Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od subkanda »

Zaznamenali jste ten trend? Že si holky přivydělávají prodejem použitých kalhotek? Vzpoměl jsem si na to v souvislosti s fotkou 5 dnů jetých kalhotek tady : http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?f= ... =10#p23291
Na takovém trhu s ojetým prádlem by měly asi velkou cenu :lol: Vyzná se v tom někdo a napsal by k tomu více?

Případně jaký na to máte názor? Možná by to taky mohlo potěšit nejedno kandaulistické srdíčko, kdyby manželka předávala kalhotky osobně, třeba s možností sundat si je přímo ze zadku ;)
Co jsem viděl, tak se prodávají i ponožky, boty, atd.
companion
Příspěvky: 76
Registrován: ned 01. kvě 2016 18:55:47
Role muže: je BULL
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od companion »

A co ty, ty bys prodal nošené kalhotky od svojí manželky? Za kolik?


To by byl byznys, levně nakupovat draze prodávat a ještě by měla pořád něco nového na sobě. :D
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od rostaci »

já o tom slyšela, ale nikde jsem to vlastně neviděla, třeba ani v inzerátech...to fakt frčí? to mi přijde děsně ujetý, kupovat si třeba podle fotky zadku něčí jeté spoďáry, když vlastně nevíš jestli ti budou vonět.....podle čeho ti lidi vybírají? podle kalhotek? podle těla? fííííha hustá představa......já se třeba jen setkala na jedněch stránkách že mi nabízeli nějakou finanční odměnu za pomazlení se s nohama......jenže to není nic pro mě protože mám zvýšené nervosvalové dráždění, takže jakmile by si strčil můj palec třeba do pusy, nebo mi jezdil jazykem mezi prsty asi bych mu vybila zuby :-) prostě to tam mám neskutečně citlivé, i když chodím ráda bosa........
joooo hele a jen tak mezi náma holkama :-))))))) za kolik se to tak prodává? ví to tady někdo? a to se nějak konzervuje? jako třeba uzavíratelný sáček? když to třeba posíláš poštou?
ale jako mega provokace je fakt supr nápad prodávat to těm dotyčným osobně ať si to z tebe i sundaj :-)))) jen jim o to tělo asi moc nejde, spíš jen o ty spodky.......šmankote představa že si pro ně přijede nějakej pobuda.......bože asi bych mu je nedala .-)))))
da_da
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 26. bře 2015 22:06:34

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od da_da »

Při prodeji oblečení na internetu, myslím tím kostýmky a šaty, ne spodní prádlo a už vůbec ne použité, se manželce ozval transvestita vydávající se za holku. Až později se ukázalo, že jde o chlapa. Nevím, jestli mu šlo více o samotné oblečení nebo spíše o diskusi jako "holka", kdy si vyptával dílčí rozměry a fotky a neustále řešil, jestli mu šaty budou pasovat nebo ne a jak mu budou slušet. Dokonce chtěl i několik kusů oblečení, ale zásilku nakonec nepřevzal, ta se vrátila a poté již nekomunikoval.

Další spolu s inzerovanými šaty zkoušel poptat i použité kalhotky, ale toto manželka utnula hned v počátku a z "obchodu" nic nebylo.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od subkanda »

Domkando, neuvažoval jsi nad tím, navrhnout manželce prodej použitých kalhotek? Při jejich množství by z vás byli možná milionáři? :-D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od subkanda »

rostaci píše:ale jako mega provokace je fakt supr nápad prodávat to těm dotyčným osobně ať si to z tebe i sundaj :-)))) jen jim o to tělo asi moc nejde, spíš jen o ty spodky.......šmankote představa že si pro ně přijede nějakej pobuda.......bože asi bych mu je nedala .-)))))
Já bych měl strach, že to bude nějaký úchyl. Obecně se takovým lidí bojím, jsou to magoři a nevíš, co budou chtít potom a co pro to jsou schopní udělat, aby to získali, když jim to nebudeš chtít prodat. Myslím, že si to vybírají podle obrázků té ženy. Že pro ně musí být nějak zajímavá a to prádlo je takový způsob jak mít kus z ní u sebe. Já tomu nerozumím, nejsem na tohle, ale často jsem to viděl a dokonce i ženské si o tom hodně povídají a prý jim ten byznys celkem šlape, jako přivýdělek.

Co jsem viděl, tak kalhotky třeba za 500-1000Kč za kus. A je jedno jaké jsou, důležité jak voní. Takže koupíš za 50Kč, proprdíš a prodáš za 500 :lol:
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od Pixar »

subkanda píše: Já bych měl strach, že to bude nějaký úchyl. Obecně se takovým lidí bojím, jsou to magoři a nevíš, co budou chtít potom a co pro to jsou schopní udělat, aby to získali, když jim to nebudeš chtít prodat.
Nejsem expert přes prodej/nákup použitých kalhotek a jiných fetišů, ale tvrdit o někom jiném, že je úchyl a magor, když ho neznám, je hodně odvážné... :shock: :shock: :shock:

Znám osobně pár lidí, co to mají trošku jinak, nevanilkově. Možná podle měřítek majoritní společnosti jsou to úchylové, ale rozhodně to nejsou magoři, naopak jsou to velmi úspěšní lidé....
Bobrik
Příspěvky: 642
Registrován: sob 13. říj 2018 12:23:38
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od Bobrik »

Ja kdyz zena neni doma a pricichnu k jejim pouzitym kalhotkam v kosi tak ta vune ho hned postavi a musim se do nich vyhonithold neda se to vydrzet.👺
Allrad
Příspěvky: 259
Registrován: ned 15. lis 2020 19:51:02
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od Allrad »

Bobrik píše: úte 27. říj 2020 9:50:07 Ja kdyz zena neni doma a pricichnu k jejim pouzitym kalhotkam v kosi tak ta vune ho hned postavi a musim se do nich vyhonithold neda se to vydrzet.👺
Mám to taky tak
Parikzbb
Příspěvky: 60
Registrován: čtv 13. kvě 2021 10:23:00

Re: Prodej FETIŠE a použitých kalhotek

Příspěvek od Parikzbb »

Mňa by to rajcovalo predať niekomu použité prádlo. Exfrajer si na koniec nášho vzťahu po rozlučkovom sexe jedny odo mňa vyprosil. Vtedy mi to bolo divne, na čo mu boli? Však aj tak ich musí časom oprať. Dala som mu jedny značkové jeho obľúbené dokonca aj s fotkou ako mi sedia na zadku. Nech môže spomínať :D Dokonca po jednej noci s novým objavom som ráno nedokázala nájsť svoje tangace. Chalan sa vyhovoril ze asi sme ich v návale vzrušenia niekde zahodili. Myslím si ze si niekam schoval. Chlapi majú divne fetiše. Predať by bolo fajn aspoň by z toho boli nejaké prachy na nové :D Bohužiaľ záujemci sú väčšinou neseriozny uchylovia s bočnými úmyslami.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Joseph, Klouned, manzelparohac, Pozeram69, Zubejda a 32 hostů