OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
sweetart
Příspěvky: 19
Registrován: pát 08. pro 2017 14:15:19
Role muže: je CUCKOLD

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od sweetart »

JMP píše:Žena by s oplodněním od jiného měla souhlasit. Zkus to s ní ještě probrat. Časem se v ní probudí mateřské city a nejspíš to dovolí.
Potom vás bude čekat řada dnů divokého sexu ve třech.
Jo tak to by byla značka ideál.. Jen mě docela štve co když se to nakonec podaří mě:-) Tak byl bych samozřejmě rád, ale raději bych byl kdyby ji udělal dítě jiný, byl by to vrchol mých představ..
donadoni
Příspěvky: 5
Registrován: pát 12. srp 2016 15:53:59
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena hotwife,já kandaulista

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od donadoni »

Odpovídám na dotaz.Moje manželka není cikánka, i když má černé vlasy a snědší je.Poznal jsem ji na maturitním plesu její sestřenice, kde jsem
kamarádovi vypomáhal s čepováním.Někdy po půlnoci jsem šel do skladu pro víno a vedlejším příručním skladu jsem slyšel někoho souložit.Tak jsem
začal šmírovat a viděl jsem Ji, jak souloží se svým strýcem.Vášnivější soulož jsem do té doby neviděl.Ona byla neuvěřitelně aktivní při všech polohách
co vyzkoušeli.Při poloze, kdy byla pod strýcem měla zkřížené nohy za jeho zadkem a sama si přirážela.To už jsem nevydržel a udělal jsem se aniž
bych se ho dotkl, což se mně nikdy nestalo.A bylo rozhodnuto, že s tou dívkou chci spojit svůj další život.Sehnal jsem si na ni telefon a hned druhý
den jsme se sešli.Hned na první schůzce jsme se prakticky domluvili.Ona řekla, že je těhotná, což ještě nebylo vidět a já soulasil,že mně uvede jako
otce dítěte.V té době mně bylo 32 let byl jsem ženatý a pro pořádek nemohu mít děti.Jak jsem již psal, dělala společnici několika mužům a dvěma
ženám.Ti muži byli ženatí nebo vdovci a nejmladšímu bylo padesát.Ty ženy byly obě vdané.Prostě starší ji ždy přitahovali, což je hezká ůchylka, ne?
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kAv »

donadoni píše:Odpovídám na dotaz.Moje manželka není cikánka, i když má černé vlasy a snědší je.Poznal jsem ji na maturitním plesu její sestřenice, kde jsem
kamarádovi vypomáhal s čepováním.Někdy po půlnoci jsem šel do skladu pro víno a vedlejším příručním skladu jsem slyšel někoho souložit.Tak jsem
začal šmírovat a viděl jsem Ji, jak souloží se svým strýcem.Vášnivější soulož jsem do té doby neviděl.Ona byla neuvěřitelně aktivní při všech polohách
co vyzkoušeli.Při poloze, kdy byla pod strýcem měla zkřížené nohy za jeho zadkem a sama si přirážela.To už jsem nevydržel a udělal jsem se aniž
bych se ho dotkl, což se mně nikdy nestalo.A bylo rozhodnuto, že s tou dívkou chci spojit svůj další život.Sehnal jsem si na ni telefon a hned druhý
den jsme se sešli.Hned na první schůzce jsme se prakticky domluvili.Ona řekla, že je těhotná, což ještě nebylo vidět a já soulasil,že mně uvede jako
otce dítěte.V té době mně bylo 32 let byl jsem ženatý a pro pořádek nemohu mít děti.Jak jsem již psal, dělala společnici několika mužům a dvěma
ženám.Ti muži byli ženatí nebo vdovci a nejmladšímu bylo padesát.Ty ženy byly obě vdané.Prostě starší ji ždy přitahovali, což je hezká ůchylka, ne?
Tak to je mazec ;)
Má manželka mě taky zaujala, když jsem viděl, jak smyslně se při nacvičování ochotnického divadla plazila po kamarádovi. :twisted:
zalar
Příspěvky: 106
Registrován: stř 11. led 2017 8:51:34
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od zalar »

donadoni píše:Odpovídám na dotaz.Moje manželka není cikánka, i když má černé vlasy a snědší je.Poznal jsem ji na maturitním plesu její sestřenice, kde jsem
kamarádovi vypomáhal s čepováním.Někdy po půlnoci jsem šel do skladu pro víno a vedlejším příručním skladu jsem slyšel někoho souložit.Tak jsem
začal šmírovat a viděl jsem Ji, jak souloží se svým strýcem.Vášnivější soulož jsem do té doby neviděl.Ona byla neuvěřitelně aktivní při všech polohách
co vyzkoušeli.Při poloze, kdy byla pod strýcem měla zkřížené nohy za jeho zadkem a sama si přirážela.To už jsem nevydržel a udělal jsem se aniž
bych se ho dotkl, což se mně nikdy nestalo.A bylo rozhodnuto, že s tou dívkou chci spojit svůj další život.Sehnal jsem si na ni telefon a hned druhý
den jsme se sešli.Hned na první schůzce jsme se prakticky domluvili.Ona řekla, že je těhotná, což ještě nebylo vidět a já soulasil,že mně uvede jako
otce dítěte.V té době mně bylo 32 let byl jsem ženatý a pro pořádek nemohu mít děti.Jak jsem již psal, dělala společnici několika mužům a dvěma
ženám.Ti muži byli ženatí nebo vdovci a nejmladšímu bylo padesát.Ty ženy byly obě vdané.Prostě starší ji ždy přitahovali, což je hezká ůchylka, ne?
Wau, tak to je aktivní samička, nechceš nám ji ukázat?
poslusnymuz74
Příspěvky: 624
Registrován: úte 17. led 2017 21:56:20
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: sub pasiv cuckold a switch zena hledame
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=960

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od poslusnymuz74 »

S nekym,koho znam bych do toho sel,ale ne po par setkanich,ale po uplnem poznani,po duvere a cestnosti.Miluji svou zenu a verim ji.
donadoni
Příspěvky: 5
Registrován: pát 12. srp 2016 15:53:59
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena hotwife,já kandaulista

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od donadoni »

Zaujalo mě, jak nick sweetart usiluje o něco, co já sám jsem před lety prožil.Po domluvě, když měla manželka ovulaci přišel k nám večer strýc.To již
malá Adélka spala.Nejprve jsme si otevřeli láhev vína a pokecali.Potom strýc poručil:,,Tak mně připrav tu mou malou kurvičku.Začal jsem ji tedy lízat
kundičku.Po chvíli mě strýc odstrčil, položil si ji na koberec a začal do ni, za její velké aktivity bušit.Opět mu přirážela, jako divá.Byl celkem brzo hotov, ale udělali jsme se všichni tři.Další dva dny se to opakovalo.Akorát mně utkvělo v paměti, že druhý den se do ní udělal zezadu, když ji měl ohnutou přes náš gauč.Moc krásný pohled.Tyto dýchánky jsme opakovali celkem třikrát a po třech měsících manželka otěhotněla.Přeji sweetartovi, aby
se mu to také podařilo, i když on je v jiné situaci.Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
JMP
Příspěvky: 31
Registrován: ned 19. lis 2017 11:21:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: užíváme si života a vše co k němu patří

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od JMP »

snad to nebyl její pokrevní strýc. jinak to musely být hezké večery
sweetart
Příspěvky: 19
Registrován: pát 08. pro 2017 14:15:19
Role muže: je CUCKOLD

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od sweetart »

Škoda, že tu není více názoru ze zkušenostmi.. jak se podařilo jiným manželku přesvědčit..
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od compact »

JMP píše:snad to nebyl její pokrevní strýc. jinak to musely být hezké večery
...asi je nás tu víc zvědavců, zda se jednalo o pokrevního strýce... nebo šlo jen o strýčka "Příhodu" ?
petr10000
Příspěvky: 464
Registrován: ned 19. čer 2016 12:18:55
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno
Bydliště: břeclav

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od petr10000 »

No musim se přiznat že jsem milenku oplodnil.až po nějaké době jsem se dozvěděl že to byl její a jeho záměr.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 107 hostů