Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od subkanda »

Opravdu spoustu let jsem nečetl tak cynickou sračku. Pro tebe musí být holka jenom díra na tvoje malé péro a nástroj na léčbu osobní frustrace ze šikany v dětství.
srdcervac
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 22. pro 2016 14:01:47
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od srdcervac »

rika uchylne prase s chticem zaprodavat svoji zenu, vyklestit te malo, jednak mozek sracka a jednak agresivni lacinna devka.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od subkanda »

srdcervac píše:rika uchylne prase s chticem zaprodavat svoji zenu, vyklestit te malo, jednak mozek sracka a jednak agresivni lacinna devka.
Urážky od poškozené zrůdy, která přemýšlí nad tím, jestli výpověď na policii o tom, jak znásilnění probíhalo můžou být vzrušující se mě fakt nemůžou dotýkat. Tebe vykleštit nepomůže, tvoje porucha je v mozku.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od seedLover »

srdcervac píše:rika uchylne prase s chticem zaprodavat svoji zenu, vyklestit te malo, jednak mozek sracka a jednak agresivni lacinna devka.
Já jsem podle tebe taky úchylné prase, ale nikdy bych neobdivoval znásilnění.
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od TDDomek »

Nehádejte se už, teda je to fakt sračkově formulované. Jako by sis myslel, že kanda si libuje v bolesti, to je spíš nějaký zvrácený masochismus kreténů s narušenou osobností. Podle mě jsou hlavně stejně za tyhle svinstva směšně malé tresty, to je ta největší křivda vůči ženám. Za daňovou zpronevěru dostaneš 14 let a za znásilnění beze zbraně klidně 5 let, tipl bych si, že poprvé a s lítostí i méně. Mělo za to být 15 let základ a vězení jen chleba, litr vody, betonová válenda a šero. Naprostý humus tohohle systému. Pěkně jsem se dopoledne zase nasral při vzpomínce na to, jak ta společnost tady pěkně funguje.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od subkanda »

To není o společnosti, ale o jedinci. Psychicky postiženém jedinci. Tím, že ho zavřeš nic nezměníš. Takový člověk když to dělá, rozhodně je mu úplně fuk, kolik za to dostane, jeho motivuje něco jiného, než daňového podvodníka. Nedokáže si pomoct. Je to něco jako blázen. Bláznovi v amoku taky nemá smysl číst jeho práva a vysvětlovat mu, kolik dostane za vraždu. Takoví lidi se musí léčit a izolovat. Je jedno jestli na 5, nebo 25 let, protože když takový člověk vyleze, udělá to zase. Takže ideálně na doživotí. Když mohl na doživotí sedět Kajínek, proč né tyhle svině.

Zase na druhou stranu, jen v případě, kdy se to zcela prokáže. Protože ženské si taky umí hezky vymýšlet.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od subkanda »

A ještě jedna věc, už jsem kdesi četl i o tom, že si holka vymyslela znásilnění, protože se provalila nevěra. Pak se to prošetří, semeno se samozřejmě najde, ale kde je pravda? Chtěla to, nebo ne? Je to dost vážné téma a jsem pro, aby se to přísněji trestalo a aby se taky trestaly ty krávy, co si to vymyslí.
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od TDDomek »

Určitě máš pravdu. I mezi ženskýma jsou slušné potvory. Dělají se psychologické posudky, ale to nikdy není 100%. Každopádně takové případy, jako když ta banda zrůd unesla a zneužila v dodávce na Jihlavsku tu těhotnou dívku, čekající na přítele. A to s tím, že si z ní udělají sexuální otrokyni. To nebylo na 12 a 15 let, co tuším dostali. To bylo normálně na to, prostě je fakt odstranit. To už se nedá, když jsem to četl, tak jsem fakt nevěřil, že se něco takového tady mohlo stát.
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od Domkanda »

Myslím, že to srdcerváč spíš trochu nešťastně formuloval. On reagoval na seriózní výzkum.
K věci, myslím, že kandaulista by znásilnění své partnerky mohl přežít lépe než běžný muž.

Ano, myslím, že dost žen by si nechalo spíš "rozbít držku", než se nechat znásilnit.

Spousta žen má erotické představy o "znásilnění" - ale úmyslně to píšu v uvozovkách. Protože jejich představa je, že by je "znásilnil" 25-letý svalnatý student, čerstvě osprchovaný, navoněný, s vyčištěnýma zubama, který s nimi pojede v autobuse, už v autobuse se bude ženě líbit a po "znásilnění" si vymění telefonní čísla.
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kandaulismus a znasilneni - zachrana vztahu?

Příspěvek od TDDomek »

Ano, fantazie je to u zen silna. Ale vzdy se zduraznuje oddelitelnost fantazii od reality. Myslim ze si ani v te fantazii nemusi vymenit cisla a podvedome to chtit. Jde o pudove touhy po alfa samcich. Ale vzdycky je to ve fantazii asi nadmerne vyvinuty, vonavy a esteticky chlap. Myslim ze submisivni zeny jsou na takovou fantazii zvlast nachylne. Jenze tam neni zadna bolest, prubeh jak zena chce, zadne nemoci a hlavne fantazie se ukonci a neni, v realite je vsechno jednou poprve a nic se neda zrusit. V dalsi fantazii dalsi den si zena muze byt klidne pannou svadenou Španělem v miste jeji posledni dovolene s manzelem.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: colecek000, Social, Vincent Vega a 16 hostů