Černá planeta?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od seedLover »

Citim z toho jakousi obavu co by na to reklo okoli, ale kdyby nebyly ty predsudky, tak by rosticek rad delal poslusneho cuckolda, staral se o cerne deti a chodil do prace, aby milenec nemusel a mohl venovat vice casu svoji bile pritelkyni - jeho kurvicce.
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 34
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Rosticek »

seedLover - Ne, to by mě opravdu nelákalo, kdyby milenec nepracoval. Podřazenost tam být musí, ale až taková ne, to bych nechtěl ani já, ani moje Panička.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Černá planeta?

Příspěvek od zvědavec »

Co vy parohaci, nasazujete si pred soulozi aspon cerny kondom? :-)
kfantazie
Příspěvky: 98
Registrován: stř 07. led 2015 12:27:50
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD

Re: Černá planeta?

Příspěvek od kfantazie »

Ahoj, videa s touto tématikou jsou pro nás-mě i manželku hodně vzrušující. Skutečnost: ženy opravdu podvědomě chtějí dominantního muže s velkým penisem, to je fakt, ikdyž ho ve společnosti rádi popírají, ale realita je jinde. Ovšem vše má své hranice, vše by mělo být dobrovolné a ne ponižující. Je velký rozdíl u videa či reálu, kde bílou manželku šuká černoch, ale je to zjevně pro všechny OK a součástí hry a děje se to na dobrovolné bázi bez hrubého ponižování. Pokud je již manžel byť cuckold ženou či jejím milencem a teď je jedno jestli je černej či ne zjevně nucen a ponižován nebo dokonce mlácen, tak se podle nás již o nic vzrušujícího nejedná. A jinak, planeta určitě černá nebude, myslím, že plán elit je takový, že chtějí velmi úzkou bílou komunitu, která bude vládnout silně rasově promíchaným redukovaným masám, které na ně budou dřít a budou zcela pod kontrolou - čipy, kamery, bezhotovostní svět, vznik obřích ghett, atd. My už to asi nezažijem naplno, ale leccos Vám mohou napovědět filmy typu Hunger Games, atd. Lidé jsou postupně připravováni. To se také týká propojení robotů a lidí, ale to je už teď dost od tématu. Takže nebojte, svět úplně černý nebude, jen spíš jeho většina :-)
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: Černá planeta?

Příspěvek od j-dou »

Černoši mi nevadí, když zůstanou v Africe, potažmo tam, kam si je kdysi natahali jako otroky. To samé platí pro velbloudí džokeje, inženýry a doktory z písečných plání.

Malepovo muslim tu žije 20 let a stejně z něj vypadne, že si nás všechny podmaní, to snad mluví samo za sebe, co jsou muslimové zač. Snaží se Evropu opakovaně podrobit celá staletí a vždy zatím dostali od našich předků přes tlamu. Momentálně to zkouší za pomoci a podpory vrcholných politiků EU pod rouškou migrace, ve skutečnosti to je řízená invaze s cílem likvidace původních obyvatel Evropy. Lidi jako nick "černoši " vidí na přeplněných člunech jen čůráky pro své paničky. Nás, kteří to vidíme reálně hned označí za rasisty.

Pánové, když chcete černá péra pro paničky, tak je odvezte za nimi do Afriky a nepodporujte jejich invazi sem. Když chcete mléko, tak si také nekoupíte celou krávu i s kravínem, že?
malep
Příspěvky: 78
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od malep »

Největší problém je v islámu, tady si většina myslí že jejich ženu bude šukat černoch. Realita by byla asi úplně jiná a oni by bílé ženy sukali, byli by to ale jejich ženy. A býlí by v lepším případě jen dřeli v pracovním táboře a ženu by vůbec neviděli.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: Černá planeta?

Příspěvek od zvědavec »

Cerna planeta by nebyla spatna. klidne bych si jednu cokoladovou misenku vzal domu :-)
vojta47
Příspěvky: 11
Registrován: ned 14. pro 2014 22:16:21
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Latentně nádherně submisivní

Re: Černá planeta?

Příspěvek od vojta47 »

Ahoj všem, já sice nevím je li zde prostor na seriozní vyjádření, ale zkusím to, kdyby to někoho iritovalo, smažu to. Já lidi a svět nedělím na černé a bílé, mám skoro pocit, že spíše oni vyčleňují nás. Rasismus je nesmysl. Já lidi dělím na milé a zlé, vzdělané a chytré a nevzdělatelné a hloupé. A věřící a přemýšlející. Žijeme v teritoriu, kdy budeme asi nahrazeni jinými etniky díky naší vlastní pohodlnosti, neschopnosti něco pro nás udělat. Evropané nemají děti ani tolik, aby nestárla populace. Mají ale vojenské možnosti, kterými vnucují chudým a fanaticky věřícím svoji "kulturu" založenou na kořistění práce jiných, rabování nerostného bohatství a vojenské převaze. Ale svět se mění, nás bílých v Evropě a Americe je desetina populace a hodně ztrácíme dech. Angela naplňuje odkaz jednoho z předchozích kancléřů o nadřazenosti a to pozváním pracovníků, kteří ale tentokrát nepřichází pracovat, ale vzít si tento kontinent. Budou li mít po 5 a více dětech, bude jich tu většina, pak 1,4 miliardy ekonomicky silných Číňanů, vyhladovělých Afričanů vinou faktické a pak ekonomické kolonizace a ti všichni chtějí prostor pro život. A Angela a Makrolon jim jej jasně nabízí pod vidinou okamžitých výhod.
Není to o kandaulismu, ale o naší kultuře. Ta pomaličku upadá. A jestli dnes jsou v Evropě naturistické pláže, swingers kluby a můžeme si psát o kandaulismu, který někteří z nás roky praktikují, pak se může stát, že za 50 let už nic z toho zde nebude možné, prostě tu bude Šaríja a po ulicích budou chodit jen strašidla. To není kultura, to co teroristé prosazují, to není Islám, to je zaostalost hloupých , kteří se nechali fanatickými imámy ovládnout. Mohamed byl vizionář a mírotvůrce a to co z toho tihle hlupáci udělali je antiislám. Jestli chceme žít v liberálním světě, kde se budeme radovat ze života, musíme se o to dnes, ne déle poprat. Mít aspoň dvě děti na mámu, spojit síly a vyloučit náboženství z vedení státu a žít v souladu s přírodou. A nepustit sem invazi teroristů, chudých a jiných. Pomožme jim tam, kde jsou doma, zbavme svět válek, nebo je alespoň nevyvolávejme a spolupracujme doma. Nadřazenost Němců a Francouzů už nesnesli Britové, tak ti dva nej momentálně válcují nás malé ke škodě své vlastní i naší.
Já bych chtěl žít a připravit i život svým dětem v kultuře, kde si bude moci dělat každý co mu je milé, pokud tím nebude omezovat jiného.
Jestli se vám to nelíbí, nebo to sem nepatří, smažu to, reaguji jen na rasistické poznámky o černých. Četli jste někdo o katolizaci Ameriky? Víte co dělali bílí černým v Americe ? Já to čtu celý život a věřte, že na naše dějiny nemáme být hrdí. Jižní Ameriku převraceli na víru tak, že dorazili do vesnice , zatopili oheň a postupně zaživa upalovali jednoho podruhém, až zbytek, který musel přihlížet přijal víru. Kdybyste tomu někdo nevěřili, přečtěte si zprávu O vylidňování zemí indijských- napsal ji kněz...
Krásné další dny všem
Mispulin
Příspěvky: 1365
Registrován: čtv 20. dub 2017 16:48:45
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od Mispulin »

Je zajímavé, že černá tenistka Serena Williamsová si vzala bílého a i když je to miliardář, o prachy asi nešlo, ona sama jich má na tři generace.
Proč asi pohrdla černochem s velkým ocasem? Dítě už je dcerka-mulatka...???

Také Římská říše díky tomu, že bílí Římané zpohodlněli, nechali za sebe pracovat otroky a bojovat v legiích žoldáky všech možných etnik na to nakonec doplatila. Přišli Ostrogóti a Vizigóti, germánské kmeny které ten rozežraný, oplzlý a zpohodlnělý Řím rozvrátili. A co to zavinilo? Chlast, kurvení se, nárůst homosexuality i sodomie, neochota sám něco dělat, neochota bojovat. Jenže jak jsem už předeslal, Řím se rozpadl na dvě části a ta východní se přerodila v Bizantinskou říši a ta vydržela dalších 800 let, kdežto na západě z toho byl po více jak tři století mišmaš. Doufám, že to tak dopadne i v Evropě.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Černá planeta?

Příspěvek od seedLover »

Docela by secmi libilo kdyby ti co maji ty predstavy o ovladnuti cernymi a sukani nasich zen to sepsali a udelali treba jako povidku. Ty predstavy me hodne vzrusuji a libilo by se mi o tom cist nebo si povidat a vymyslet ruzne mozne scenare jak by to probihalo. Realitu neresim ale fantazie by se mi libily. Tak se nestydte a piste.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Majestic-12 [Bot], Miky123456789 a 92 hostů