OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
sweetart
Příspěvky: 19
Registrován: pát 08. pro 2017 14:15:19
Role muže: je CUCKOLD

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od sweetart »

A níčí mě když vím, že tam ta možnost je a nemohu s tím nic udělat..
moje1
Příspěvky: 38
Registrován: ned 12. úno 2017 4:50:47
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=1292
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od moje1 »

Moje žena si nechala po druhém porodu zavést tělísko a od té doby jí dost rajcuje a vlastně i vyžaduje, abych jí vystříkal dovnitř. Přiznala se, že si představuje, jak jí plní cizí chlap. Vzrušuje jí na tom cákání dovnitř to, jak v něm škube, když cáká a jak cítí proudit semeno. Jak jí pak vytéká ven, tak si ho roztírá po klitorisu a honí si jí a má další orgasmus. Po mě chce, abych jí ještě lízal, to já ale už nedávám. Představu má ona takovou, že nejdřív jí vycáká cizí chlap a pak já a ona si jí pak s tou mrdkou od nás obou vyhoní.
Veveruska1970
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. led 2018 5:06:38
Role ženy: ženu nemám
Role muže: muže nemám
Pár slov o nás: Sem devka

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Veveruska1970 »

To bi se mi taki libilo
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od seedLover »

Jak je to vlastně s oplodněním milencem z právního hlediska?

Dá se to tak udělat, že milenec manželku oplodní, ale cuckold se bude starat? Není to napadnutelné, kdyby si to cuckold rozmyslel? Dneska je to vzrušující, ale až se to malé narodí a uvědomí si, že vůbec není jeho krev? Nemůže dojít k soudu a zažádat o popření otcovství? Není to riziko pro bulla, který chtěl jenom napustit hotwife ovulující kundu a dál se nestarat?
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od j-dou »

Pokud cuckold popře otcovství a testy určí Bulla otcem, tak prostě platí alimenty nebo si paničku vezme.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od seedLover »

j-dou píše:Pokud cuckold popře otcovství a testy určí Bulla otcem, tak prostě platí alimenty nebo si paničku vezme.
Dá se to nějak smluvně ošetřit? Tak by totiž cuckold mohl vydírat bulla a to je směšné. Mělo by to být pojištěno, aby se cuckold musel postarat o cizí dítě, když už se tak jednou rozhodl a podpořil svou přítelkyni, aby se nechala oplodnit od cizího.
Uživatelský avatar
brm
Příspěvky: 460
Registrován: pon 14. črc 2014 1:06:17
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Rád ponižuji ubožáky a przním jejich nadržené a nespokojené kurvy.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=414

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od brm »

Nejlepší je když se to hodí na cuckolda tajně.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od j-dou »

Příspěvekod seedLover » sob 20. led 2018 14:41:28
Dá se to nějak smluvně ošetřit? Tak by totiž cuckold mohl vydírat bulla a to je směšné. Mělo by to být pojištěno, aby se cuckold musel postarat o cizí dítě, když už se tak jednou rozhodl a podpořil svou přítelkyni, aby se nechala oplodnit od cizího.

Případná smlouva by byla zřejmě snadno právně napadnutelná. Oplodnit jinému ženu je prostě vždycky velký risk. Jsou případy, kdy někdo " vypomohl" páru, který nemohl počít děcko. Po nějaké době to manžel nerozdýchal a potom si rodina " domluveného dárce " prošla peklem. Tady bude vždy platit " za dobrotu na žebrotu ". ;) :!:
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od zvědavec »

A co si najit bulla z ciziho statu, nez si to parohac rozmysli, bull je pryc.
To se jedne zname stalo, akorat nemela parohace a jako tehotna chodila s dalsima trema klukama.
j-dou
Příspěvky: 256
Registrován: stř 12. črc 2017 21:48:57
Pár slov o nás: Erotické sny a fantasie žen a párů, měním ve skutečnost.
Bydliště: Plzeň

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od j-dou »

Když si to cuckold rozmyslí a podle testů dokáže, že není otcem, tak na to platit nemusí a paničku z prckem pošle do světa.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: kartagos, Ledus, Majestic-12 [Bot], Miky123456789, tomidl a 102 hostů