Černá planeta?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Černá planeta?

Příspěvek od zvědavec »

seedLover píše:
boystwoo2 píše:Já zase vidím vzrušení v tomto :D Ale jen vzrušení...

Obrázek

Představuji si jak mezi nimi mám svoji manželku a spoutaný přihlížím tomu, jak se dotyčný opálený pán rozhoduje, kterou si vybere. Může třeba jenom jednu, kterou pak zalehne a třeba i oplodní,. Opravdu ruská ruleta, hezké
A co kdyby zeny lezely na otacivem stole jako jsou v asijskych restauracich a soutezily ktery svym sviranim kundicky donuti cernocha vystrikat primo do ni?
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: Černá planeta?

Příspěvek od cernosi »

Mispulin píše:A proč by měl být zrovna vysoký a statný? Větší ponížení by bylo, kdyby to byl Pigmej nebo Křovák, tedy malý, hubený, neznalý našeho přetechnizovaného světa a kultury, zkrátka pralesní či stepní mužík.
to by bylo ponizujici ale kazdy nechce byt ponizen krovakem. vice vzrusujici je kdyz bileho muze ponizi dokonaly cerny alfasamec tim ze mu oplodni jeho bilou manzelku ktera mu pririzene podlehne protoze je dominantni a lepsi nez jeji bily podrizeny manzel
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Retistran »

cernosi píše:
Mispulin píše:A proč by měl být zrovna vysoký a statný? Větší ponížení by bylo, kdyby to byl Pigmej nebo Křovák, tedy malý, hubený, neznalý našeho přetechnizovaného světa a kultury, zkrátka pralesní či stepní mužík.
to by bylo ponizujici ale kazdy nechce byt ponizen krovakem. vice vzrusujici je kdyz bileho muze ponizi dokonaly cerny alfasamec tim ze mu oplodni jeho bilou manzelku ktera mu pririzene podlehne protoze je dominantni a lepsi nez jeji bily podrizeny manzel
A nebo je prirozene vetsi a silnejsi a bude pozadovat to sve i z pozice sily. Jeho velke pero bude budit zdani, ze je lepsi tise spolupracovat, nez riskovat zraneni zeny. Muz ji prirozene prenecha zenu jinemu, protoze vi, ze proste nema sanci obhajovat teritorium, tak proste utece do koutku mistnosti a pozoruje, jak mu cerny alfasamec oplodnuje manzelku a přeznačkovává si jeho vlastnictví samčí pachy na ženě, jeho vlastní teritorium a jen doufa, ze se sperma neuchyti, ale nemuze nic delat.
96tom
Příspěvky: 418
Registrován: pát 01. pro 2017 18:46:47
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od 96tom »

zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Černá planeta?

Příspěvek od zvědavec »

Jamajka, turista si poslal manzelku pro pivo a udelal fotku na pamatku.
Obrázek
dvajentak
Příspěvky: 51
Registrován: čtv 20. dub 2017 7:37:40
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Vysočina

Re: Černá planeta?

Příspěvek od dvajentak »

vojta47 píše:Ahoj všem, já sice nevím je li zde prostor na seriozní vyjádření, ale zkusím to, kdyby to někoho iritovalo, smažu to. Já lidi a svět nedělím na černé a bílé, mám skoro pocit, že spíše oni vyčleňují nás. Rasismus je nesmysl. Já lidi dělím na milé a zlé, vzdělané a chytré a nevzdělatelné a hloupé. A věřící a přemýšlející. Žijeme v teritoriu, kdy budeme asi nahrazeni jinými etniky díky naší vlastní pohodlnosti, neschopnosti něco pro nás udělat. Evropané nemají děti ani tolik, aby nestárla populace. Mají ale vojenské možnosti, kterými vnucují chudým a fanaticky věřícím svoji "kulturu" založenou na kořistění práce jiných, rabování nerostného bohatství a vojenské převaze. Ale svět se mění, nás bílých v Evropě a Americe je desetina populace a hodně ztrácíme dech. Angela naplňuje odkaz jednoho z předchozích kancléřů o nadřazenosti a to pozváním pracovníků, kteří ale tentokrát nepřichází pracovat, ale vzít si tento kontinent. Budou li mít po 5 a více dětech, bude jich tu většina, pak 1,4 miliardy ekonomicky silných Číňanů, vyhladovělých Afričanů vinou faktické a pak ekonomické kolonizace a ti všichni chtějí prostor pro život. A Angela a Makrolon jim jej jasně nabízí pod vidinou okamžitých výhod.
Není to o kandaulismu, ale o naší kultuře. Ta pomaličku upadá. A jestli dnes jsou v Evropě naturistické pláže, swingers kluby a můžeme si psát o kandaulismu, který někteří z nás roky praktikují, pak se může stát, že za 50 let už nic z toho zde nebude možné, prostě tu bude Šaríja a po ulicích budou chodit jen strašidla. To není kultura, to co teroristé prosazují, to není Islám, to je zaostalost hloupých , kteří se nechali fanatickými imámy ovládnout. Mohamed byl vizionář a mírotvůrce a to co z toho tihle hlupáci udělali je antiislám. Jestli chceme žít v liberálním světě, kde se budeme radovat ze života, musíme se o to dnes, ne déle poprat. Mít aspoň dvě děti na mámu, spojit síly a vyloučit náboženství z vedení státu a žít v souladu s přírodou. A nepustit sem invazi teroristů, chudých a jiných. Pomožme jim tam, kde jsou doma, zbavme svět válek, nebo je alespoň nevyvolávejme a spolupracujme doma. Nadřazenost Němců a Francouzů už nesnesli Britové, tak ti dva nej momentálně válcují nás malé ke škodě své vlastní i naší.
Já bych chtěl žít a připravit i život svým dětem v kultuře, kde si bude moci dělat každý co mu je milé, pokud tím nebude omezovat jiného.
Jestli se vám to nelíbí, nebo to sem nepatří, smažu to, reaguji jen na rasistické poznámky o černých. Četli jste někdo o katolizaci Ameriky? Víte co dělali bílí černým v Americe ? Já to čtu celý život a věřte, že na naše dějiny nemáme být hrdí. Jižní Ameriku převraceli na víru tak, že dorazili do vesnice , zatopili oheň a postupně zaživa upalovali jednoho podruhém, až zbytek, který musel přihlížet přijal víru. Kdybyste tomu někdo nevěřili, přečtěte si zprávu O vylidňování zemí indijských- napsal ji kněz...
Krásné další dny všem
tvrdé ale pravdivé..
Morkus
Příspěvky: 7
Registrován: úte 29. kvě 2018 21:54:33
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Černá planeta?

Příspěvek od Morkus »

Emperor
Příspěvky: 328
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Emperor »

eLy píše:Zdravím všechny,
všichni asi moc dobře víme, co se poslední dobou ve světě děje. Tisíce a tisíce migrantů každý den míří do Evropy za lepším životem. Je jich čím dál více. Nikdo neví, kdy (jestli vůbec) se to zastaví. Podívejme se, kolik žije už v Americe černochů oproti bílým. Stačí nahlédnout do statistik, kolik dětí má průměrná bílá rodina a kolik dětí má průměrná černošská rodina. Ať chceme nebo ne, běloši se pomalu a jistě stávají menšinou na tomto světě.
Taktéž není tajemstvím, že mnoho lidí kouká na interracial sex, jak si bílé holky užívají s černochy. Pro mě osobně to je jedna z nejoblíbenějších kategorií a asi nebudu jediný. Nemyslíte si, že to jednou doroste do neudržitelné fáze, že černoši budou v Evropě odchytávat bílé ženy, budou je znásilňovat za bílého dne v ulicích a policie to nebude řešit? My, bílí muži, nebudeme mít už pomalu žádnou šanci se jim ubránit a budeme zalezlí doma. Budou tu zákony, které budou černé obyvatelstvo zvýhodňovat a nám budou podkopávat nohy. Samozřejmě se to netýká naší generace, ale těch následujících.

Je tu někdo, kdo nad touto problematikou opravdu přemýšlel? Je tu i někdo, koho tato představa vzrušuje? Představa, že vaše manželka slouží jako rodička černých dětí? Vy budete od rána do noci dřít na černé obyvatelstvo, které si bude užívat s vaší manželkou a vy nebudete moct říct ani půl slova?
Ano, přemýšlel a myslím, že pokud to myslíš vážně, máš to pomatené. Do fáze, o které píšeš, by to ani nemohlo dojít, protože by ty nemakačenka dřív pochcípali hlady. Kdo by na ně dělal v továrnách, elektrárnách a pekárnách, když by se tady něco takového dělo? Ty by ses nechal takhle zotročit? Já teda ne a naštěstí mám okolo sebe lidi, kteří to vidí stejně jako já. Pokud by se tady beztrestně znásilňovalo, tak nevidím důvod, proč by policie měla řešit to, že bych po takovém znásilnění své ženy vzal zákon do svých rukou. Podle mě to, co popisuješ, je noční můra každého normálního chlapa od rodiny a ne něco, co by ho mělo vzrušovat. Když nad tím tak přemýšlím, tak pokud by Tvá úchylka měla být normální, tak jsme odsouzení k vymření (což naštěstí není přirozené, takže pravděpodobně jde jen o úchylku od normy). Ale OK, takový už je bohužel dnešní svět a i úchylní snílci tady evidentně mají své místo. Víš co, tak mě napadá, proč se se svojí ženou (pokud někdo s Tvým smýšlením vůbec nějakou mít může) neodstěhuješ do Afriky, tam bys mohl být vzrušený dennodenně, určitě by tam Tvojí manželku ochotně znásilňovali ... aaa promiň, já zapomněl na tu chudobu, hladomor, nemoci a to, že bys vlastně vzrušený nebyl, protože by Ti hned první den upižlali hlavu tupou, rezavou mačetou. Jsi ostuda národa a slušných bílých lidí.
Emperor
Příspěvky: 328
Registrován: ned 28. úno 2016 16:24:12
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Nejlepší je, když se mnou HOTWIFE omdlí orgasmem před svým CUCKOLDem

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Emperor »

Mispulin píše:Pro marsoun9: OK, jenže když si nebudu mastit kládu, půjdu a tomu násilníkovi rozkopu tlamu, ještě mě zavřou za to, že jsem chudáčkovi ublížil na zdraví a způsobil mu traumatizující společenskou újmu, jelikož s opuchlým ksichtem nebude moci mezi lidi. Pokud navíc násilník bude snědšího druhu, pak budu navíc obviněn, že z mé strany šlo o rasově motivovaný čin. Proto lidi raději dělají, že nic nevidí nebo si ho dokonce mastí... Bohužel, žijeme, kde žijeme a vládnou nám blbci které jsme si sami zvolili. To, v co možná věříš a co tu hlásáš je krásné a kéž by to takové bylo, jenže svět je zlý, krutý, sobecký a kdejaký obejda myslí na to, jak by si užil...
Od liberalismu je skok k anarchii. Dokud nebudou lidé respektovat zákony, je veškerá polemika tady mezi námi jen akademické žvanění. Nedávno byl odsouzen Ukrajinec za to, že okradl a pak ještě zmlátil a dokopal penzistu, pouhopouze k podmínce. Není to výsměch? A teďka mluv... Co proti tomu dělat? Tady za znásilnění dostane násilník tak 3 roky, pokud dotyčnou zmlátil a zranil tak 5 let. Po 2/3 odpykání trestu je za dobré chování venku... V USA či Velké Británii dostane třeba 20 let. Jsme jen pro smích, my...stát... a proto se děje, co se děje. Babu přepadne za bílého dne nějaký zmrd v jejím bytě, vykope dveře, vyhrožuje jí, že jí zabije, ona ho v zoufalství o svůj život mezi dveřmi bodne, on zhebne a babu ještě vyšetřují, jestli to nebylo od ní nepřiměřené. V USA se podobně na mladou ženskou dobývali dva násilníci, ona je odpráskla z brokovnice a policisté jí řekli, že to bylo OK, že se bránila a ani to nikdo už víc neřešil.
Jenže to je o tom, že jsme národ kecalů a nikdo proti tomu nic nehodlá dělat. Když se to pak stane jemu samému, je z toho hrozně překvapený. Proč se to nesnažíme změnit třeba ve volbách, kdy většina národa tupě skoro 30 let volí ty samé politické brontosaury, kteří už dostatečně prokázali, o co jim ve skutečnosti jde?
Mispulin
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Mispulin »

Kdyby nastalo to, o čemž tady mnozí sní, tedy že by si černoši brali co chtějí a kterou chtějí, naštěstí by to netrvalo více jak 20 let, protože HIV by se šířila rychlostí blesku a nakonec by všichni vychcípali. PS: A pak přijde čínská lidová armáda, zbytek vymlátí a učiní tady z Evropy Autonomní oblast ČLR.
Hurááááá!!!!!
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lubelan a 17 hostů