KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
dizzy
Příspěvky: 53
Registrován: sob 29. říj 2016 10:41:34
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA

Re: KASTRACE

Příspěvek od dizzy »

Nie že by ma to tá predstava nejak extrémne rajcovala ;) ale toto je jedna z veci, ktoré by si mal každý premyslieť dopredu, ked sa dohodne s manželkou na milencovi. Nehody sa proste stávajú :)

Takže odpoveď je áno ;) veď to dieťatko by bolo od mojej nádhernej manželky ;)
subkanda píše:Jojo, deti neplanujete, ale vis kolik neplanovanych se uz narodilo? :-D No co... tak se postaras, ne?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od seedLover »

Někdo na pokec o kastraci? Líbilo by se ti kdyby si milenec přál, aby tvoje koule neměly kyslík? Napiš klidně do vzkazů
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od seedLover »

Tak dlouho jak by píchal kundu tvojí hotwife by tvoje koule modraly a byly podvázané. Až by se milenec vystříkal, směl by sis sundat škrtící kroužek
Uživatelský avatar
cernosi
Příspěvky: 190
Registrován: stř 09. lis 2016 18:49:25
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: libi se mi cernosi s bilyma holkama. vzrusuje mne nadrazenost cernochu a jejich povysene chovani.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=799

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od cernosi »

seedLover píše:Tak dlouho jak by píchal kundu tvojí hotwife by tvoje koule modraly a byly podvázané. Až by se milenec vystříkal, směl by sis sundat škrtící kroužek
libilo by se mi kdyby mi to udelal cernoch. soulozil by moji bilou zenu a ja bych u toho byl postupne a potupne kastrovan. musel bych se tomu podrobit a u toho poslouchat za dvermi jak moje manzelka hlasite narika a heka kdyz do ni prirazi svym tvrdym, velkym penisem na nasi manzelske posteli, kde ji nejspise i oplodni zatimco ja ztratim naveky moznost mit spermie
jsem normalni chlap ale mam zvracene fantasie o cernosich a bilych holkach a mam tady o tom svoje tema.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od zvědavec »

paroháčKarel
Příspěvky: 28
Registrován: pát 05. úno 2016 14:20:39
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od paroháčKarel »

Mne nejvíc rajcuje kdyby mi manželka amputovala penis, abych po ní stále toužil ale neměl čím. Je to fantazie, ale bere mne to
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od KarelK1968 »

cernosi píše:
seedLover píše:Tak dlouho jak by píchal kundu tvojí hotwife by tvoje koule modraly a byly podvázané. Až by se milenec vystříkal, směl by sis sundat škrtící kroužek
libilo by se mi kdyby mi to udelal cernoch. soulozil by moji bilou zenu a ja bych u toho byl postupne a potupne kastrovan. musel bych se tomu podrobit a u toho poslouchat za dvermi jak moje manzelka hlasite narika a heka kdyz do ni prirazi svym tvrdym, velkym penisem na nasi manzelske posteli, kde ji nejspise i oplodni zatimco ja ztratim naveky moznost

A vasektomie by nestačila
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 670
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: KASTRACE

Příspěvek od KarelK1968 »

cernosi píše:ja bych si je nechal mackat a kopat do nich, proste zadne bezbolestne reseni. kdyz uz jsi sub nula a odpad tak by sis to mel vytrpet. mel by ses divat na svoji zenu a on by ti mel mackat koule, nebo do nich kopat. ona by to mohla natacet, jak se u toho tvaris svijis a valis se po zemi a prosis. bezbolestna kastrace je vlastne takova pohoda. tohle by sis vytrpel kazdou vterinou
Myslím si že toto do kandaulismu nepatří ale do tvrdého sadismu a masochismu
Ferat
Příspěvky: 27
Registrován: ned 30. lis 2014 18:21:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám mladší ženu na ultimátní cuckold vztah . Řízení našeho sexuálníh života , oplodnění partnerky atd .
Bydliště: Ostrava, Praha

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Ferat »

Co takhle vasektomie . Úžasná a spolehlivá antikoncepce pro muže . O případné potomstvo se ti postará některý z avizovaných alfa samců . Podstoupil ji tu někdo ?
pascudnosti1
Příspěvky: 113
Registrován: pon 11. pro 2017 10:33:54
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Dlhodobo uzamknutý...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1272

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od pascudnosti1 »

Pekný deň všetkým. Máte niekto skúsenosti s chemickou kastráciou? Čítal som o lieku s názvom Androcur, ktorý počas užívania spôsobí chemickú kastráciu. Predpisuje sa najmä sexuálnym delikventom na zníženie libida. Po vysadení lieku sa vráti časom všetko späť, do normálneho života.
Ak máte niekto skúsenosti, dajte vedieť. Prípadne názory na to.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Judy31, maceboss a 108 hostů