OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
Uživatelský avatar
kanda77
Příspěvky: 495
Registrován: sob 21. lis 2015 15:44:46
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: jsme manzelsky par ona domina on sub co ji rad posloucha

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kanda77 »

martin píše:Myslel jsem si, že se mě tohle téma týká jen teoreticky. Ale realita může být jiná.
Manželka musela vysadit antikoncepci a kondom nesnáší. Další dítě vzhledem k věku fakt nepřipadá v úvahu. S milencem souloží skoro denně a zbožňuje, když do ní stříká. Říká, že to zvládne, že jí mám věřit.
Je to pro nás všechny tři strašně vzrušující, když si uvědomíme, že ji může oplodnit. Nebo že ji možná právě oplodnil. Ale ve skutečnosti to nikdo z nás nechce. Potrat by byl dost nepříjemný.
Máte někdo zkušenost s nechtěným oplodněním?
Ale to vzruseni vam zavidim
gargamel
Příspěvky: 21
Registrován: ned 03. led 2016 5:41:27
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od gargamel »

mne by oplodnnie milencom neprekazalo ale chcel by som byt pri tom, drzat ju za ruku, hladkat brusku po akte
efir
Příspěvky: 20
Registrován: sob 23. črc 2016 12:19:44
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: mám rád, když manželku šuká chlap přede mnou

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od efir »

Vzrušení oplodnění manželky je hodně napínavé...Když jí milenec vyplňuje pipinku svým semenem, hrozně mě to rajcuje.Manželka nemá antikoncepci a nic nebere a nemá.Každé souložení jí může udělat dítě. Máme rádi vzrušení a tak nám to vyhovuje!!!
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

martin píše: Manželka musela vysadit antikoncepci a kondom nesnáší. Další dítě vzhledem k věku fakt nepřipadá v úvahu. S milencem souloží skoro denně a zbožňuje, když do ní stříká. Říká, že to zvládne, že jí mám věřit.
Nějak nechápu - co má zvládnout?
Nějaká nová antikoncepce?
Pevná vůle? Poroučí "Chcípněte, spermie, chcípněte!"??
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
tofa
Příspěvky: 16
Registrován: pon 21. lis 2016 0:41:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od tofa »

Také me to hodně vzrušuje. Manželka má o dost mladšího milence, dělají to bez gumy.
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

tofa píše:Také me to hodně vzrušuje. Manželka má o dost mladšího milence, dělají to bez gumy.
Stříká mimo nebo počítají plodné dny?
tofa
Příspěvky: 16
Registrován: pon 21. lis 2016 0:41:59
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od tofa »

Počítají plodne dny.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Macicka4444 »

Ukazuje sa, ze tak styri pat dni pred kramami ako aj po nich je to uplne bezpecne. Robime to tak v nasej malej trojke uz styri roky a ziadne babatko sa neukazalo.
Ziadnu antikoncepciu nemam. A manzel to skratka zboznuje, ist od mna, ked som plna milencovho semena. nemyslim si, ze sme vzruseny z toho rizika. Skor z faktu aka som stetka a aku kurvu si to vlasten ten moj muz vzal :)
Ale funguje to a sme preto na seba celi zhavi.
Macicka4444
Příspěvky: 143
Registrován: ned 02. dub 2017 14:56:16
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Macicka4444 »

mám chuť aj pred krámami. Po krámoch mi to fakt dlho trvá, kým sa urobim, ale aj tak sex neodmietam - ked má na to niekto trpezlivost :)
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

rostak píše:Já úplně zbožňuju jak je v době ovulace ovládaná hormony. Je to vidět, chová se úplně pudově. Z cudné dámy se stává rozdováděná nadržená mrcha, kterou tvrdý čurák okamžitě dostává do varu. To je úžasné a je to vidět i v jejich očích jak tam má hned jiskry. Proto jsme asi včerejší akci uskutečnili právě v den ovulace a přišla mi s totálně promáčenýma kalhotkama. Jasně, je to nejrizikovější období, navíc nebere prášky, takže jedině s gumou, ale i mě nejvíce bere, když si představím, že by ji kapka šukal právě při ovulaci. Má to na mě velký vliv, prožívám to pak mnohem intenzivněji když vím že ji má tak krásně nadrženou a chtivou a taky plodnou, i když oplodnění rozhodně neplánujeme, tak to je asi pud, který tomu dodává další rozměr vzrušení z toho, že je s jiným
Nevsugeroval sis to jenom? Mozna u tebe manzelka v dobe ovulace vzbuzuje vetsi pozornost a tak se i ty chovas jinak. A logicky to pusobi take na ni. Neni to tak, ze ma chut stale, ale ty si myslis, ze ma nejvetsi chut pri ovulaci a proto tomu prizpusobis sve chovani?
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: juras, Manžel s velkým M, pepes33, Pozeram69, revolver a 98 hostů