel lízat koule když ji píchal Pak došlo na mé první kouřeni Pro čistě heteroseuxuálního člověka to byl silně ponižující zážitek Když jsem před ním klečel a koukal se zblízka na jeho stojícího čuraka a na povel manželky si ho vzal poprvé do pusy a začal ho kouřit Vůbec si nebral servítky Tvrdě mi mrdal pusu Rval mi ho až do krku a držel mi hlavu abych nemohl cuknout Bavily se oba tím jak jsem se dávil Jak mi tekly sliny z pusy když mě nechal vydechnout To bylo poprvé co jsem ucítil jak tepe čurák před výstřikem Následovala dávka semene do mé pusy Byl jsem v té době zvyklý lízat semeno po sobě a i po milencích ale tohle bylo uplně jiné
A když mu mě manželka poprvé nabídla jako mužskou děvku se slovy kdy se mu zase povede mít pannu ponížení dosáhlo vrcholu Klečel jsem na čtyřech a čekal až ho do mě narve Manželka seděla na postely přede mnou a dívala se na mě jak mě mrdá a já poslušně držím Vystřikal mi díru jako tý nejposlednějši děvce Ten vztah jim vydržel asi tři měsíce
Ale od té doby jsem od manželky stále terčem posměšků a dost často mi připomíná jaká jsem její nadržená kurvička
A já vím že kdyby si zase manželka přivedla někoho kdo by to po mě vyžadoval, poslušně bych manželce vyhověl
Ahoj pročetl jsem si pěkně. Taky jsem bisexualni.
Taky bych si te vzal do parády!!!
petrhall
Příspěvky: 87
Registrován: úte 23. úno 2016 19:36:02
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1087

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od petrhall »

Social píše:
lada1 píše:
petrhall píše:Přestože cuckold vztah praktikujeme již spoustu let tak dominantniho bi bulla jsem zažil jen jednou Většina manželčiných milenců se chtěla scházet jen v soukromí bez mé přitomnosti Ti kterým má přítomnost nevadila pouze tolerovaly mou pasivní přitomnost kdy jsem směl klečet u postele a dívat se jak si berou mou ženu
Tento mě však plně zapojoval při mrdaní mé manželky Musel jsem při tom lízat kundičku Jemu jsem musel lízat koule když ji píchal Pak došlo na mé první kouřeni Pro čistě heteroseuxuálního člověka to byl silně ponižující zážitek Když jsem před ním klečel a koukal se zblízka na jeho stojícího čuraka a na povel manželky si ho vzal poprvé do pusy a začal ho kouřit Vůbec si nebral servítky Tvrdě mi mrdal pusu Rval mi ho až do krku a držel mi hlavu abych nemohl cuknout Bavily se oba tím jak jsem se dávil Jak mi tekly sliny z pusy když mě nechal vydechnout To bylo poprvé co jsem ucítil jak tepe čurák před výstřikem Následovala dávka semene do mé pusy Byl jsem v té době zvyklý lízat semeno po sobě a i po milencích ale tohle bylo uplně jiné
A když mu mě manželka poprvé nabídla jako mužskou děvku se slovy kdy se mu zase povede mít pannu ponížení dosáhlo vrcholu Klečel jsem na čtyřech a čekal až ho do mě narve Manželka seděla na postely přede mnou a dívala se na mě jak mě mrdá a já poslušně držím Vystřikal mi díru jako tý nejposlednějši děvce Ten vztah jim vydržel asi tři měsíce
Ale od té doby jsem od manželky stále terčem posměšků a dost často mi připomíná jaká jsem její nadržená kurvička
A já vím že kdyby si zase manželka přivedla někoho kdo by to po mě vyžadoval, poslušně bych manželce vyhověl
Ahoj pročetl jsem si pěkně. Taky jsem bisexualni.
Taky bych si te vzal do parády!!!
To věřim Pane V současné době ma manželka milence ktery mou učast zavrhnul Takže jako mužska děvka zahálím
lada1
Příspěvky: 19
Registrován: sob 05. kvě 2018 14:19:16
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od lada1 »

To je mi líto.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od fodel »

petrhall píše: To věřim Pane V současné době ma manželka milence ktery mou učast zavrhnul
To není milenec, ale spíš zbabělec s nízkým sebevědomím :D
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od fodel »

Když chceš šukat vdanou paničku tak na to musíš mít koule ,když má u toho bejt její manžel tak ještě větší ;)
m2000
Příspěvky: 35
Registrován: stř 11. led 2017 8:41:36
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od m2000 »

Takovej hetero šmrdla, to je kdekdo. Sex je komplet, to že si to neumí vzít bullíček celý, je vlastně strašně trapný, a ještě mu kvůli tomu jeho zážitečku poskytnout partnerku ? Říkám buď všechno nebo nic.... pak i to ponížení je takový jaký má bejt, všichni si užijou. To že bull něco nechce ještě neznamná, že je nějakej borec. Prostě jen další šmrdla a těch je.... takže zahnat heteráka, zadupat, je to trapný když řeší ty vzdálenosti a pořád hlídá kontakt - zažil jsem to a je to asexuální - nebrat
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od seedLover »

fodel píše:Když chceš šukat vdanou paničku tak na to musíš mít koule ,když má u toho bejt její manžel tak ještě větší ;)
Souhlasím. Jenom skutečný BULL to zvládne, přehlížet jejího manžela a šukat svoji poslušnou čubku. Jedině takový BULL má respekt a poslušný manžel mu nakonec sám začne olizovat koule od šťávičky z rozmrdané kundy svojí manželky
Social
Příspěvky: 3
Registrován: stř 20. čer 2018 12:46:10
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Jsem tmavší a dominantní...
Bydliště: Praha

Re: Bisexualita cuckold+BULL

Příspěvek od Social »

m2000 píše:Takovej hetero šmrdla, to je kdekdo. Sex je komplet, to že si to neumí vzít bullíček celý, je vlastně strašně trapný, a ještě mu kvůli tomu jeho zážitečku poskytnout partnerku ? Říkám buď všechno nebo nic.... pak i to ponížení je takový jaký má bejt, všichni si užijou. To že bull něco nechce ještě neznamná, že je nějakej borec. Prostě jen další šmrdla a těch je.... takže zahnat heteráka, zadupat, je to trapný když řeší ty vzdálenosti a pořád hlídá kontakt - zažil jsem to a je to asexuální - nebrat
Naprosto s tebou souhlasím a dávám palec nahoru!!!!!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek a 102 hostů