Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od subkanda »

a nechces je prepsat do cestiny a dat sem? myslim, ze by to zajimalo a mozna i potesilo vice lidi.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od brm »

To se mi líbí :-) Kdo si chce povídat, jak bych zmlátil jeho manželku a pak bych jí před ním vymrdal a vystříkal píču? Je tu někdo, kdo to má rád hodně tvrdě a chce být v roli přihlížejícího blbečka, co se neumí zastat té své špinavé kurvy?
xkocuricek
Příspěvky: 21
Registrován: sob 02. led 2016 10:19:40
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od xkocuricek »

Fantazia: Siesti mafiani so zbranami vtrhnu do nasho domu. Su vysportovani a namakani. Prisli si vyriadit so mnou ucty, ale neviedia, ze si pomylili osobu...Osoba s rovnakym menom,ako mam ja,im dlhuje 35 000 eur...Dostavam facky jednu za druhou a neviem im vysvetlit,ze si ma asi s niekym pomylili...Moja zena to vidi,nezmoze sa na nic,len na plac a panicky vreskot...Rovno predo mnou schyta od jedneho facku a ta ju posle k zemi...Pomaly stracam vedomie a tak ma prestanu mlatit...Jeden z nich mi drzi pri hlave zbran,druhy krici,ze sa mam nehybat a drzat ruky za chrbtom..Krv sa zo mna vali a tuzim po tom,aby ma moja manzelka takto nevidela...Citim sa pred nou ponizeny...Jeden z nich ju chyti za vlasy a surovo si ju pritiahne k sebe...Ona len hekne a nadalej pocut jej plac...Ma na sebe cervenu nocnu kosielku,kedzs nas uz vytiahli z postele...Klacim pred nimi zakrvaveny v trenkach s pistolou za hlavou...Dotycny,ktory ju drzi za vlasy,si rozopne nohavice a povie vreskucim hlasom: "Tvoja defka si to teda musi odpracovat...Kur ty kurvo,lebo Ti zastrelime manzela!!!" Na moje prekvapenie nevaha ani sekundu a zacne mu kurit vtaka...Zrazu sa k nim prida dalsi a dalsi...V jej ustach sa strieda jeden za druhym a ona to robi,akokeby ju to skutocne bavilo...Vo mne sa striedaju rozne pocity: "Robi to len preto,aby ma zachranila,alebo sa jej to aj paci? Verim,ze sa jej to nepaci,no vyzera tak presvedcivo,akokeby to uz robila roky...Pritom vzdy odmietala trojku s dalsim muzom a mnou..." Zrazu k nim pristupi stvrty,chyti ju za vlasy a da jej facku,potom dalsiu a dalsiu...Chcem to zastavit,ale bojim sa,ze ta gulka skonci v mojej hlave...Som sebec a tak sa len pozeram,ako si s nou robia co chcu...Po dalsich fackach jej strhne nocnu koselu a vrazi do nej svojho vtaka...Ona sa nebrani,je omracena,ale pri vedomi...Ten bastard sa do nej vystrieka a vystrieda ho dalsi a dalsi...Ona lezi a vobec sa nebrani...Zmierila sa s osudom...Ked ju pumpuje ten treti,zacujem v jej placi aj jej stonanie.."Ozaj je to stetka,ona si to uziva..."Ten treti ma vydrz a busi do nej silnejsie a silnejsie...A ona silnejsie a silnejsie stona a heka...Vidim,ako sa jej svaly stahuju a viem,ze prichadza jej orgazmus,ktory tak dobre poznam...Moja zena sa zmieta v krcoch pri tom bastardovi..."Ved ona strieka,ona dosiahla mokry orgazmus,co mne sa za tych par rokov nepodarilo nikdy v zivote"...A ten bastard hovori: "Pozeraj,tej tvojej kurve sa to paci..." Na koniec sa ten bastard oblecie a namieri na mna svoju zbran...Potom sa na nej vystriedaju este dalsi traja,ale su to uz iba rychlovky na ich "ulavenie si"... Jeden z tych bastardov povie " Ta kurva pojde s nami,musi si to odpracovat za Teba!!!" a ja v tom momente citim bombu do hlavy...Stratim vedomie a ak sa preberiem,mojej zeny tam niet...Zostala len spinava dlazka od krvi a ich semena...Zavolam na policiu a znova odpadnem...Preberiem sa v nemocnici...Tyzden patrania neprinesie ziadne stopy,mojej manzelky niet...Bojim sa o jej zivot a som psychicky na dne...Navyse sa aj policia tvari,ze nema ziadne stopy,pritom mala DNA z ich semena...Ale nic...Asi to musi byt velmi obavana zlocinecka skupina...Po dvoch tyzdnoch v noci zastavi pri dome auto,pocujem,ako sa dvere otvoria a zavru...Bezim von a na ceste lezi moja manzelka celkom naha,nafetovana a znicena...Chvalabohu zije...Ne tele ma napisane ruzom SORRY BRACHO,OMYL...ALE KURVA TO JE DOBRA A DOBRE ZARABA...V najblizsich tyzdnoch sa jej pokusam z toho psychicky vyrovnat...Ked uz je lepsie,pride dalsia rana...Moja zena je tehotna...Testy ukazu,ze dieta nie je moje...Pravdepodobne je jedneho z tych bastardov,lebo ked robila pre nich kurvu,sypali do nej prasky...Ze ved ziadny pasak nechce,aby jeho kurva zostala tehotna - ved kto by zarabal? Som presvedceny,ze to dieta si necha vziat,no z jej ust pride najchladnejsia sprska,ktora mi ublizi viac,ako vsetko doteraz: "Vzdy si vedel,ze som zasadne proti potratom a zasadne budem aj teraz...Bud sa so mnou rozvedies,alebo si to dieta nechame!!!" ...A ja neviem,ako reagovat..."Budem sa starat o toho parchanta,ktory mi bude pripominat tu osudnu noc? ...Co ked je to dieta jej jedineho mokreho orgazmu,ktory zazila? "
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1159
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od kandapraha »

No ty vole, to je hodne perverzni fantazie, ale moc dobre sepsana, moc vzrusujici mix bezmoci, nasili a ponizeni, nakonec i od vlastni zeny, ktera mozna tusi, ci to dite je.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

vilius1986 píše:Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
Ahoj taky mam takove predstavy.napis mi zpravu.pokecame o tom
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

vilius1986 píše:Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
Ahoj mam stejnou choutku a predstavy.napis mi zpravu
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Mam stejny choutky.nechat ji poradne znasilnit
Uživatelský avatar
kanda11
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. dub 2016 15:52:20
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: som Kanda cakatel
Bydliště: Trnava

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od kanda11 »

brm píše:To se mi líbí :-) Kdo si chce povídat, jak bych zmlátil jeho manželku a pak bych jí před ním vymrdal a vystříkal píču? Je tu někdo, kdo to má rád hodně tvrdě a chce být v roli přihlížejícího blbečka, co se neumí zastat té své špinavé kurvy?
U nas by to tak asi bolo, nedokazal by som sa jej zastat a este by mi pri tom pero stalo.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Tak kdo ma tady jeste podobny predstavy.?
Piskus123
Příspěvky: 30
Registrován: pon 29. srp 2016 23:54:08
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Piskus123 »

Ahoj určitě se rád s někým pobavím na tohle téma protože tohle téma mě vzrušuje ze všeho nejvíc někdy ani ne tak brutální znásilnění jako když žena musí poslouchat příkazy cizího chlapa nebo skupiny chlapů které přijdou za ní domů a chtějí se dobývat do jejího těla ale nemusí to dělat násilím protože je musí poslouchat Někdy mám představu že přijdou k nám domů nadržený chlapy z okolí který chtějí aby se vysvlékla a ukázala jim svoje tělo

Jestli to někoho zajímá tak můžeme o tom pokecat nebo možná představit ženu na zajímavé fotečce...
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], gurko, Lojzikperko, R4wiel a 107 hostů