žena a syn

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

Ahoj přátelé je mi 38 let . Chci se podělit s vámi o něčem co se mi stalo. Jsem rok ženatý a mám moc pěknou ženušku 38 let 18 letého syna. Vyženil jsem holku 14.
Ale abych se dostal k jádru věci... V sobotu jsme slavily a tak alkohol tekl plným proudem. Samo že já ale nepiju... Musel jsem odjet zařídit pár věcí ke kamionu. Ženušku jsem nechal s děckama doma a jel.
Po asi hodince jsem se vrátil domů a bylo všude zhasnuto. Tak si říkám že šli všichni spát. Kouknu do pokoje dětí a tam dcerka spokojeně spí ale syn tam nebil. Tak si říkám že je asi venku s kamarády. Jdu pomalu do ložnice co máme v patře a slyším takové vzdychání. Říkám si co to... Dveře nebyly zavřené, tak nakouknu a co nevidím.
Až mi brada spadla a srdce začalo bušit na plno. Má žena si užívá sexu beze mě . Pro mě kaudu super zážitek. Ale jak na ně koukám tak zjišťuji že ten kanec je vlastně synátor. Bušil to do ní tak že to mlaskalo a čvachtalo až se mi z toho postavil.
Ten pocit když vidíte pičku své ženy jak z ní teče kundí šlem na zadeček a jak u toho kňučí. Nádhera. Syn ho má  o dost delšího jak já a taky širšího co jsem koukal.Žena byla suprově natažená na tom jeho nástroji.
Bylo vidět jak do ni klouže lehounce ale s razantností. Po asi desetiminutovému šmírování jsem to už nemohl vydržet. Na férovku jsem si sundal oblečení a přistoupil k posteli.
Jak mě zaregistrovali tak mi žena vyděšeně říká že byla tak nadržená že si nemohla pomoct a šla si to udělat do ložnice. A syn tam přišel zrovna když si ji dělala robertkem. No a prostě na ni skočil a začal ji šukat,prý se nezmohla mu ani nic říct. No řeknu vám že jsem se neudržel a jak mi tohle dořekla tak jsem ji nasadil na svuj kolík a začal jsem ji taky šukat. Samo že jsme se na ženušce střídali oba. A ten pocit když se syn do ni udělal byl uplně boží. Hodně ji naplnil... A já nelenil a šup do ní a po chvilce z toho byla šlehačka. Jelikož je mladej kanec,tak si za chvilku nevlastní maminku dal ještě jednou. Nikdy jsem u ní nezažil takové kňučení a orgasmy. Po skoro dvou hodinách dovádění šel syn chrnět. A mi jsme vedle sebe leželi úplně hotoví. Druhý den normálně manželka nemohla skoro chodit Říkala mi, že se mi konečně splnil sen. Prý jsem o tom pořád kecal. A byl jsem upozorněn že tímhle to neskončilo. Prý má zase chutě...
Naposledy upravil(a) sampo82 dne ned 30. črc 2017 15:35:37, celkem upraveno 1 x.
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

Re: žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

Obrázek Sem cvakl pár obrázků :D :twisted: :lol:
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: žena a syn

Příspěvek od wifenka »

Fiha, ,tomu rikam mazec :-) To je realita nebo to bude presunuto do povidek.?
Pokud realita, tak ji asi nesukal poprve :-) :-) :-)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

Není to trestné?
sampo82
Příspěvky: 62
Registrován: pát 07. črc 2017 22:21:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: rád ukazuji svou ženu ostatním

Re: žena a syn

Příspěvek od sampo82 »

Bohužel nebo bohudík je to realita. :D Já tohle zažil poprvé tak jsem to musel vypustit ven :D Ona byla vždy taková plachá a stydlivá a najednou tohle. Říkala mi, že ten alkohol co vypila ,ji úplně odboural stud a zábrany :D
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: žena a syn

Příspěvek od wifenka »

No pockame na reakce ostatnich, myslim ze toto je pres caru i tady na tomto foru.. Kdyby to byl aspon Tvuj syn....
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: žena a syn

Příspěvek od pepe »

Tak jako proč né, jsou tady i horší zrůdnosti, ale můj šálek kávy to teda není. Jako neumím si představit být v roli toho syna, fakt ne. Je ta jeho matka třeba nějak extrémně hezká? Ale i tak, to přece na věci nic nemění, nebo ano?
wifenka
Příspěvky: 316
Registrován: stř 03. kvě 2017 19:17:04
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Stále nadržená
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1130

Re: žena a syn

Příspěvek od wifenka »

Hele 18syn to rozhodne nebude povazovat za neco divneho, treba naopak
......nesoudim,neodsuzuju kazdy at si dela co chce a kdyz to sampona82 vzrusilo.:-) :-) :-) :-)
Kde jinde se sverit nez tady.
maly01
Příspěvky: 54
Registrován: sob 15. črc 2017 16:02:23
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: žena a syn

Příspěvek od maly01 »

Ja to pochopil tak ze je to nevlastni mamka.
Uživatelský avatar
Rosticek
Příspěvky: 35
Registrován: pát 25. bře 2016 2:14:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1240
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: žena a syn

Příspěvek od Rosticek »

maly01 píše:Ja to pochopil tak ze je to nevlastni mamka.
Taky jsem to tak pochopil, tak teďka nevím, jak to je. :D
Snad nám to sampo ujasní. :D
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kandal, Vincent Vega a 18 hostů