Lízání nemyté

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
fetishxpert
Příspěvky: 14
Registrován: stř 01. čer 2016 21:31:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od fetishxpert »

subkanda píše:
fetishxpert píše:Minulý týden jen tak mimochodem prohodila.
"Už bych si měla vzít čisté kalhotky, mám je 5 dní. Chceš si čichnout?"
Ta vůně šťávy je úžasná.....
Tak jsem je pak potajnu nafotil :lol:

Obrázek
Admine díky, tady už ta fotka tématicky sedí mnohem lépe :lol:

Těch 5 dnů je měla na sobě proto, že sis to přál, nebo je prodává, nebo jich má málo? V posledním případě by se mohla dát dohromady s manželkou domkandy, ta má snad několik set kalhotek, co jsem zahlédl v jeho vlákně :lol: Ta si je může měnit 5x denně :lol:

To bylo moje přání. Moc krásně totiž voní.....
fetishxpert
Příspěvky: 14
Registrován: stř 01. čer 2016 21:31:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Domácí FOTO-VIDEO (vystavování, kritika, stříkání)

Příspěvek od fetishxpert »

vlaji píše:Jsem tak super nadrzeny, ale tohle mi vzalo chuť na sex. To není nic pro mě
OK, to záleží na tom, jak si voníte....
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od subkanda »

Moje láska mi taky voní, ale bohatě mi stačí, když se večer osprchuje až potom a né před tím. Za celý den voní naprosto skvěle. Po 5 dnech bych se docela obával o zdravotní nezávadnost takových hrátek, vaginální infekce je svině :-)
fodel
Příspěvky: 575
Registrován: pát 29. srp 2014 23:04:42
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: mém rád sex a né málo
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1085
Bydliště: Kutnohorsko

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od fodel »

Dovedu si předtavit jak po pěti dnech kolem krouží masařky :D
fetishxpert
Příspěvky: 14
Registrován: stř 01. čer 2016 21:31:20
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od fetishxpert »

subkanda píše:Moje láska mi taky voní, ale bohatě mi stačí, když se večer osprchuje až potom a né před tím. Za celý den voní naprosto skvěle. Po 5 dnech bych se docela obával o zdravotní nezávadnost takových hrátek, vaginální infekce je svině :-)
Možná to nebylo popsáno přesně. Samozřejmě, že si ji koupe každý den, ale jen neměnila kalhotky.
Byla to součást hry :D
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od subkanda »

Ale to je chyba. Tělo má samočistící schopnosti. V přírodě si taky nemůžeš každý den dopřávat sprchu čistou vodou a mýdlem. Takže kunda se čistí sama. Tím, že na čistou natáhne použité kalhotky, kde se mezi tím na vzduchu a teple vesele množí bakterie je to mnohem horší, jako by se týden nemyla a chodila bez kalhotek. Tím si právě tu infekci může zavléct. Příště doporučuji raději nekoupat, ale měnit si prádlo.
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od rostaci »

honem honem kde je tady ten maxi vykulenej smajlik????smankote...pet dni ???? jako asi mam taky radsi v puse normalně vońavýho čůráka ,než čersvé mýdlo, prostě určitej feromon tam bejt musí, jinak to je jak namydlený lízátko ale pět dní?to jako fakt? bych se asi štítila a zvedl by se mi kufr :-) kor v těch vedrech:-)))))
Uživatelský avatar
rostaci
Příspěvky: 323
Registrován: ned 23. dub 2017 22:45:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: jsem rafinovaná potvora

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od rostaci »

subkanda píše:Ale to je chyba. Tělo má samočistící schopnosti. V přírodě si taky nemůžeš každý den dopřávat sprchu čistou vodou a mýdlem. Takže kunda se čistí sama. Tím, že na čistou natáhne použité kalhotky, kde se mezi tím na vzduchu a teple vesele množí bakterie je to mnohem horší, jako by se týden nemyla a chodila bez kalhotek. Tím si právě tu infekci může zavléct. Příště doporučuji raději nekoupat, ale měnit si prádlo.
tělo má samočistící schopnost? :lol: :lol: :lol: :lol: fakt? :roll: :roll: :roll:
myslím, že zlatí retrívři mají samočistíci srst , ne? člověk není hafan......jsme malé chemické továrničky, které mají bakterie, kvasinky atd......a ty potřebujou vodu a sem tam trochu mýdla :lol: :lol:
ale jestli si myslel třeba kůži, která se sama odlupuje a ani o tom nevíme....tak jo..tak má tělo, tedy spíše kůže samočistící schopnost, i když tam kde jsou na povrchu i sliznice tam se to neděje....nechci bejt nechutná ale takovej špatně utřenej zadek se sám nevyčistí.....za pár hodin je zarudlej a bakterie hurá putují tam kam nejblíž můžou a to je u malých holčiček víme kde :-))) to jen příklad ...ten kdo má malý dítě, který si sem tam samo utřelo dupku a blbě , chápe o čem mluvím :-)))
a jestli tady třeba někteří chlapi podnikaj chlapský víkendy třeba někde na čundru kde není dost vody a nebo prostě není jen příležitost, si dopřát hygienu, myslím , že tvaroh za ráfkem znáte snad všichni ne? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tak to hlavně všichni pořádně pucujme :-))))ale né tak ať se nám to leskne.....osobitou vůni to mít musí :D
Petr23lrt
Příspěvky: 16
Registrován: sob 21. dub 2018 9:25:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Hledáme může na sex se ženou Ostrava
Bydliště: Ostrava

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od Petr23lrt »

Lízání nemyté nebo po vystrikani jiným mužem je to nejkrásnější co může být
Někdo na sex z mou ženou.
Muratec
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. říj 2018 6:20:26
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: Lízání nemyté

Příspěvek od Muratec »

Lizaní nemyté, není to samé, jako, lítání nemyté...
Pokud si přeje olizat, když přijde z práce, nebo, v průběhu dne, či noci není problém. Voní a chutná.
Ale, třeba po pár dnech zanedbané hygieny, to nevím..
Asi bych to nedal.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kocourek_p a 11 hostů