Domina hledá subíky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od brm »

Ty nejsi domina, ale šlapka které se nechce makat.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od subkanda »

Taky to na mě působí jako inzerát profi dominy, na druhou stranu si myslím, že by právě takový vztah mohl být pro obě strany obohacující. Ale já teda klientem nebudu :-) Mám svou dokonalou, krásnou a jen občas přísnou paničku a neměnil bych.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od pepe »

Madam Dominiko, prosim, odpustte mi, asi je to odvazne, ale neukazala byste mi fotku sveho bozskeho tela? Chtel bych videt, pred jakou krasou bych poklekl.
Falcon1
Příspěvky: 1
Registrován: úte 24. říj 2017 13:53:44
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: já jsem sub a rád svou ženu ukazuji jiným mužům

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od Falcon1 »

Ahoj

veľmi ma zaujal tvoj inzerát. Šiel by som do toho, len som zo Slovenska, z okolia Ziliny, neviem odkial si. Na prac. cesty chodím, mozno by to slo zladit. Povies mi cca svoju adresu, az viem ci mozeme pokracovat v konverzacii?
Jaj
Příspěvky: 11
Registrován: sob 08. zář 2018 16:21:45
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domina hledá subíky

Příspěvek od Jaj »

Dominika píše:Ahoj, jsem Dominika a nabízím lekce pokorného chování pro beta samce. Chci, abys mě obdivoval, uctíval a já se ti budu vysmívat a popisovat ti svoje expřítele, současné milence a celkově můj pestrý osobní život. Jestli máš klícku na penis, budeš ji nosit. Já budu rozhodovat kdy a jestli si ji sundáš. Za to všechno, že ti budu věnovat svůj drahocenný čas od tebe očekávám absolutní poslušnost a dárky. Budeš mě rozmazlovat. Jak? To nechám na tobě a tvé fantazii. Klidně mi napiš do zpráv a pokud budeš originální, třeba si tě vyberu.
Vůbec nevadí, jestli máš doma manželku, která je škaredá a nechce být tvou hotwife. Já ji nahradím. V reálném životě budeš se svou manželkou, ale virtuálně budu tvou nedosažitelnou hotwife jenom já. Budeš trpět, když ti budu ukazovat a popisovat, s kým jsem šla na rande. Tobě nikdy nedám nic, kromě bolesti a ponížení. Budeš sponzorovat můj sladký život rozmazlené princezny a já se ti budu chlubit tím, jak si užívám.
Tak už píšeš? Nerada čekám. Dominika

P.S. pokud jsi exhibicionista, můžeš mi svou "přihlášku" napsat tady do vlákna.
Dobry den preji Pani.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot], Walachian69 a 14 hostů