OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Kandaulista531
Příspěvky: 591
Registrován: pát 09. úno 2018 12:50:47
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Som kanda

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Kandaulista531 »

zvědavec píše:Nektere zeny spolehaji na to ze za cele manzelstvi neprisly do jineho stavu, s milencem soulozi naostro a kdyz otehotni, milence zavrhnou a vrati se k manzelovi, ted uz jejich vztahu nic nechybi.
A to ma vzrušuje...
kohout50
Příspěvky: 2600
Registrován: úte 06. zář 2016 9:44:12
Role ženy: nelze jednoduše zařadit
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsme pár,on kanda,ona nechce ani slyšet
Bydliště: Náchod

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kohout50 »

sweetart píše:Nejlepší na tom bylo ze nemohla nic dělat a zabránit tomu, dělal ji to ze zadu v leže a ruky měla v držení.. proste úžasné.
Byl jen jeden,nebo jich bylo více?Ruce jsi jí držel Ty,nebo někdo jiný?
Petr23lrt
Příspěvky: 16
Registrován: sob 21. dub 2018 9:25:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Hledáme může na sex se ženou Ostrava
Bydliště: Ostrava

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Petr23lrt »

Má žena je těhotná z někým z amatérů a další dítě chci taky ať má z cizím kterého sám vyberu. Je to krásný pocit že při sexu z cizím mužem vznikne nový život.

Na fotce zachycené početí neznámým mužem.

Obrázek
Někdo na sex z mou ženou.
Uživatelský avatar
walinora
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 19. dub 2018 7:58:57
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Hledám cuckold partnera 50+ věku, manžela, ...ideálně neplodného.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od walinora »

A kdyby to bylo cílené?
atomovka
Příspěvky: 35
Registrován: ned 04. říj 2015 13:25:32
Role ženy: ženu nemám
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: hledám kanda pár
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1064

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od atomovka »

Chtěl bych někomu ženu oplodnit - nejlépe před ním.
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od martin »

Manželka potřebovala vysadit antikoncepci a nemá ráda kondom. Během plodných dnů si dávají s milencem pozor, ale to je docela riziko. Kromě toho asi měsíc po vysazení hormonů se jí dost zvedl sexuální apetit. Říká, že to potřebuje skoro denně, což se né vždy daří. S naším rodinným přítelem šuká tak obden a máme všichni docela obavu z otěhotnění. Je to pro nás všechny tři hodně vzrušující, ale potrat by byl dost nepříjemný. Tak snad příjde po část cyklu na řadu kondom.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Macicka4444 »

martin píše:Manželka potřebovala vysadit antikoncepci a nemá ráda kondom. Během plodných dnů si dávají s milencem pozor, ale to je docela riziko. Kromě toho asi měsíc po vysazení hormonů se jí dost zvedl sexuální apetit. Říká, že to potřebuje skoro denně, což se né vždy daří. S naším rodinným přítelem šuká tak obden a máme všichni docela obavu z otěhotnění. Je to pro nás všechny tři hodně vzrušující, ale potrat by byl dost nepříjemný. Tak snad příjde po část cyklu na řadu kondom.
Kondom je fuj. Ja napríklad hodne cítim, keď mám ovuláciu. Mohla by to aj tá tvoja cítiť. Milujem v sebe semeno a to ako manželove, tak aj milencove (hoci manžel chce ísť vždy až druhý). Robíme to naostro v období pred krámami už roky a hoci neberiem antikoncepciu zatial, a klop, klop, na drevo, zatial sa nič zlé nestalo.
Ak sa bude tá tvoja dosť pozorovať, myslim, ze to dokážete ustáť tak, že si obaja sem tam užijete aj cudzie semno v nej a ani antikoncepciu nebude musiet brat.
No a ked ma OV, no tak potom sú na rade ostatné dierky:)
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kAv »

Macicko, s tebou musí být radost proplouvat životem - ty budeš pěkná mrška ;-)
Macicka4444 píše: Kondom je fuj. Ja napríklad hodne cítim, keď mám ovuláciu. Mohla by to aj tá tvoja cítiť. Milujem v sebe semeno a to ako manželove, tak aj milencove (hoci manžel chce ísť vždy až druhý). Robíme to naostro v období pred krámami už roky a hoci neberiem antikoncepciu zatial, a klop, klop, na drevo, zatial sa nič zlé nestalo.
Ak sa bude tá tvoja dosť pozorovať, myslim, ze to dokážete ustáť tak, že si obaja sem tam užijete aj cudzie semno v nej a ani antikoncepciu nebude musiet brat.
No a ked ma OV, no tak potom sú na rade ostatné dierky:)
martin
Příspěvky: 213
Registrován: pát 03. říj 2014 16:13:03
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: Jsme manželský pár a již mnoho let praktikujeme vztah cuckold-HW. Rodinného přítele máme, nikoho nehledáme.
Můj BLOG: viewtopic.php?t=1699

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od martin »

Macicka4444 píše: Kondom je fuj. Ja napríklad hodne cítim, keď mám ovuláciu.....
Naštěstí i manželka pozná, kdy má ovulaci. To si dávají pozor a používají ty jiné dírky. Snad to vyjde i nadále bez nehody. Čekaná ale přesto překvapující je její chuť na sex, co vysadila antikoncepci. Dříve jsem se těšil, až bude mít občas i se mnou orgasmus. Teď přijde od milence, řekne, že se 2-3x udělala, ale že to chce ještě ode mne jazykem. Celé se to dostalo na vyšší level.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Macicka4444 »

martin píše:
Macicka4444 píše: Kondom je fuj. Ja napríklad hodne cítim, keď mám ovuláciu.....
Naštěstí i manželka pozná, kdy má ovulaci. To si dávají pozor a používají ty jiné dírky. Snad to vyjde i nadále bez nehody. Čekaná ale přesto překvapující je její chuť na sex, co vysadila antikoncepci. Dříve jsem se těšil, až bude mít občas i se mnou orgasmus. Teď přijde od milence, řekne, že se 2-3x udělala, ale že to chce ještě ode mne jazykem. Celé se to dostalo na vyšší level.
Gratulujem.
Je to tak, skvely milenec smad po sexe neuhasi ale podnecuje. A okrem toho, zena, ktora zahne s vedomim manzela musi chapat, ze aj doma ma povinnosti. Manzelka, ktora sa nepostara o to, aby mala manzela s vyprazdnenymi vajickami, tak taka si zasluzi vsetky parohy na svete.

myslim, ze keby sa ludia odosobnili od tych majetnickych manierov, ja vlastnim teba, ty vlastnis mna - vsetci by si daleko viac uzili :)
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: fcelimedvidek, Google [Bot] a 96 hostů