KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Jaj
Příspěvky: 11
Registrován: sob 08. zář 2018 16:21:45
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Kastrace

Příspěvek od Jaj »

brm píše:Já bych vás tu vykastroval všechny, nebyla by to žádná škoda, beztak už teď nemáte žádné koule!!!
Tak ja vazne nemam.
idealman
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 03. led 2019 22:01:26
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od idealman »

Myslel jsem, že tady řešíte vasektomii, k tomu bych měl co říct...
Ferat
Příspěvky: 27
Registrován: ned 30. lis 2014 18:21:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám mladší ženu na ultimátní cuckold vztah . Řízení našeho sexuálníh života , oplodnění partnerky atd .
Bydliště: Ostrava, Praha

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Ferat »

Vasektomie je rozumné řešení pro mladé cuckoldy . O plození potomstva se vždy má postarat skutečný dominantní bull . Cuckold jen vychovává a dobře se stará .
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Golie »

Ferat píše:Vasektomie je rozumné řešení pro mladé cuckoldy . O plození potomstva se vždy má postarat skutečný dominantní bull . Cuckold jen vychovává a dobře se stará .
Moc to žerete, pánové....
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od fodel »

Ferat píše:Vasektomie je rozumné řešení pro mladé cuckoldy . O plození potomstva se vždy má postarat skutečný dominantní bull . Cuckold jen vychovává a dobře se stará .
To je dobrej blábol :lol: :lol: pokud budou děti všech cuckoldů vlasně děti bullů, stane se to že se už žádný cuckold nenarodí ,a tím pádem cuckoldi vymřou jako blboun nejapný ,a tím pádem už nebudou žádné hot wafe to jim bulové nebudou trpět ;)
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od dr25 »

Ja tedy nevím, ale nepředpokládám, ze dítě od Bulla znamená automaticky, že i dítě bude dominantní. Naopak může mít Bull kupu děti a všechny sub.
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od fodel »

dr25 píše:Ja tedy nevím, ale nepředpokládám, ze dítě od Bulla znamená automaticky, že i dítě bude dominantní. Naopak může mít Bull kupu děti a všechny sub.
Tak to se Gregor Mendel dřel asi nadarmo :lol:
Golie
Příspěvky: 541
Registrován: sob 20. říj 2018 0:58:23
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Žena je sice normální, ale něco jsme spolu už zažili. Leč nenašla se v tom. Netvrdím však, že ne i mojí vinou....
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1580

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Golie »

fodel píše:
dr25 píše:Ja tedy nevím, ale nepředpokládám, ze dítě od Bulla znamená automaticky, že i dítě bude dominantní. Naopak může mít Bull kupu děti a všechny sub.
Tak to se Gregor Mendel dřel asi nadarmo :lol:
Neřekl,jen jsi podpořil předchozí myšlenku. To by musela být jen čistá linie domintních otců, aby nebyla šance na suba. Stačil by pak jeden a.... Už může být všechno jinak.... A co ještě linie matky!!! Tak je submisivita taky zastoupena!!!
Redtiel
Příspěvky: 488
Registrován: čtv 10. led 2019 12:34:59
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od Redtiel »

Stejně jako je málo pravděpodobné že se masovýmu vrahovi narodí další masovej vrah. :-) chování dle mě člověk nedědí. To je vývojem od malého dítěte, když dítě vychovávají kuřáci, bude pravděpodobně kouřit. Když ho vychovají flegmatici, bude salamista. Když otec doma mlátí manželku, kluk bude pravděpodobně taky rapl. ale to taky závisí na tom jaké má cítění. Naopak může mamku bránit. To samé je jako nadávat na školu, že je z jejich syn blbec a má samé pětky. Ano má, protože na něj doma serou jak na placatej kámen a dělá si co chce. Všechno je na rodině a jak se k dětem chovají a jak ho vedou. Ano jsou děti nevychované, svéhlavé. Ale většinou si ty vzorce tahají z rodiny.
Uživatelský avatar
mywife11
Příspěvky: 455
Registrován: pát 21. zář 2018 9:46:23
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: KASTRACE názory, zkušenosti, rady

Příspěvek od mywife11 »

Terdsa píše:Stejně jako je málo pravděpodobné že se masovýmu vrahovi narodí další masovej vrah. :-) chování dle mě člověk nedědí. To je vývojem od malého dítěte, když dítě vychovávají kuřáci, bude pravděpodobně kouřit. Když ho vychovají flegmatici, bude salamista. Když otec doma mlátí manželku, kluk bude pravděpodobně taky rapl. ale to taky závisí na tom jaké má cítění. Naopak může mamku bránit. To samé je jako nadávat na školu, že je z jejich syn blbec a má samé pětky. Ano má, protože na něj doma serou jak na placatej kámen a dělá si co chce. Všechno je na rodině a jak se k dětem chovají a jak ho vedou. Ano jsou děti nevychované, svéhlavé. Ale většinou si ty vzorce tahají z rodiny.
Nechci se hádat, ani machrovat pánové, ale pamatuji si ze sociální psychologie (protože jsem si zkoušku zopákl :lol: ) jednu poučku:
"To, jak se člověk chová, je podmíněno dědičností. Výchova a vzdělávání má na to menší vliv". Já ji nevymyslel, jen reprodukuji. Samozřejmě jsem během let slyšel i zcela opačné argumenty, ale těžko soudit? Ony ty teorie mají svá úskalí, když se zneužijí pro argumentaci ;) - viz. Darwin a jeho evoluční teorie zneužitá fašisty :cry:
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: 40tom, loque, lunkte, Men1237, wildpairekand a 119 hostů