žena a syn

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Jidlo40
Příspěvky: 17
Registrován: pát 19. srp 2016 16:55:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od Jidlo40 »

sampo82 píše::D Tak pro senzace chtivé. Pokud použijete mozky tak zjistíte že jsem nepsal kdy fotky byly focený a taky jsem nepsal že je to vše v jeden den... A jelikož lidské tělo samo o sobě produkuje jak ochlupení tak třeba vousy, tak je samo jisté že nám všem světe div se taky rostou :D Po pročtení některých příspěvku určitých jedinců mám pocit že nemá cenu něco sem vkládat. Oni ti jedinci totiž na téhle stránce chtějí jen moralizovat. A přitom stačí aby přešli na stránky POMODLEME SE.CZ Pokud vás tohle uráží tak se vám divím že tady vůbec na něco lezete :D A nebo jste jen samohoňky a snažíte se nás tady přesvědčit že jste prošukaly půl světa :D Tak co ... trefil jsem se co :D
Určite pokračuj v psani a fotkách , je to inspirujici az budu mit syna tak to snad povede dotlačit do stejný situace i kdyby jsem o tom jakoby nemel vědet jenom bych je šmiroval jen ta reakce u vecere nebo u snidane ty výrazy milenecky na sebe aby pre demnou nic nedaly znát ❤️
ttomalss
Příspěvky: 169
Registrován: úte 01. zář 2015 10:00:01
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od ttomalss »

Jen pokračuj.. I kdyby to byla jen hra, je to v tvém podání super a podněcuje představivost ;-)
Uživatelský avatar
master
Administrátor
Příspěvky: 399
Registrován: stř 09. črc 2014 15:13:12

Re: žena a syn

Příspěvek od master »

Dohady a obviňování o tom, zda si autor vymýšli jsou přesunuty do popelnice. Prosím autora, aby se nenechal rozhodit a pokračoval v debatě, pokud by mohl dodat něco, co by podložilo autentičnost příběhu, bylo by to fajn, protože by rýpalům spadla brada, ale samozřejmě pochopím, pokud ti nebudou stát za to, hlavně když většina z nich zde pro jistotu nezveřejnila jedinou fotku a proto se o všem co zde uvedli můžeme domnívat, že je to vymyšlené.
Opravdu bych nerad, aby se každá debata zvrhla v obviňování co je a není pravda, proto pokud někdo nemá konkrétní důkaz, například že jsou fotky stažené z netu, apod., tak budu všechny tyhle rádoby detektivy přesouvat tam, kam patří.
Administrátor webu kandaulismus.cz
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

Ja nejsem fanoušek takového rodinného sexu ale zralá žena s mladým klukem, to je vzrušující kombinace. A pokud to není její syn, ale jeho, potom je to v pořádku a z pohledu toho syna i té ženské je to vlastně normální sex. Jenom ten tatínek je trochu ujetý, ale to jsme tady asi všichni :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

Jenom by mě zajímalo, jak to máte když se potkáte u oběda? Mluvíte o tom někdy? Nebo jak vyjdete z ložnice, tak se o tom nemluví?
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

Re: žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl téma rozjet a pokračovat dále. Ale předem říkám že nebudu říkat přesné časy a ani data.Berte to z rezervou. Nejsme přeci na výslechu na policii... Fotky jsou mé a ne sosané někde z netu. Takže jdeme na to.
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

Re: žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

Tahle fotka mi přišla když jsem byl na cestě po německu...
Obrázek
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

sampo82 píše:Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl téma rozjet a pokračovat dále. Ale předem říkám že nebudu říkat přesné časy a ani data.Berte to z rezervou. Nejsme přeci na výslechu na policii... Fotky jsou mé a ne sosané někde z netu. Takže jdeme na to.
To je super, tema se mi libilo, jsem rad, ze se nenechas odradit hrstkou blbcu.
companion
Příspěvky: 76
Registrován: ned 01. kvě 2016 18:55:47
Role muže: je BULL
Kontaktovat uživatele:

Re: žena a syn

Příspěvek od companion »

sampo82 píše:Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl téma rozjet a pokračovat dále. Ale předem říkám že nebudu říkat přesné časy a ani data.Berte to z rezervou. Nejsme přeci na výslechu na policii... Fotky jsou mé a ne sosané někde z netu. Takže jdeme na to.
Ser na ně a klidně piš dál. Někteří zdejší blbečkové budou pořád v něčem šťourat.
companion
Příspěvky: 76
Registrován: ned 01. kvě 2016 18:55:47
Role muže: je BULL
Kontaktovat uživatele:

Re: žena a syn

Příspěvek od companion »

sampo82 píše:Tahle fotka mi přišla když jsem byl na cestě po německu...
Obrázek
Ta ví jak tě má pozlobit. Červená od vyholení, asi čekala na mladýho.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: HOTwife Lucie a 91 hostů