Podvazování koulí škrcení

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od seedLover »

Souhlasím vůbec nic se nestane když se penis i koule pořádně přiškrtí. Na chvíli to nevadí a není to žádné riziko.
lubo
Příspěvky: 146
Registrován: pát 04. lis 2016 10:02:28
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Manželku priťahujú dominantejší mladší muži, je naklonená experimentom, nerada sa ukazuje na verejnosti, mala vzťah s iným mužom a páči sa mi to
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1207

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od lubo »

Ja som si objednal elastrátor a poslali mi ružové gumičky. Asi vedeli na čo to chcem :) Je to rajcovné a penis tvrdý ako kosť, ale bojím sa, že pri častom priškrcovaní sa vajka poškodia. Boli časy, keď som si priškrtil skoro na hodinu. Bolesť bola poriadna. No po čase sa mi zdalo, že mi penis tak pevne nestojí a spozoroval som z boku na lýtkach, že mi vypadalo pár chlpov. Akoby som si ich s boku vyholil. To ma trochu vydesilo. A tak som s tým prestal. Hneď som si zakúpil Tribulus a začal to užívať. Vrátilo sa to do normálu. Myslím, že časté priškrcovanie na dlhú dobu Vás pomaly ale isto vykastruje. A ja chcem ešte stirekať a experimentovať.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od seedLover »

Dá se nějak podvázáním zabránit výstřiku? Utáhnout koule tak silně, aby nevyšlo semeno? Asi nemám dost odvahy pořádně utáhnout, protože vždycky semeno trochu stříká
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od seedLover »

Nikdo nemá žádné praktické tipy k podvazování? To si opravdu nikdo nepodvazuje koule?
Uživatelský avatar
bazinga
Příspěvky: 88
Registrován: stř 21. zář 2016 6:24:18
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem 38lety muz z Jižní Moravy. Aktuálně hledám pár, kde on je submisivní cuckold, ona ideálně také submisivní hotwife. Zkušenosti mám a nápadů a fantazií ještě víc.
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od bazinga »

Na netu je hromada dobrých navodu. Treba zde:
https://www.lascivni.cz/navody/jak-spra ... s-navod-i/
Uživatelský avatar
bibeo
Příspěvky: 561
Registrován: stř 26. lis 2014 23:22:51
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: oba sice switch ale ja nejradeji v sub roli :) rad pokecam s Bullem

Re: Podvazování koulí škrcení

Příspěvek od bibeo »

super clanky :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: colecek000, lubikcz, Noster68, port, Social a 8 hostů