OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Domkanda
Příspěvky: 1552
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

dark píše:
malep píše:Já jsem si bral ženu která byla v jiném stavu a já věděl že to není se mnou. Už je to víc jak 25 let a byli jsme spolu 18 let.
Takze do plnoletosti potomka? Na cem to krachlo?
Už nebylo třeba platit alimenty? :roll:
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
malep
Příspěvky: 81
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od malep »

Domkanda píše:
dark píše:
malep píše:Já jsem si bral ženu která byla v jiném stavu a já věděl že to není se mnou. Už je to víc jak 25 let a byli jsme spolu 18 let.
Takze do plnoletosti potomka? Na cem to krachlo?
Už nebylo třeba platit alimenty? :roll:
Holka dělala vysokou tak ještě platím. Bývalá žena měla vždy nějakého milence, většinou svého nadřízeného v práci. Pak měla jednoho rozvedeného a on na ni naléhal ať si ji vezme.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od brm »

malep píše:
Domkanda píše:
dark píše: Takze do plnoletosti potomka? Na cem to krachlo?
Už nebylo třeba platit alimenty? :roll:
Holka dělala vysokou tak ještě platím. Bývalá žena měla vždy nějakého milence, většinou svého nadřízeného v práci. Pak měla jednoho rozvedeného a on na ni naléhal ať si ji vezme.
Nechces o tom napsat vice? To vypada na hezky pribeh submisivniho sluhy s malym kasparkem a dominantni hotwife. Navic s kukackou. Napis jak to bylo. S kym sukala, co jsi mohl a nemohl atd. A nejvice ponizujici a nejvice vzrusujici zazitek pro tebe.
malep
Příspěvky: 81
Registrován: stř 28. říj 2015 21:38:03
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od malep »

brm píše:
malep píše:
Domkanda píše: Už nebylo třeba platit alimenty? :roll:
Holka dělala vysokou tak ještě platím. Bývalá žena měla vždy nějakého milence, většinou svého nadřízeného v práci. Pak měla jednoho rozvedeného a on na ni naléhal ať si ji vezme.
Nechces o tom napsat vice? To vypada na hezky pribeh submisivniho sluhy s malym kasparkem a dominantni hotwife. Navic s kukackou. Napis jak to bylo. S kym sukala, co jsi mohl a nemohl atd. A nejvice ponizujici a nejvice vzrusujici zazitek pro tebe.

Mě vždy vzrušovali holky co byly hodně povolné, takové ty slušné mě nikdy moc nevzrušovali. Jednou v létě jsem byl s holkou na vesnické zábavě, něco se popilo a o půlnoci jsme se šli vykoupat k rybníku. Šlo nás sedm. Já se svou tehdejší přítelkyní a několik kamarádů a šla s námi ještě jedna holka kterou jsem tenkrát moc neznal. Když jsme se vykoupali , já začal svou přítelkyni šukat, ostatní se začali věnovat té druhé holce a taky jí jeden po druhém šukali. Já byl se svou přítelkyní brzy hotov a pak jsem se ještě dívali jak mí čtyři kamarádi šukají tu holku. Moc mě to vzrušovalo a moc se mi líbila, ona pak byla v jiném stavu a já si jí vzal.
Ferat
Příspěvky: 28
Registrován: ned 30. lis 2014 18:21:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám mladší ženu na ultimátní cuckold vztah . Řízení našeho sexuálníh života , oplodnění partnerky atd .
Bydliště: Ostrava, Praha

Příspěvek od Ferat »

Najdu někoho se zájmem o vasektomii ?
Uživatelský avatar
sensualite
Příspěvky: 360
Registrován: pát 15. led 2016 9:00:03
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Sme par a mame občasneho milenca.
Bydliště: Trnava

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od sensualite »

zvědavec píše:Nektere zeny spolehaji na to ze za cele manzelstvi neprisly do jineho stavu, s milencem soulozi naostro a kdyz otehotni, milence zavrhnou a vrati se k manzelovi, ted uz jejich vztahu nic nechybi.
Domnievas sa ze to nie je vporiadku. Z hladiska manzelov je to to najlepsie riesenie. Milenec je a bude vzdy len 3.osoba do vztahu. S tym sa musi predsa zmierit a s tym pocitat. Ak to vnima inak, je to len sebaklam.
Ferat
Příspěvky: 28
Registrován: ned 30. lis 2014 18:21:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: Hledám mladší ženu na ultimátní cuckold vztah . Řízení našeho sexuálníh života , oplodnění partnerky atd .
Bydliště: Ostrava, Praha

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Ferat »

Milenec může maximálně plodit , pokud je mu to dovoleno . Vychovává jen manželský pár . To je stejné jako na klinice IVF . Jen je to živočišnější a spolehlivější .
mirek016
Příspěvky: 208
Registrován: pát 31. srp 2018 7:29:11
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od mirek016 »

Ferat píše:Milenec může maximálně plodit , pokud je mu to dovoleno . Vychovává jen manželský pár . To je stejné jako na klinice IVF . Jen je to živočišnější a spolehlivější .
Ostatně stejně hovoří i zákon. Otec je vždy manžel. Jediný kdo to může zpochybnit je manžel a rozhodnout musí soud. Takže dle zákona je vše jasné a pokud se oba dva dohodli, že budou mít takto počaté dítě, je to na nich. Milenec do toho nemá co kecat.
cuckoldik
Příspěvky: 3
Registrován: ned 24. zář 2017 21:45:01
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsem submisivní cuckold, mám rád pásy cudnosti a dominantní hotwife
Bydliště: Brno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od cuckoldik »

walinora píše:A kdyby to bylo cílené?
No předpokládá, se že to právě bude cílené. Bud tak, že se omezí sex s partnerem a do ženy stříkají jen milenci, nebo sterilizace partnera. Samozřejmě si musí být partner natolik jistý vztahem a seriozní aby akceptoval takové otcovství bez případného budoucího napadání. To by šlo ošetřit smluvně, ale jinak je nejlepší manželství, protože podle našeho právního řádu je manžel vždy otcem dítěte a jediný kdo může to napadnout žalobou o určení otcovství je právě manžel.
childe
Příspěvky: 236
Registrován: úte 20. pro 2016 13:52:18

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od childe »

Pokud se ohanis právním řádem tak by jsi taky měl vědět že to smluvně ošetřit nejde, jelikož té smlouvě budou vždy nadřazeny zájmy dítěte. Tudíž smlouvu si klidně napište, ale u soudu neobstojí.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Korbic22 a 24 hostů