Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
med_man
Příspěvky: 6
Registrován: pon 22. srp 2016 13:35:45
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od med_man »

Mám trochu jinou fantazii, je založená na skutečnym zážitku s mojí expřítelkyní. Chtěla abych ji ošukal svázanou. Svázal sem ji s nohama od sebe, na břicho, ruce natažený. Kalhotky sem použil jako roubík. Po tom, co sem ji vylízal, kdy se chvěla na šuk, sem jí nalubrikoval prdel a ojel ji do zadku. Cukala sebou, slzy ji tekly bolestí ale nemohla nic :twisted: pak sem jí i ten zadek vystříkal. Až potud skutečnost.
Bydleli sme na kolejích a hrozně se mi líbí představa, že by přišel spolubydlící s kámošema z hospody, viděl ji tam, nahou, přivázanou a vycákanou a já bych jim ji pučil. Ona by nemohla nic, ani křičet, protože měla v puse ty kalhotky a s klukama bysme ji namrdali. Všichni by se na ní vystřídali a já si užil, jak sem ji použil k sexu, jak hračku, jak děvku jen na šukání.
Líbí se mi ta představa, že sem já, kdo zařídil její znásilnění a ona s tim nemůže nic dělat :)
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

med_man píše:Mám trochu jinou fantazii, je založená na skutečnym zážitku s mojí expřítelkyní. Chtěla abych ji ošukal svázanou. Svázal sem ji s nohama od sebe, na břicho, ruce natažený. Kalhotky sem použil jako roubík. Po tom, co sem ji vylízal, kdy se chvěla na šuk, sem jí nalubrikoval prdel a ojel ji do zadku. Cukala sebou, slzy ji tekly bolestí ale nemohla nic :twisted: pak sem jí i ten zadek vystříkal. Až potud skutečnost.
Bydleli sme na kolejích a hrozně se mi líbí představa, že by přišel spolubydlící s kámošema z hospody, viděl ji tam, nahou, přivázanou a vycákanou a já bych jim ji pučil. Ona by nemohla nic, ani křičet, protože měla v puse ty kalhotky a s klukama bysme ji namrdali. Všichni by se na ní vystřídali a já si užil, jak sem ji použil k sexu, jak hračku, jak děvku jen na šukání.
Líbí se mi ta představa, že sem já, kdo zařídil její znásilnění a ona s tim nemůže nic dělat :)
Moc pekny taky se mi to libi
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Tak ta moje se za dva mesice chysta na firemni vecirek tak doufam ze neco vypije a ze jsi ji tam nekdo poradne poda nekde v tmave uličce
Uživatelský avatar
DrGarden
Příspěvky: 313
Registrován: čtv 03. pro 2015 11:43:37
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: sme pár, zatial bez milenca, ona 40r. štíhla 154/50
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od DrGarden »

RemusA4 píše:Tak ta moje se za dva mesice chysta na firemni vecirek tak doufam ze neco vypije a ze jsi ji tam nekdo poradne poda nekde v tmave uličce
vzrušujúca fantázia, ten večer sa bude ťažko zaspávať
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

DrGarden píše:
RemusA4 píše:Tak ta moje se za dva mesice chysta na firemni vecirek tak doufam ze neco vypije a ze jsi ji tam nekdo poradne poda nekde v tmave uličce
vzrušujúca fantázia, ten večer sa bude ťažko zaspávať
Nadrzene
Yxunomei
Příspěvky: 184
Registrován: stř 31. srp 2016 8:32:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1101

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Yxunomei »

Hmm, nekdo ji cestou zatahne mezi popelnice a vyhrne tu jeji sukynku az k brichu, odhrne kalhotky a za jejiho revu ji zacne prznit a funet do ucha. Na spinavy zemi si ji veme jako posledni slapku. Jako predstava dobre. :-)
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od KarelK1968 »

kanda11 píše:
brm píše:To se mi líbí :-) Kdo si chce povídat, jak bych zmlátil jeho manželku a pak bych jí před ním vymrdal a vystříkal píču? Je tu někdo, kdo to má rád hodně tvrdě a chce být v roli přihlížejícího blbečka, co se neumí zastat té své špinavé kurvy?
U nas by to tak asi bolo, nedokazal by som sa jej zastat a este by mi pri tom pero stalo.
To asi nebudes jediný.
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od KarelK1968 »

Yxunomei píše:Hmm, nekdo ji cestou zatahne mezi popelnice a vyhrne tu jeji sukynku az k brichu, odhrne kalhotky a za jejiho revu ji zacne prznit a funet do ucha. Na spinavy zemi si ji veme jako posledni slapku. Jako predstava dobre. :-)
Ani ta poslední šlapal nesuka na špinavý zemi
Uživatelský avatar
KarelK1968
Příspěvky: 671
Registrován: čtv 02. úno 2017 18:45:06
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Manželé s Kanda zkušenostmi toužící po prima přátelích s výhodami, kteří jsou i pro normální zábavu ne jen pro sex hrátk0y.
Bydliště: Borovany
Kontaktovat uživatele:

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od KarelK1968 »

Mne se líbí představa že ji seberou policaiti a nastrči ji do kabelky drogy a ona si může pak vybrat delat jim kurvu nebo jit za držení do kriminalu a chodili by si zamrdat kdykoli a bylo by jim jedno kde a s kym zrovna je.
RemusA4
Příspěvky: 1039
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

KarelK1968 píše:Mne se líbí představa že ji seberou policaiti a nastrči ji do kabelky drogy a ona si může pak vybrat delat jim kurvu nebo jit za držení do kriminalu a chodili by si zamrdat kdykoli a bylo by jim jedno kde a s kym zrovna je.
To je pekna predstava.ja si predstavuji unos a znasilneni nekde v lese se vsim vsudy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Aksil a 15 hostů