Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Retistran »

Když dělali výzkum v USA na nejake college mezi cca. 350 dívkami, tak pres 50% odpovedelo “fantasy about being forced by a man” a 35% “fantasy about rape by a man”

https://www.google.com/amp/s/www.psycho ... mean%3famp

V článku se ukazuje, že větší půlka žen ty fantazie prostě mají. Jen v angličtině záleží na terminologii, rape je méně přijatelné než forced nebo overpowered. Chápu to tak, že rape je příliš formální termín kriminálního deliktu, my to tak v češtině nemáme rozlišeno. Ale i tak, u termínu rape souhlasilo, že mělo fantazie vždy přes 30%. Třetinu vzorku a potenciální třetinu ženské populace bych neoznačil za “mentálně narušenou minoritu.”
Tak to prostě je.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Yxunomei »

Co to chapu tak rape je znasilneni. Tedy ze si ji nekdo veme a ona s tim nic nezmuze. Forced je hmm, byt k tomu donucena, ale jaksi ze jde dobrovolne. Za prachy, aby se vyhnula trestu. Ale zajimavej vyzkum, u nas by myslim dopadnul podobne. Ono mit to v predstavach a skutecne to zazit je sakra rozdil. Hodne z tech 35% by to asi "nerozdejchalo"
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od KarelK1968 »

Retistran píše:
Emperor píše:
Retistran píše:
Myslím že je jasné, že se tady bavíme o fantaziích, nikoli o realitě. Je prostě faktem, že tyhle představy se líbí chlapům, ale velmi často i samotným ženám. Ač by je nikdy nechtěli v realitě. Někteří lidé se pak neumí srovnat se striktním rozdílem mezi fantaziemi a realitou, jak zde bylo v minulosti předvedeno. I já v rámci mého pracovního oboru se občas setkávám s oběťmi znásilnění a to s velmi detailním obeznámením se s okolnostmi činu. Realitu prostě mentálně zdravý člověk nechce a ani by se jí nedopustil, kdo si váží lidského života, lidské svobody, a je kompatibilní se životem ve společenství. Ale fantazie, fantazie je jiná. Úplně běžně se líbí jak holkám od puberty, tak klukům. Těžko říct proč zrovna tady u tohohle činu je tak striktní rozdíl mezi fantazií a realitou. Každopádně na rozdíl od sraní si do huby nebo zavírání do klece, znásilnění je tu s námi prokazatelně nejdéle, v minulosti to byla až děsivě běžná věc, dost možná proto, že to nějak souvisí s evolučními tlaky na rozmnožování, ale v evoluční biologii jsem pouhopouhý "hobby zahrádkář." Nevím zda to někdo někdy řešil.
Já se s tím v rámci profese také setkávám a přijde mi teda trochu na pováženou, že takové pomyšlení někoho vzrušuje - takový člověk asi také nebude úplně mentálně v pořádku.
To asi nebudou mentálně v pořádku ani stovky dospívajících dívek, protože je to zcela běžná fantazie, která zkrátka nemá nic společného s reálnou situací. Prostý hodnotový soud bez významu.
Jde jen o dominanci a ta je daná od prirody jen lidi se od doby kamenné diky společenským konvencím změnilo.
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Yxunomei »

No tak kdyz to vemu bez emoci, trochu necitelne (timto se omlouvam) ale. Jak uz sem psal vyse, je otazka kolik divek o tom jen sni, realitu by asi nechteli. Pak je v tomto pripade dost velkej problem lidsky predsudek. Divka by to zkousla, libilo by se ji to ale co lidi na to? Obavam se, ze by ji vetsina odsoudila, ta nosila urcite minisukni, ta si o to rikala .. A jak se ji to mohlo libit, to je nejaka zvracena devka. A rekl bych ze spoustu obeti znasilneni bohuzel nezdrti samotny cin, ale reakce okoli
.ale ruku na srdce, u vetsiny zucastnenych diveknco se ucastnily dotazniku to byla nejspi proste touha po tom byt ovladana, po bezmoci. Ale realne by to chtelo zazit tak 5% ... Mozna o hodne min. Neni to nic peknyho, realne to muze nekomu udelat jen podclovek.
justinian
Příspěvky: 27
Registrován: ned 15. led 2017 10:24:22
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: Praha

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od justinian »

Yxunomei píše: Neni to nic peknyho, realne to muze nekomu udelat jen podclovek.
To nezni moc bez emoci ;) Ono formy zneuziti muzou byt ruzne ... fyzicke, psychicke, financni ... a i forma nasledku, stejne jako intenzita, muzou byt ruzne. Kdyz se to oreze, tak na tom ze pro nekoho je vzrujici prevaha a pro koho podrizeni, neni nic zas tak divneho, ne? V urcitem pohledu ... jsou dulezite emoce mycky na nadobi?
nesputanypar
Příspěvky: 93
Registrován: stř 27. pro 2017 15:48:05
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1299
Bydliště: Senica a okolie

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od nesputanypar »

Kdo by znasilnil moju
Sme par ktory si rad uziva a spestrujeme. Ponukam svoju dierku dvom trom kamaratom pridete vistriedate sa vstetci a vystriekate ma a odidete hladame neake spestrenie muza zenu par moj manzel sa rad pozera ked som z niekym inym. Navrhnite nieco a dohodneme
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Pedrossimo »

kandapraha píše:
Pokud bych mel mluvit za sebe a sve extremne perverzni napady, tak me by se libil nejaky lagr, kde by me zene skupinka agresoru kazdy den nekolikrat strikala do kundy, aby ji oplodnili. Vsechno predemnou. Musel bych se na to divat a nekdy ji treba i drzet za ruku. Musel bych celych 9 mesicu sledovat, jak v ni roste cizi dite, jak mi mou zenu vzali a pouzili. Uplne to vidim, jak lezi na zadech, nohy od sebe a stridaji se kolem ni dozorci. Kazdy si ulevi a pak ji odvedou na celu. Ja bych mel celou tu dobu na ptakovi klec a ruce za zady, abych si ho nemohl honit. Bylo by to proste jenom o ponizeni a tryzneni. Slibovali by mi, ze nas pusti, ze budu moct strikat, ze to skonci. Musel bych je prosit, aby ji strikali do kundy. Musel bych je prosit, aby ji dali facku, aby ji tahali za kozy, aby ji surove bili. Vsechno jen proto, ze bych byl nadrzeny, nevystrikany a oni by mi slibovali, ze kdyz to udelam, dovoli mi, abych si ho vyhonil. Ona by se divala na mne, jak ty nasilniky a agresory prosim o to, aby ji bili, aby ji sukali do zadku, aby ji natrhli kundu. Jen proto, ze by mne ovladal vlastni chtic. To by bylo docela slusny extremni znasilnovani, ne? Jejiho tela a moji psychiky ;)
Inspiroval jsem se až pročtením tohoto vlákna, nicméně bych si přesto o takových extrémních fantaziích s někým velmi rád popovídal. Budu rád za podněty v SZ.
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Nekdo kdo ma takove predstavy a popise o tom? Kludne sz
roy
Příspěvky: 80
Registrován: úte 04. zář 2018 1:23:57
Pár slov o nás: nastavuji zrcadlo hlavně sobě
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1950

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od roy »

Pošli mi jednu povídku v angličtině. Dík
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 145
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Bull1987 »

Vojaci jsou supr nejlip nackove nejakou rusku za druhy valky.. pekne o dubovej stul oprenou a pred zraky cele jeji rodiny..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kasa1, Majestic-12 [Bot], Milenec351 a 12 hostů