Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
vilius1986
Příspěvky: 1
Registrován: stř 01. dub 2015 15:14:00

Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od vilius1986 »

Odjakživa mám fantazie o tom, že mou manželku, předtím teda přítelkyni, někdo znásilňuje. Občas se jen dívám, občas aktivně spolupracuju na jejím ničení, mám hodně sadistické fantazie. Většinou je to starej nechutnej pervezní chlap, nebo i víc jich najednou, kterej se nezastaví před ničím - prasárny a perverznosti všeho druhu, brutální násilí až včetně snuff fantazií. Oběma je nám 29, ona je romantická naivní, nemá o ničem ani tušení.

Pokec s někým, kdo to má podobně nebo ho naopak vzrušuje někomu manželku takhle úplně zničit..?
zprávy, skype, yim..
giwi
Příspěvky: 233
Registrován: ned 04. led 2015 22:38:13
Role muže: je BULL

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od giwi »

pre mňa dosť na hrane fantazia a vlastne už aj za hranou..a pre manželku by to bolo za hranou určite..
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od subkanda »

To já mám teda úplně naopak, mně na tom vzrušuje ta dobrovolnost, že by to dělala ona sama, ze své vůle. Potom by mohl být tvrdší a ona sub, to jo, ale ten první impuls by musel přijít od ní.
Darkness
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. úno 2016 14:34:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Darkness »

Mě její znásilnění také fascinuje, v podstatě čím tvrdší tím lépe.
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od kandapraha »

Darkness rozepis se, taky se mi to libi. Kdo by ji znasilnil? Byl by jen jeden? Jak brutalne? Facky? Nebo i vice?
Darkness
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. úno 2016 14:34:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Darkness »

Třeba se muset zavřeny dívat jak nás oba unesou a ji pak celé hodiny brutálně znasilnuje banda chlapů. Vše hodně tvrdé, včetně mučení, atd... Jejich pocit že mohou vše že už nás nikdy nepustí.
Infocus
Příspěvky: 6
Registrován: stř 01. říj 2014 18:08:45
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Infocus »

Taky mě vzrušují stejné situace....manželku mrdají dva, nejprve se brání, ale pak začne hekat, sténat, užívat si to...svlíknou ji donaha, i když ji může někdo vidět...a pak jí vystříkají kundu, já to musím vylízat..pořád při tom slyším, jaká je kurva, jak
to potřebovala...
Uživatelský avatar
kandapraha
Příspěvky: 1160
Registrován: úte 22. črc 2014 15:16:51
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=18
Bydliště: Praha

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od kandapraha »

To zni dobre, nechteli byste to sepsat jako nejakou povidku, fantazii, o znasilneni sve zeny? A vubec se nestydet, proste to nechat zajit az do krajnosti? Je to jen povidka, fikce, vse je dovoleno, facky, krik, plac, tahani za vlasy, kleceni na kolenou, strikani do kundy, i kdyz nebere prasky. Vse pred zraky jejiho parohace, do ktereho by si kazdy z pritomnych kopnul a plivnul na nej. Idealni by bylo asi nejake vezeni, ne? Zvrhly kriminal, kde byste se dostali nepravem, ale z vasich zen by si dozorci a muklove udelali kurvu, protoze by nikdo tam venku nemel tuseni, kde vlastne jste. Ty bys byl zamceny v cele a tvou zenu by mrdali muklove na chodbe, Nevidel bys to, jen bys slysel jeji plac a krik, volani o pomoc. Kdybys moc lomcoval mrizemi, poslali by ti do cely nejakeho mistniho casanovu, ktery by ti vysvetlil, ze pro tebe bude lepsi, kdyz sve zene do oci reknes, ze je to kurva a ze jim ma poslusne podrzet :-) Jinak by ses taky nemusel tyden posadit.
Jejich pocit že mohou vše že už nás nikdy nepustí.
Tim myslis, ze by ji treba casem utyrali az k smrti, protoze by byla pro ne bezcenna? Proste by se k ni chovali jako ke zvireti, protoze by vedeli, ze se nenajde nikdo, kdo by jim v tom zabranil a kdo by to treba vysetroval? Proste by ji pak jen odvlekli a pritahli by zase novou obet? Takove fatality uz moc nemusim, ale treba se najde nekdo, komu by se to tak libilo.

Pokud bych mel mluvit za sebe a sve extremne perverzni napady, tak me by se libil nejaky lagr, kde by me zene skupinka agresoru kazdy den nekolikrat strikala do kundy, aby ji oplodnili. Vsechno predemnou. Musel bych se na to divat a nekdy ji treba i drzet za ruku. Musel bych celych 9 mesicu sledovat, jak v ni roste cizi dite, jak mi mou zenu vzali a pouzili. Uplne to vidim, jak lezi na zadech, nohy od sebe a stridaji se kolem ni dozorci. Kazdy si ulevi a pak ji odvedou na celu. Ja bych mel celou tu dobu na ptakovi klec a ruce za zady, abych si ho nemohl honit. Bylo by to proste jenom o ponizeni a tryzneni. Slibovali by mi, ze nas pusti, ze budu moct strikat, ze to skonci. Musel bych je prosit, aby ji strikali do kundy. Musel bych je prosit, aby ji dali facku, aby ji tahali za kozy, aby ji surove bili. Vsechno jen proto, ze bych byl nadrzeny, nevystrikany a oni by mi slibovali, ze kdyz to udelam, dovoli mi, abych si ho vyhonil. Ona by se divala na mne, jak ty nasilniky a agresory prosim o to, aby ji bili, aby ji sukali do zadku, aby ji natrhli kundu. Jen proto, ze by mne ovladal vlastni chtic. To by bylo docela slusny extremni znasilnovani, ne? Jejiho tela a moji psychiky ;)
kukik03
Příspěvky: 11
Registrován: pát 15. led 2016 0:16:37
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=359

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od kukik03 »

Mě třeba žádné brutální násilí nevzrušuje, možná spíš naopak. A mé představy jsou skutečně v jádru o tom sexuálním styku, že nechceme, ale musí se. Často je to o tom, jak vtrhnou vojáci nebo prostě nějaká skupina pořádných chlapů (každopádně mají zbraně) k rodině přítelkyně do jejich domu, když tam všichni jsme. Dají nás do jedné místnosti a úplně v klidu nám vysvětlí, že si přišli užít, pobrat cennosti a jídlo a že to může dopadnout oboustranně bez újmy, když budem spolupracovat. Jinak že nás ale postřílí. Dojde k tomu, že si v té místnosti kde jsme všichni pod kontrolou, z neskutečné lačnosti po ženách vezmou jak mou přítelkyni, tak její sestru i přítelkyni bratra. A tak rodiče (a já) sledují, jak mladší dcera přichází o panenství, starší je zneuctěna. Někdy se mi líbí představa, jak musí klečet vedle sebe na čtyřech a dělají jim to brečícím pěkně vedle sebe, někdy si je třeba vemou spontánně a tvrději - a oblečení strhávají.. Má to různé variace, někdy si rád představuji, že mě ze "solidarity" přikážou, abych po nich měl sex se sestrou přítelkyně apod. Někdy si představuju i to, že je mají v jiné místnosti a nevidíme to, ale to je velmi vyjímečně - hold jsem takový voyeur :-). Také mě vzrušuje představa, že mě někde vyslýchají a ona si to musí rozdat s někým vysoce postaveným, aby se mi nic nestalo. Je toho opravdu hodně, třeba jen to, že po znásilnění spolu udržujeme vztah dál a dojde k prvnímu sexu po něm. Co tady nezaznělo jsou nějaké "medical" představy. Už to není téma znásilnění, v principu to ale něco společného má. Velmi mě vzrušuje představa, že je v nemocnici a je nutné nějaké intimní vyšetření a ona nechce doktora-muže, stydí se. Já jsem však u ní, podpořím jí, řeknu že také žárlím a dělá mi to zle, ale že mám strach o její zdraví a tak to podstoupí. Pomůžu jí sundat kalhotky, zatímco se doktor připravuje a držím ji za ruku, když jí roztahuje stydké pysky, vyšetřuje jí otvory a na závěr zasune prsty do pochvy a provádí vyšetření pánve pohmatem.
Darkness
Příspěvky: 13
Registrován: pát 05. úno 2016 14:34:08
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Darkness »

Psal jsem na toto téma několik povídek ale opravdu extrémních a v angličtině kdyby někoho zajímaly.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bikerboy18, Jiale, thenotorious a 15 hostů