Fantazie o znásilnění manželky

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Piskus123
Příspěvky: 30
Registrován: pon 29. srp 2016 23:54:08
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Piskus123 »

kukik03 píše:Mě třeba žádné brutální násilí nevzrušuje, možná spíš naopak. A mé představy jsou skutečně v jádru o tom sexuálním styku, že nechceme, ale musí se. Často je to o tom, jak vtrhnou vojáci nebo prostě nějaká skupina pořádných chlapů (každopádně mají zbraně) k rodině přítelkyně do jejich domu, když tam všichni jsme. Dají nás do jedné místnosti a úplně v klidu nám vysvětlí, že si přišli užít, pobrat cennosti a jídlo a že to může dopadnout oboustranně bez újmy, když budem spolupracovat. Jinak že nás ale postřílí. Dojde k tomu, že si v té místnosti kde jsme všichni pod kontrolou, z neskutečné lačnosti po ženách vezmou jak mou přítelkyni, tak její sestru i přítelkyni bratra. A tak rodiče (a já) sledují, jak mladší dcera přichází o panenství, starší je zneuctěna. Někdy se mi líbí představa, jak musí klečet vedle sebe na čtyřech a dělají jim to brečícím pěkně vedle sebe, někdy si je třeba vemou spontánně a tvrději - a oblečení strhávají.. Má to různé variace, někdy si rád představuji, že mě ze "solidarity" přikážou, abych po nich měl sex se sestrou přítelkyně apod. Někdy si představuju i to, že je mají v jiné místnosti a nevidíme to, ale to je velmi vyjímečně - hold jsem takový voyeur :-). Také mě vzrušuje představa, že mě někde vyslýchají a ona si to musí rozdat s někým vysoce postaveným, aby se mi nic nestalo. Je toho opravdu hodně, třeba jen to, že po znásilnění spolu udržujeme vztah dál a dojde k prvnímu sexu po něm. Co tady nezaznělo jsou nějaké "medical" představy. Už to není téma znásilnění, v principu to ale něco společného má. Velmi mě vzrušuje představa, že je v nemocnici a je nutné nějaké intimní vyšetření a ona nechce doktora-muže, stydí se. Já jsem však u ní, podpořím jí, řeknu že také žárlím a dělá mi to zle, ale že mám strach o její zdraví a tak to podstoupí. Pomůžu jí sundat kalhotky, zatímco se doktor připravuje a držím ji za ruku, když jí roztahuje stydké pysky, vyšetřuje jí otvory a na závěr zasune prsty do pochvy a provádí vyšetření pánve pohmatem.
Ahoj jo To mě vzrušuje taky klidně téma z lékařského prostředí když musí poslouchat pana doktora
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

Piskus123 píše:
kukik03 píše:Mě třeba žádné brutální násilí nevzrušuje, možná spíš naopak. A mé představy jsou skutečně v jádru o tom sexuálním styku, že nechceme, ale musí se. Často je to o tom, jak vtrhnou vojáci nebo prostě nějaká skupina pořádných chlapů (každopádně mají zbraně) k rodině přítelkyně do jejich domu, když tam všichni jsme. Dají nás do jedné místnosti a úplně v klidu nám vysvětlí, že si přišli užít, pobrat cennosti a jídlo a že to může dopadnout oboustranně bez újmy, když budem spolupracovat. Jinak že nás ale postřílí. Dojde k tomu, že si v té místnosti kde jsme všichni pod kontrolou, z neskutečné lačnosti po ženách vezmou jak mou přítelkyni, tak její sestru i přítelkyni bratra. A tak rodiče (a já) sledují, jak mladší dcera přichází o panenství, starší je zneuctěna. Někdy se mi líbí představa, jak musí klečet vedle sebe na čtyřech a dělají jim to brečícím pěkně vedle sebe, někdy si je třeba vemou spontánně a tvrději - a oblečení strhávají.. Má to různé variace, někdy si rád představuji, že mě ze "solidarity" přikážou, abych po nich měl sex se sestrou přítelkyně apod. Někdy si představuju i to, že je mají v jiné místnosti a nevidíme to, ale to je velmi vyjímečně - hold jsem takový voyeur :-). Také mě vzrušuje představa, že mě někde vyslýchají a ona si to musí rozdat s někým vysoce postaveným, aby se mi nic nestalo. Je toho opravdu hodně, třeba jen to, že po znásilnění spolu udržujeme vztah dál a dojde k prvnímu sexu po něm. Co tady nezaznělo jsou nějaké "medical" představy. Už to není téma znásilnění, v principu to ale něco společného má. Velmi mě vzrušuje představa, že je v nemocnici a je nutné nějaké intimní vyšetření a ona nechce doktora-muže, stydí se. Já jsem však u ní, podpořím jí, řeknu že také žárlím a dělá mi to zle, ale že mám strach o její zdraví a tak to podstoupí. Pomůžu jí sundat kalhotky, zatímco se doktor připravuje a držím ji za ruku, když jí roztahuje stydké pysky, vyšetřuje jí otvory a na závěr zasune prsty do pochvy a provádí vyšetření pánve pohmatem.
Ahoj jo To mě vzrušuje taky klidně téma z lékařského prostředí když musí poslouchat pana doktora
Mas nejakou predstavu jak by se ti to libilo?
Piskus123
Příspěvky: 30
Registrován: pon 29. srp 2016 23:54:08
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Piskus123 »

Ano určitě mám dokonce jsem jí jednou na manželce vyzkoušel Dokonce jsme se u toho i vyfotili snad .
Záleží jestli by to mělo být u toho doktora nebo jestli by měly přijít cizí chlapi k nám domů
promisek01
Příspěvky: 5
Registrován: pát 03. črc 2015 0:36:01

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od promisek01 »

Laka me byt spoutany, mit v puse manzelciny kalhotky jako roubik a divat se jak prznena
Parohacik84
Příspěvky: 85
Registrován: úte 13. pro 2016 9:10:37
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Moja manželka mi niekedy domov niečo donesie.Sme spolu už 10rokov z toho 5 rokov manželia. Milujem ju, lebo je mojou bútľavou vŕbou a ja sa o ňu príkladne starám takze nepracuje.Za odmenu niekedy prespí inde a až sa vráti Vždycky mi niečo donesie na sebe
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1105

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Parohacik84 »

A už si to povedal svojej manželke? Zapracuj na fantázii a posuň to na iný level.
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

promisek01 píše:Laka me byt spoutany, mit v puse manzelciny kalhotky jako roubik a divat se jak prznena
Taky pekny
filda222
Příspěvky: 1
Registrován: ned 30. črc 2017 10:29:21
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od filda222 »

ahoj,me to taky rajcuje a manželku ještě vic,obcas mam pocit ze by omrdala celej svet,nejvic se ji libi představa jak ji parta chlapu vycaka kundu nebo ji na dovce na plazi vymrdaji černosi,atd
RemusA4
Příspěvky: 1017
Registrován: ned 11. zář 2016 22:41:22
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=732

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od RemusA4 »

filda222 píše:ahoj,me to taky rajcuje a manželku ještě vic,obcas mam pocit ze by omrdala celej svet,nejvic se ji libi představa jak ji parta chlapu vycaka kundu nebo ji na dovce na plazi vymrdaji černosi,atd
A uz jsi ji nekomu pujcil?nebo je to zatim jen fantazie?
Retistran
Příspěvky: 331
Registrován: pon 21. srp 2017 23:56:10
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1895

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od Retistran »

RemusA4 píše:Tak kdo ma tady jeste podobny predstavy.?
Čau, kdybys chtěl tak napiš, mám podobné představy. Klidně bych popsal.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: Fantazie o znásilnění manželky

Příspěvek od childe »

Klinik mám taky rád.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Lemurx, Lucifer66, Pozeram69 a 100 hostů