Černá planeta?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
malep
Příspěvky: 81
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od malep »

seedLover píše:Vzrušuje tě to? Pozorovat to a vidět že s tím nemůžeš vlastně nic udělat? Že jednou bude tvoje manželka vydána napospas nějakému nadrzenemu klukovi a ty nebudeš mít právo ani ceknout.

Nebo z toho máš zlost?

malep píše:
pepe píše:Co navrhujete chlapci? Aby planeta cerna nebyla. Ale ne co by mely delat elity. Co bychom meli udelat my, kazdy jeden z nas?

Ja rikam nebat se mit deti.
Myslím že s moc dělat nejde, politici v celé EU to podporují. A u nás to po volbách asi taky jiné nebude.
Ono jde spíše o to, že ta realita moc vzrušující nebude.
Taky mě vadí že se to ženám určitě líbit nebude. Moje paní chce mít vše pod kontrolou a to tady nebude.
marsoun9
Příspěvky: 12
Registrován: úte 04. dub 2017 17:05:59
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od marsoun9 »

Stahujete kalhoty, ale brod je v nedohlednu.
Děláte jak kdyby tyto honící fantazie byly skutečností.Nebo snad chcete říct, že byste nechali sáhnout na svou princeznu i když by se jí to nelíbilo. K čemu Vás potom má?
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Domkanda »

Maršoun:
potlesk. Nebo to je honič bez princezny
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
marsoun9
Příspěvky: 12
Registrován: úte 04. dub 2017 17:05:59
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od marsoun9 »

Ne, právě protože mám princeznu, tak mám tento názor. Mam v tom úplně jasno. Nelíbíš se tak padej!
A nemám rád takové řeči, že nic nenadělám a pod.
Pokud se na mě ženská nemůže spolehnout, tak jsem chlap na hovno a je jedno jestli jsem sub a nebo dom.
malep
Příspěvky: 81
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od malep »

marsoun9 píše:Stahujete kalhoty, ale brod je v nedohlednu.
Děláte jak kdyby tyto honící fantazie byly skutečností.Nebo snad chcete říct, že byste nechali sáhnout na svou princeznu i když by se jí to nelíbilo. K čemu Vás potom má?
On ten brod už právě moc daleko není, aspoň v okolních zemí. Němci už to při minulém Silvestru zažili.
marsoun9
Příspěvky: 12
Registrován: úte 04. dub 2017 17:05:59
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od marsoun9 »

Je daleko. A k té situaci co popisuješ, nenechal bych samotnou ženskou jít na silvestra kamkoliv samotnou.
A je jedno jestli jsou tam čmoudi a nebo bílí, protože kde je moc chlapů, spousta chlastu a samotná ženská, tam je zaděláno na průser.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Černá planeta?

Příspěvek od pepe »

Kdysi to problem nebyl... pustit samotnou zenu ven. A co dcery? Pujdes s ni? Jde s kamarady... ti se vytrati a nekdo ji znasilni? Tohle se u nas nedelo. A doufam, ze ani nebude, pokud nezajisti bezpecnost stat, pak by mela vzniknout domobrana ktera bude takove pripady resit.
Mispulin
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Mispulin »

Dělo, jen né tolik. Dneska holky víc chlastají a hulí mařenu a někdy jim kluci podstrčí něco do pití a už v tom lítaj, ani nevědí jak. Ostatně to, že ty husy někdo přefikne, to je ještě menší zlo (protože zpravidla jsou zabetonované antikoncepcemi), ale horší je, když je ožralé nebo omámené či zhulené někdo někam zatáhne nebo unese a ony pak skončí někde v bordelu u Albánců, cikánů nebo Rusáku a ten bordel ani nemusí být na našem území. Je mi to blbé to říkat, ale za komančů by se jim to nestalo, protože železná opona a zašpérované hranice by to nedovolily. Pokud je ale někdo jen ojede, většina se s tím nikde nepochlubí kvůli ostudě a hlavně proto, že by je rodiče už nechtěli nikam pouštět. Dnes, když je z hranic průchoďák (ať žije svoboda a demokracie) večer unesou holku a ráno, když se rodiče začnou po holce shánět, že ještě nepřišla z diskošky, může být už v Itálii, ve Francii atp.
marsoun9
Příspěvky: 12
Registrován: úte 04. dub 2017 17:05:59
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od marsoun9 »

Odvolávat se na stát a spoléhat se, že něco zajistí, je alibizmus nejtěžšího zrna. Ty copak znáš někoho kdo se jmenuje stát. Já ne, jen vím, že v nějakém žiji a stát bude vypadat podle toho jak se budu chovat. Pokud se budu dívat jak někdo znásilní ženskou a u toho si mastit kládu, tak se to brzo stane pravidlem.
Mispulin
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Mispulin »

Pro marsoun9: OK, jenže když si nebudu mastit kládu, půjdu a tomu násilníkovi rozkopu tlamu, ještě mě zavřou za to, že jsem chudáčkovi ublížil na zdraví a způsobil mu traumatizující společenskou újmu, jelikož s opuchlým ksichtem nebude moci mezi lidi. Pokud navíc násilník bude snědšího druhu, pak budu navíc obviněn, že z mé strany šlo o rasově motivovaný čin. Proto lidi raději dělají, že nic nevidí nebo si ho dokonce mastí... Bohužel, žijeme, kde žijeme a vládnou nám blbci které jsme si sami zvolili. To, v co možná věříš a co tu hlásáš je krásné a kéž by to takové bylo, jenže svět je zlý, krutý, sobecký a kdejaký obejda myslí na to, jak by si užil...
Od liberalismu je skok k anarchii. Dokud nebudou lidé respektovat zákony, je veškerá polemika tady mezi námi jen akademické žvanění. Nedávno byl odsouzen Ukrajinec za to, že okradl a pak ještě zmlátil a dokopal penzistu, pouhopouze k podmínce. Není to výsměch? A teďka mluv... Co proti tomu dělat? Tady za znásilnění dostane násilník tak 3 roky, pokud dotyčnou zmlátil a zranil tak 5 let. Po 2/3 odpykání trestu je za dobré chování venku... V USA či Velké Británii dostane třeba 20 let. Jsme jen pro smích, my...stát... a proto se děje, co se děje. Babu přepadne za bílého dne nějaký zmrd v jejím bytě, vykope dveře, vyhrožuje jí, že jí zabije, ona ho v zoufalství o svůj život mezi dveřmi bodne, on zhebne a babu ještě vyšetřují, jestli to nebylo od ní nepřiměřené. V USA se podobně na mladou ženskou dobývali dva násilníci, ona je odpráskla z brokovnice a policisté jí řekli, že to bylo OK, že se bránila a ani to nikdo už víc neřešil.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lubelan a 14 hostů