OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
pepe
Příspěvky: 766
Registrován: sob 26. črc 2014 15:29:59

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od pepe »

j-dou píše:Když si to cuckold rozmyslí a podle testů dokáže, že není otcem, tak na to platit nemusí a paničku z prckem pošle do světa.
Souhlasím. S tvrdým se to dobře plánuje. Ale realita pak umí zamíchat kartami. Já bych z toho měl strach. Jak v roli bulla tak hotwife bych se bál že cuck časem vycouvá. Riziko je to veliké.
1MLSOUN1
Příspěvky: 10
Registrován: pát 24. čer 2016 9:32:29
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem dominantní, hovorný, pohodový muž co miluje roli bulla s páry. Mám letité zkušenosti s tímto druhem vztahu. Hledám pár na dlouhodobý kontakt se vším co kandaulismus ve vztahu nabízí.

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od 1MLSOUN1 »

Riziko je opravdu velké. Ale to by člověk nesměl dělat nic. Tento druh vztahu je vždy na hraně. Osobně jsem se jako bull setkal s párem co mě k oplodnění jen využil a pak i odkopl po oplodnění. Moc příjemné to nebylo. Na druhou stranu pokud je vztah opravdu pevný a všichni tři jsou pro ženu bych se nebál oplodnit. Nyní žádný pár nemám. Ale rád takový který chce posouvat hranice klidně až k oplodnění poznám. Ve vztahu jde hlavně o důvěru a o domluvu.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od zvědavec »

Pokud je muz skutecny parohac a podporuje svoji HW, tak tento zpusob zivota je pro nezmenitelny a nikdy neodkopne svoji HW jen proto ze nejdriv chtel zplodit kukacku a pak si to rozmyslel.
Testy otcovstvi si udela jen parohac na zkousku ktery nevi co chce.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od seedLover »

Jestli si to chtějí nějak pojistit, aby paroháč nemohl cuknout, tak bych ho nechal podepsat směnku na dva miliony :-) To by si pak rozmyslel, jestli bude poslušně platit na cizí dítě, nebo splácet směnku. Mohl by to být způsob, jak si cuckolda zavázat.
zvědavec
Příspěvky: 1065
Registrován: pon 28. črc 2014 20:02:01

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od zvědavec »

Kdo zaruci ze bull smenku nezneuzije, neprida ji nekomu jinemu?
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od seedLover »

zvědavec píše:Kdo zaruci ze bull smenku nezneuzije, neprida ji nekomu jinemu?
Pak cucky popře otcovství. Pokud je na to popření nějaká stanovená doba, bylo by možné omezit i směnku na tu dobu.
Stanovil bych tu sumu směnky na výši případných alimentů.
sweetart
Příspěvky: 19
Registrován: pát 08. pro 2017 14:15:19
Role muže: je CUCKOLD

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od sweetart »

Jak se do toho začne tahat administrativa tak je to začátek konce.. Já mám třeba potřebu aby moji ženu někdo oplodnil ale ona ne, přitom spolu se nám to zatím nedaří.. ideální by bylo kdybych o tom věděl jenom já a že ani milenec by pak nemusili spekulovat.:-)
Uživatelský avatar
JMP
Příspěvky: 31
Registrován: ned 19. lis 2017 11:21:56
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: užíváme si života a vše co k němu patří

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od JMP »

Žena by s oplodněním od jiného měla souhlasit. Zkus to s ní ještě probrat. Časem se v ní probudí mateřské city a nejspíš to dovolí.
Potom vás bude čekat řada dnů divokého sexu ve třech.
donadoni
Příspěvky: 5
Registrován: pát 12. srp 2016 15:53:59
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: žena hotwife,já kandaulista

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od donadoni »

Moje manželka je placená společnice, když jem se s ní seznámil bylo jí 18 let a byla ve třetím měsíci těhotenství se svým strýcem.Jsem oficiálně
nahlášen, jako otec dítěte.Když byly Adélce 3 roky přišla manželka s tím že, by chtěla malé udělat bratříčka a opět se svým stýcem.Já jsem souhlasil a
vymínil jsem si, že budu u aktu přítomen.Narodila se však další dcera, která je opět oficiálně moje.Je to už pár nějakých pátků, co se vše událo,ale
zatím nikdy nenastal žádný problém.
dark
Příspěvky: 646
Registrován: ned 13. črc 2014 17:51:38

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od dark »

donadoni píše:Moje manželka je placená společnice, když jem se s ní seznámil bylo jí 18 let a byla ve třetím měsíci těhotenství se svým strýcem.Jsem oficiálně
nahlášen, jako otec dítěte.Když byly Adélce 3 roky přišla manželka s tím že, by chtěla malé udělat bratříčka a opět se svým stýcem.Já jsem souhlasil a
vymínil jsem si, že budu u aktu přítomen.Narodila se však další dcera, která je opět oficiálně moje.Je to už pár nějakých pátků, co se vše událo,ale
zatím nikdy nenastal žádný problém.
Promiň ten zvědavý dotaz, ale je cikánka? Vím, že tam to takhle často funguje.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Jan74, Majestic-12 [Bot] a 111 hostů