OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od subkanda »

Proto je to fejk? Co když ona tu HA bere špatně? Pak je rozhodně rozdíl, jestli do ní nacáká nějaký chudáček, co má tragický spermiogram, nebo chlap, který když do ženské ukápne, tak je těhotná. Takže to, jaký je to BULL má VELKÝ vliv. I když ta formulace "prolomit antikoncepci" je úsměvná, to jo. Takhle to prostě nefunguje.
timoteus
Příspěvky: 11
Registrován: pát 27. kvě 2016 17:00:49
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od timoteus »

subkanda píše:Proto je to fejk? Co když ona tu HA bere špatně? Pak je rozhodně rozdíl, jestli do ní nacáká nějaký chudáček, co má tragický spermiogram, nebo chlap, který když do ženské ukápne, tak je těhotná. Takže to, jaký je to BULL má VELKÝ vliv. I když ta formulace "prolomit antikoncepci" je úsměvná, to jo. Takhle to prostě nefunguje.
Formulace "prolomit antikoncepci" není jenom úsměvavá, ale zavádějící a pitomá.
S ohledem na celkové pojetí textu a stereotypní archetypy v oné historice mi to celé šustí papírem a nevěřím tomu ani za mák.
Jestli je ta holka opravdu těhotná, je na vině ona, že nezodpovědně užívá antikoncepci. A opravdu si nemyslím, že na kvalitu spermiogramu má vliv, jestli se dotyčný klasifikuje jako bull a dominant jako spíše zdravý životní styl, genetická predispozice, životní prostředí bydliště, nebo jak dotyčný často požívá alkohol, jak se stresuje atd. atd. Ne psychologické nutkání nechat svou partnerku souložit s jiným. Testosteron je jedním z mnoha faktorů plodnosti.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

Zbytecne ho zesmesnujes. Hodne lidi ma o takovych vecech zkreslene predstavy. Myslim ze kazdy pochopil co tim chtel rict. Znam hodne tezkych alkoholiku co maji nekolik deti. A znam hodne zdravych sportovcu, co nemaji ani jedno, protoze strili slepyma.
Pokud bych se mel ridit tvym vykladem, tak to, ze je nekdo bull uz jaksi poukazuje na ten testosteron v jeho tele, takze si myslim ze je i vetsi pravdepodobnost ze oplodni nez nejaky chudacek. Takze i tvuj vyklad neni zrovna presny
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od dr25 »

A jinak i pravidelné užívání antikoncepce není jistota. Stačí jen blbě napsané prášky a nebo jiné věci, které prášky neutralizuji a nebo minimalizuji jejich účinky :)
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od TDDomek »

dr25 píše:A jinak i pravidelné užívání antikoncepce není jistota. Stačí jen blbě napsané prášky a nebo jiné věci, které prášky neutralizuji a nebo minimalizuji jejich účinky :)
Pravidelné užívání nestačí! To je tedy objev světového formátu. Když člověk má nějaký problém, dostane nějaké léky, okamžitě zmínit antikoncepci a řešit kontraindikace. Konzultovat neustále s odborníky, když je potřeba a v případě pochybností vynechat sex nebo použít jednou kondom navíc. O bože, chce to používat mozek a být skeptický a opatrný. Dont waste my time! Nesvalujte to na antikoncepci, ale na to, že každý nemá ve vínku inteligenci a zodpovědnost.
dr25
Příspěvky: 243
Registrován: pát 10. bře 2017 11:47:40
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od dr25 »

Každá žena neví, že některé léky mohou působit na antikoncepci :-) bohužel každý si nečte příbalové letáčky a málo se informuje. Zažil jsem v mém okolí několik holek, které byly překvapeny, že během chřipky a podobně mohou být nechráněné.

Nemělo by se to stávat, ale stává se :-)
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od subkanda »

Znam chlapy, co treba nevi, ze gelova baterka v aute se nemuze nabijet klasickou autonabijeckou. ze se tim znici. A taky se jim nevysmivam. Trocha tolerance, nemuzou byt vsichni tak chytri, jako vy, panove, co vsechno vite a vsude jste byli.
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od TDDomek »

subkanda píše:Znam chlapy, co treba nevi, ze gelova baterka v aute se nemuze nabijet klasickou autonabijeckou. ze se tim znici. A taky se jim nevysmivam. Trocha tolerance, nemuzou byt vsichni tak chytri, jako vy, panove, co vsechno vite a vsude jste byli.
Nikdo se jim tu nevysmívá, je třeba konstatovat fakt a není to třeba dělat v rukavičkách. Výsměch je poměrně odlišná věc, aspoň co se týká mého původního příspěvku. Ta ironie v poslední větě je zbytečná a mohl sis ji odpustit, ačkoli od občas i poměrně otravného trolla a spamera (soudě podle historie chatu a příspěvků, které jsem stihl projít) se nedá nic jiného očekávat. No nic kluci. Mějte se tu pěkně. Jsem tu především kvůli poměrně jiné záležitosti.
Uživatelský avatar
subkanda
Příspěvky: 2654
Registrován: čtv 24. črc 2014 19:57:50
Pár slov o nás: ...
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=110

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od subkanda »

TDDomek píše:
subkanda píše:Znam chlapy, co treba nevi, ze gelova baterka v aute se nemuze nabijet klasickou autonabijeckou. ze se tim znici. A taky se jim nevysmivam. Trocha tolerance, nemuzou byt vsichni tak chytri, jako vy, panove, co vsechno vite a vsude jste byli.
Nikdo se jim tu nevysmívá, je třeba konstatovat fakt a není to třeba dělat v rukavičkách. Výsměch je poměrně odlišná věc, aspoň co se týká mého původního příspěvku. Ta ironie v poslední větě je zbytečná a mohl sis ji odpustit, ačkoli od občas i poměrně otravného trolla a spamera (soudě podle historie chatu a příspěvků, které jsem stihl projít) se nedá nic jiného očekávat. No nic kluci. Mějte se tu pěkně. Jsem tu především kvůli poměrně jiné záležitosti.
Aby ti nepraskla žilka :lol:
Mimochodem, je legrační, jak se potrefená husa vždycky ozve.
TDDomek
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 25. kvě 2017 22:35:10
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od TDDomek »

To je právě to, mě je to úplně jedno, jen ti prostě odpovídám a upřímně píšu co si myslím. Tep se mi nezvedá ani o 1. Navíc jsem napsal souvislou odpověď, takže legrační je, že to rčení o husách platí spíše na výše uvedený výkřik do tmy.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 88 hostů