OPLODNENI manzelky milencem

Tvrdé ponižování, ultimate CUCKOLD, lízání semene a nechutnosti
Odpovědět
MilujiJiITak
Příspěvky: 74
Registrován: pát 08. čer 2018 7:55:02
Role ženy: RÁDA SE UKAZUJE
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od MilujiJiITak »

Souhlas. Jedna moje dlouhodoba obcasna milenka ma neschopneho chlapa. Celkem vazne mi rikala, ze az bude chtit dite, schazela by se se mnou, aby mela lepsi geny. Jsem s jejim partenerem stejny typ, barva vlasu, oci. Bylo by i vzrusujici to udelat, ale nemohl bych se pak k tomu diteti neznat. Navic by to bylo bez vedomi me manzelky. Odmitl jsem to kategoricky. Jestli v te dobe spolu jeste budeme spat, doufam ze nepropicha kondomy :D ten jeji je fakt psychicky slaby jedinec.
Domkanda
Příspěvky: 1565
Registrován: ned 09. říj 2016 18:28:25
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je KANDAULISTA
Pár slov o nás: Jsem dominantní kandaulista. Tady nehledáme.
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=733

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Domkanda »

ertccc píše:Nevzrusuje vas, ze manzelka otehotni s bullem, naroste ji brisko a pak si to pujde vzit?

To by bylo hodne vzrusivy
Vole, když "roste bříško", tak se už na žádný potrat jít nedá :!:


Aevictus: Přesně tak
Máme toho dost za sebou. Zajímají mě reálné zkušenosti. Povídky skoro nečtu.
seedLover
Příspěvky: 1048
Registrován: čtv 11. kvě 2017 15:28:49
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od seedLover »

Domkanda píše:
ertccc píše:Nevzrusuje vas, ze manzelka otehotni s bullem, naroste ji brisko a pak si to pujde vzit?

To by bylo hodne vzrusivy
Vole, když "roste bříško", tak se už na žádný potrat jít nedá :!:


Aevictus: Přesně tak
OMG píše nevzrušuje vás? Asi je to jen fantasie.

Mě se líbí jiná fantasie. Roky se snažíme o miminko. Ale nejde to. Až najednou je přítelkyně těhotná, ale BULL rozhodne, že si to má nechat vzít, protože chce, aby byla jenom jeho. Jde na potrat a já musím jít s ní a ještě to zaplatit. Potom mi ji oplodní bull.
Kdybychom šli do krajnosti - je to jenom fikce, tak by o to dítě "musela" přijít a sám bych to třeba musel "nějak" zařídit. Aby prostě byla připravená na oplodnění bullem.
ertccc
Příspěvky: 252
Registrován: čtv 03. kvě 2018 4:55:18
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od ertccc »

Vzrusiva fantazie je pro mne to ze se mi povede oplodnit manzelku, ta za mnou spolecne s bullem prijde a manzelka zacne rikat ze nechce aby mela se mnou dite ze chce jen s bullem a budu muset manzelku zavest na gyndu a bull ji pak naprca a manzelka mi potom povi ze ma v sobe konecne poradny decko od poradnyho chlapa
Uživatelský avatar
kAv
Příspěvky: 730
Registrován: pon 05. říj 2015 20:21:01
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je SUBMISIV
Pár slov o nás: neuvedeno
Můj BLOG: http://kandaulismus.cz/viewtopic.php?t=301
Kontaktovat uživatele:

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od kAv »

ertccc píše:Vzrusiva fantazie je pro mne to ze se mi povede oplodnit manzelku, ta za mnou spolecne s bullem prijde a manzelka zacne rikat ze nechce aby mela se mnou dite ze chce jen s bullem a budu muset manzelku zavest na gyndu a bull ji pak naprca a manzelka mi potom povi ze ma v sobe konecne poradny decko od poradnyho chlapa
Hmmm, humus! Nechces si radeji useknout pytlika? Dite neni potkan...
compact
Příspěvky: 120
Registrován: úte 08. bře 2016 16:30:56
Pár slov o nás: neuvedeno

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od compact »

rostak píše:Ja tajne doufam, ze 90% zdejsich fantazii nikdy nikdo nedovede k realizaci. Lidi toho nakecaji... a kdyz si u toho akorat honi pindoura, tak proc na nej hned utocit, co myslis?
...ale nepovídej, že by se z tebe za těch pár dnů stal "mírotvorce" ? ...dospíváš chlapče, ještě chvíli a bude z tebe tolerantní moudrý muž ;) ! Podotýkám, nejdu se hádat, pouze konstatuju...
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Pedrossimo »

ertccc píše:Vzrusiva fantazie je pro mne to ze se mi povede oplodnit manzelku, ta za mnou spolecne s bullem prijde a manzelka zacne rikat ze nechce aby mela se mnou dite ze chce jen s bullem a budu muset manzelku zavest na gyndu a bull ji pak naprca a manzelka mi potom povi ze ma v sobe konecne poradny decko od poradnyho chlapa
Jakkoli je taková fantazie extrémní, není až tak ojedinělá. Ti, kteří nemají problém s cizími jazyky, na internetu poměrně rychle dohledají řadu podobných scénářů i ještě mnohem perverznějších. Narazil jsem například na příběh, kde je bull profesí gynekolog a provede interupci za asistence otce-paroháče jako instrumentáře na sále.
Pixar
Příspěvky: 563
Registrován: úte 28. úno 2017 8:35:02
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: nelze jednoduše zařadit
Pár slov o nás: Užíváme si to ;-)

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Pixar »

ertccc píše:Nevzrusuje vas, ze manzelka otehotni s bullem, naroste ji brisko a pak si to pujde vzit?

To by bylo hodne vzrusivy
To je ale blábol co? Těhotenství lze legálně přerušit pouze do 12 týdne těhotenství a to jí bříško fakt nenaroste.... :lol: :lol: :lol:
Pedrossimo
Příspěvky: 119
Registrován: stř 07. říj 2015 13:59:42
Role ženy: je HOTWIFE
Role muže: je CUCKOLD
Pár slov o nás: carpe diem
Bydliště: Praha

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Pedrossimo »

Pixar píše:
ertccc píše:Nevzrusuje vas, ze manzelka otehotni s bullem, naroste ji brisko a pak si to pujde vzit?

To by bylo hodne vzrusivy
To je ale blábol co? Těhotenství lze legálně přerušit pouze do 12 týdne těhotenství a to jí bříško fakt nenaroste.... :lol: :lol: :lol:
Když už se tady někdo zase chytrácky projevuje, budu na to reagovat:

- fantazii se meze nekladou;
- těhotenství lze přerušit kdykoliv, pokud to ohrožuje život rodičky (nepleť si to se svobodným rozhodnutím ženy k tzv. mini-interupci do 8. týdne/interupci do 12. týdne gravidity), od 23. týdne přitom nomenklaturně nejde o potrat, ale o porod, byť mrtvého/vypuzeného plodu;
- a abych to na závět zase trochu zjemnil, některým hotwife naroste bříško i bez otěhotnění! ;)
Uživatelský avatar
Bull1987
Příspěvky: 141
Registrován: úte 27. čer 2017 16:51:34
Role ženy: je NORMÁLNÍ
Role muže: je BULL
Pár slov o nás: Jsem z Brna pravidelný dárce krve a plazmy zdravý očkovaný proti C19 175cm a mám tu galerie..

Re: OPLODNENI manzelky milencem

Příspěvek od Bull1987 »

bizzarre píše:No to je hodně ožehavé téma. Pro mě zrovna z kategorie, že o tom sním, honím nad tím, ale kdyby došlo na lámání chleba. Asi bych radši couvl...
Každopádně kdysi sem vedl hodně zajímavý hovor se známou hotgirl "Brunetka6" na xchatu. V její fantazii by oplodnění probíhalo na střídačku
s milencem(a) a zkrátka čí sperma by se ujalo, ten je silnější :)

Presne jak pises, tohle to jasne vystihuje..
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Anupev, BULL_TT, Jogy111, juras, Miky123456789, Pozeram69, revolver a 100 hostů